Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NiL3gAl - Profil | Ne 31.7.2011 14:49:37

plavan >> Já jsem ti ho ukradl :-)))

    Nplavan - Profil | Ne 31.7.2011 14:48:53

    16 Juraj 16 >> dorazíš ? Je tady krásně.

      N16 Juraj 16 - Profil | Ne 31.7.2011 13:47:55

      Zajda >> Takže to bylo jedlí ? Jinak pravda malý bedly sou zavřeny a tam je malá a je taková divná :-)))

        NZajda - Profil | Ne 31.7.2011 13:41:39

        16 Juraj 16 >> Podle fotky to nevypadá na bedlu, ale jsou to všechno růžovky...:-)

          N16 Juraj 16 - Profil | Ne 31.7.2011 13:40:01

          Reznik76 >> podle fotky to vypadá na bedlu , přežijete :-)))

            NReznik76 - Profil | Ne 31.7.2011 13:37:42

            křeče stále nepřicházejí asi přežijem :-)))

              Npřemysl - Profil | Ne 31.7.2011 12:46:07

              plavan >> ta hospoda bude dobrá pro případ "ztrozkotání"

                Npřemysl - Profil | Ne 31.7.2011 12:45:09

                plavan >> dobrý, raději se najím doma nebo si vezmu něco sebou, tady před chvilkou průtrž, nyní stejné jako vřera a dopledne dne, mrholí

                  Nplavan - Profil | Ne 31.7.2011 12:28:28

                    NMiPo - Profil | Ne 31.7.2011 12:27:46

                    plavan >> když tak koupím nějakou sadbu hub:-))))))))))

                      Nplavan - Profil | Ne 31.7.2011 12:27:29

                      Rybkin >> trochu ti to závidím, ale po tom, co chytil v pátek Přemek se těším i na ten Doják.

                        NRybkin - Profil | Ne 31.7.2011 12:23:40

                        plavan >> Hloubka tak metr a pul a ryby se tam ukazujou,po obede to asi prubnu kdyz nebude lejt

                          Nplavan - Profil | Ne 31.7.2011 12:19:01

                          Rybkin >> jasně, rozumím. Na přehradní zátoce s hloubkou do 2m je matchka prej nádherná.

                            Npaia - Profil | Ne 31.7.2011 12:18:33

                            plavan >> ne, já na tu vláčku chci jet, potřebuju konečně pokřtít Caldii.

                              Nplavan - Profil | Ne 31.7.2011 12:16:54

                              paia >> to je výmluva jak noha, bych ti nějaké červy dal nebo prodal, né .

                                NRybkin - Profil | Ne 31.7.2011 12:14:41

                                plavan >> Nemam je to stojak tak jsem vzal gabinu a antika ale je tu celkem melka zatoka tak pujdu radeji na matchku

                                  Npaia - Profil | Ne 31.7.2011 12:14:35

                                  plavan >> no, z toho radaru můžeš krásně vyčíst, jestli se něco blíží.

                                    Npaia - Profil | Ne 31.7.2011 12:13:43

                                    plavan >> ne, nemám červy, tak jedu vláčet.

                                      Nplavan - Profil | Ne 31.7.2011 12:11:50

                                      paia >> ty s náma pojedeš na Doják ?

                                        NRybkin - Profil | Ne 31.7.2011 12:11:41

                                        plavan >> Tady taky prsi neboj ze jste v tom samy