Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Nplavan - Profil | Po 1.8.2011 12:40:33

Stillman >> to si děláš srandu, že jo ?

    NStillman - Profil | Po 1.8.2011 12:39:34

    plavan >> To byl jen dotaz. Sám ještě mám víc než dost práce. Tak jí zase uhas, já jí zapálil až to bude aktuální, třeba telefonem.

      Nplavan - Profil | Po 1.8.2011 12:35:17

      Stillman >> jasně, dělá se hezky, tak co bych dělal doma. Ještě bych musel hledat práci :-(((((((((((((((((( Já jsem trochu doufal, že se neozveš, mám v sobě vypěstovanou slabou vůli a stačí malá jiskra k tomu, abych se zapálil :-)))))))))))))))))))))))

        NStillman - Profil | Po 1.8.2011 12:32:00

        plavan >> Pojedeš?

          NZajda - Profil | Po 1.8.2011 11:30:30

          plavan >> Paráda...Ta slípka s mladýma nemá chybu...

            NTomikaCZ - Profil | Po 1.8.2011 11:27:20

            plavan >> Tak ty pruty za dverma me dostaly :D. Premku!!! :D

              NTomikaCZ - Profil | Po 1.8.2011 11:14:38

              plavan >> aaano :))))

                Nplavan - Profil | Po 1.8.2011 11:11:20

                TomikaCZ >> a když tam nasuneš prsty od nohou, tak máš takovej vícenásobnej Hot Dog ? :-))))))))))))

                  NTomikaCZ - Profil | Po 1.8.2011 11:02:57

                  Hele, jake thermopantofle jsem si nasel do toho kekelu :)))))))

                    Nplavan - Profil | Po 1.8.2011 0:11:34

                    Jakože Kleo je vysportovanej a hubenej. Kapr byl nízkej, ale tělo jako válec, i když to na fotce tak nevypadá.
                    Naproti občas sešplhávali po kamenité stěně vláčkaři. Byli to nějací srdcaři, já bych na tu mokrou stěnu nešel.

                      Nplavan - Profil | Ne 31.7.2011 23:53:16

                      Před setměním nás navštívila Ilegální dvojička a Kleo i táta Ilegal si každý rybu povodili. Největší ryba dne, odhadem 3kg příšera okolo 60cm. Vysportovanej hubenej.

                        Nplavan - Profil | Ne 31.7.2011 23:50:23

                        Po dalším nakrmení jsem začal chytat pidicejny a pidiplotice. Přemek si přebral ty kilové cejny a byl spokojenej. Na fotce je vidět, s jakým zaujetím nahazuje kluk od Jizery :-)))))

                          Nplavan - Profil | Ne 31.7.2011 23:47:00

                          Překvapil mě Přemek, že přijel v tom kekelu. Už jsem tomu moc nevěřil. Jeho uložení prutů před vybalením dávalo naději na nějakou prekérku :-)))))))))))))))

                            Nplavan - Profil | Ne 31.7.2011 23:44:39

                            A z karasů jsem taky nešílel radostí. Já chtěl jen kapří, tohle byla dřina a pod deštníkem dvojnásob. Poté jsem už házel mimo krmné místo, abych se těm slizounům vyhnul.

                              Nplavan - Profil | Ne 31.7.2011 23:42:41

                              Po něm přišli ještě čtyři ze stejného hnízda. A jakmile přestalo pršet, začali brát cejni. Z toho jsem už nebyl tak unešenej.

                                Nplavan - Profil | Ne 31.7.2011 23:40:55

                                Byl nádherně rostlej

                                  Nplavan - Profil | Ne 31.7.2011 23:39:20

                                  Tak jak už jsem psal. Vyrazil jsem dneska na rybník a byl to zase Doják. Já mám pocit, že o víkendu to tam bere o dost více než ve všední den :-)))))
                                  V pohodě jsem si po obědě vybaloval, páč nepršelo. Ale jakmile jsem rozbalil pruty, spustila se velká průtrž. Rybník byl obsypán rybáři, ale v zátoce ani noha. Po třech vydatných přeháňkách se to vylidnilo. Já nasadil po dlouhé době deštník, protože se mi nechtělo být celou rybačku v autě. A jako první zabral kulatý dvoukiláček.

                                    NTomikaCZ - Profil | Ne 31.7.2011 23:33:09

                                    plavan >> 5 kapru jsi vytahl?

                                      NTomikaCZ - Profil | Ne 31.7.2011 23:32:49

                                      Rybkin >> kde to jste presne?