Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NiL3gAl - Profil | Ne 31.7.2011 22:30:05

Dneska jen okyši a celkem mini ale bylo jich dost, takže zábava. Kudla akorát viděna u břehu (pěkná) a jedna zamotaná do rákosí.

    NiL3gAl - Profil | Ne 31.7.2011 22:27:10

    Nejde zas protlačit.

      NStillman - Profil | Ne 31.7.2011 20:46:18

      Reznik76 >> jasny dekuji

        NReznik76 - Profil | Ne 31.7.2011 20:26:11

        Stillman >> my sme tady do soboty, ta chata je pro 8 lidí proto je cena taková. My mame jednu dohromady. Místa akorát :-)))

          NStillman - Profil | Ne 31.7.2011 20:01:09

          Rybkin >> do kdy tam jste, resime kam na vikend ale cena je docela vysoka. Co posilal bracha.

            NRybkin - Profil | Ne 31.7.2011 19:49:27

            Hladinka jak volej

              NRybkin - Profil | Ne 31.7.2011 19:40:45

              Tak pokus s matchkou dopadl celkem dobre,deset minut po zakrmeni najely cejni,skalaci a velke plotice.Zaber prakticky po nahozeni

                Nplavan - Profil | Ne 31.7.2011 17:52:13

                Stillman >> a jelikož se Přemek někam ztratil a nereaguje, tak jsem přestal krmit a mám od nich pokoj. Bohužel ale i od kaprů ;-)

                  Nplavan - Profil | Ne 31.7.2011 17:32:54

                  Stillman >> po pěti kaprech mi najeli karasi a cejni a jsem nešťastnej.

                    NStillman - Profil | Ne 31.7.2011 17:24:28

                    plavan >> pekne, moc pekne. Ja cekam na vyjadreni kolegy, jestli vyrazime na Borsov. Kdyz ne tak jsem zitra jasnej, aspon na pokec. Pokud tam bude volno.

                      Nplavan - Profil | Ne 31.7.2011 16:43:51

                      Stillman >> kulatí dvoukiláčci. A neprší. Už 2 minuty neprší.

                        Nplavan - Profil | Ne 31.7.2011 16:38:33

                        Stillman >> tak už mi najeli.

                          NStillman - Profil | Ne 31.7.2011 16:08:46

                          Vsichni chytaji a nikdo nechce komunikovat, ani reagovat na blbe kecy. Asi budu muset jit delat ze delam :-))) snad mi to zitra vynahradi nejaky mega potok nebo duhon.

                            NiL3gAl - Profil | Ne 31.7.2011 15:58:28

                            plavan >> cestou zpátky se za tebou zastavíme podívat.

                              Nplavan - Profil | Ne 31.7.2011 15:48:54

                              iL3gAl >> to jsi teda pěknej lapka :-)

                                NStillman - Profil | Ne 31.7.2011 15:47:56

                                iL3gAl >> hlavne ochranu panove:-))))

                                  NiL3gAl - Profil | Ne 31.7.2011 15:38:22

                                  plavan >> Juráše :D:D

                                    Nplavan - Profil | Ne 31.7.2011 15:37:02

                                    iL3gAl >> co jsi mi ukradl ?

                                      NStillman - Profil | Ne 31.7.2011 15:10:53

                                      plavan >> tak at nachytas. Jak rad bych se pridal ale musim makat :-(((

                                        Nplavan - Profil | Ne 31.7.2011 14:59:24

                                        přemysl >> nakrmil jsem, stejný flek, stejné parkoviště. Můžeš zase tahat pětikiláče.