Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

placew - Profil | Út 26.10.2010 9:20:11

SkulalukS >> ech, nevies o com hovoris, niet nad udenu 90tku. Mnamkaaaa. Dal by som si.

    SkulalukS - Profil | Út 26.10.2010 9:00:35

    Tichej >> Jestli nechápeš rozdíl mezi běžným a trofejním úlovkem, tak pak nemá cenu se o tom bavit.
    Já každou trofení rybu pouštím jen pro to, aby si jej mohlo potom nějaký h0vad0 zaříznout.

      Tichej - Profil | Út 26.10.2010 8:15:14

      SkulalukS >> pokud nemáš nic proti odnášení úlovků tak proč zde nadáváš a urážíš? (si nějak odporuješ)to přece vůbec nemusí bejt ze svazovky :-))))

        SkulalukS - Profil | Út 26.10.2010 7:50:29

        Lenokruda >> Nemám nic proti odnášení úlovků od vody, ale zaříznout devadesátku může jen h0vad0.
        Ukaž svůj xicht zbabělče.

          Zlejšek - Profil | Pá 15.10.2010 6:36:51

          Najdi sedm rozdílů :-)

            Tichej - Profil | Pá 15.10.2010 6:05:13

            Lenokruda >> doufám,že jsi to nenachytal za ty tři dny sám:-)))Neb je jich nějak moc na jednoho

              Drinks - Profil | Čt 14.10.2010 22:55:24

              To je hnus.. takové hovado.. zastřelit tě..

                Grasel - Profil | Čt 14.10.2010 20:23:56

                Hmm,fakt krása....

                  tench - Profil | Út 17.8.2010 10:17:38

                  Tichej >> letos zaostávám, 20 kapříků, 2 candátci, 3 hadi a několik pěknejch cejnů......

                    Tichej - Profil | So 14.8.2010 14:46:17

                    Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 14.8.2010 14:27:10 >> ale to je zcela pochopitelnej přístup zcela občejného rybáře,kterej chytá pro potěšení z lovu a obohacení kuchyně :-))

                      Paranoidní Schizofrenik - Profil | So 14.8.2010 14:27:10

                      Tichej >> jeden candát 68, asi pět kaprů 41-55 a půlkila plotic.... sem tak trochu masařská ostuda (dá se říct že každá mírová ryba je pro mě trofejní)

                        Tichej - Profil | So 14.8.2010 14:04:44

                        Tak kolegové kde to vázne? půlka sezony v trapu :-),tak se chlubte koli jste toho zmasili?

                          tench - Profil | Čt 12.8.2010 9:36:21

                          .

                            Tichej - Profil | Ne 25.7.2010 8:45:18

                            tak páni masaři kde to vázne,takhe ten masoklub nezaložíme a neudržíme :-)

                              DAVISS - Profil | Po 12.7.2010 16:10:15

                              vše sežráno

                                Fullnek - Profil | St 12.5.2010 16:03:49

                                Eldar >> Slabý,víš co takovejch na jaře prodám do hospod?minimálně 3kousky,jednoho za 5piv.Dobrý,ne??

                                  Tichej - Profil | St 12.5.2010 15:26:32

                                  tench >> provokatére:-)))
                                  sem si poslintal noťase:-))

                                    tench - Profil | St 12.5.2010 13:34:28

                                    zase jednou za čas jsme se s kamarádem rozhodli uspořádat líní hostinu....

                                      tench - Profil | St 12.5.2010 13:31:16

                                      vidím,že to tu pěkně stojí....co takhle opět rozvířit chuťové buňky?:-P

                                        mirmen - Profil | Čt 31.12.2009 21:36:48

                                        no, nepodařilo se, jelikož jsem se nedostal k vodě :-(

                                          Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue