- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Garbolino Fan Club
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
80x v oblíbených a 29x v ignorovaných.
Nplavan - Profil | Út 14.5.2013 19:36:08
Už delší čas se mi nelíbilo, kudy se ubírá náš Garbolino Fan Club. Snažil jsem se vlákno oživit i za cenu extrovertních příspěvků, což se nakonec obracelo proti mně. Místo toho, aby mne těšilo starat se o GFC a přispívat do GFC jako dřív, tak mne to spíše začalo tížit. A když něco člověka tíží a nenaplňuje štěstím a neplyne mu z toho ani žádná výhoda či nějaký příjem, vyvstává otázka PROČ pokračovat ? Moje rozhodnutí s GFC praštit uzrálo včera večer, po vyčerpávajícím boji se svými oponenty. Dost lidí mi dneska volalo, jestli to mám zapotřebí. Byli mezi nimi i členové mojí rodiny. Bráchovi to začerstva poreferovali jeho rybářští kolegové i chlapi v práci. Já byl včera večer rozhodnutý diskusi GFC uzamknout. Ale dal jsem si den čas, abych trochu vychladnul a neunáhlil se. Moje rozhodnutí se ale jen utvrdilo. Už nemám chuť v moderování GFC pokračovat. Mrzí mne a je mi to hlavně nepříjemné vůči např. Rybkinovi a jemu podobným, kteří to měli na GFC taky rádi a přispívali pravidelně, aby vlákno žilo svým životem. Je mi to nepříjemné i kvůli té hrstce lidí, kteří si rádi přečetli zdejší příspěvky.
Ale abych stříhal a zavlažoval trávník na hřišti, na kterém se potom stanu objektem nahánění, to po mně nikdo nemůže chtít. Nikomu nic nebrání v tom založit si podobné vlákno a upozornit na to nově vzniklé vlákno členy GFC a rozjet to znovu. Nebo použít třeba Minatrixovo skvělé vlákno Pražská Vltava......
Takže bylo mi velkou ctí se s vámi dělit o své zážitky , ale v tuto chvíli diskuzi uzamykám.
S pozdravem Plavan !!!
NKosák - Profil | Út 14.5.2013 15:32:32
Nminatrix - Profil | Út 14.5.2013 15:31:04
Nminatrix - Profil | Út 14.5.2013 15:29:20
NPedro1 - Profil | Út 14.5.2013 15:29:01
Jinak tuším od středy je hlavní ranvej zavřená na několik měsíců kvůli rekonstrukci.
NKosák - Profil | Út 14.5.2013 15:26:54
Konfort a pohodlíčko... Paráda...
V Praze byl nějakej problém s ranvejí, tak jsme začli kroužit, a nakonec letěli do Drážďan... Tam jsme hodinu postáli, dotankovali, a za 15 minut jsme byli v Praze ;-))
NKosák - Profil | Út 14.5.2013 15:11:06
NPedro1 - Profil | Út 14.5.2013 15:09:41
NKóĎA - Profil | Út 14.5.2013 15:05:59
NPedro1 - Profil | Út 14.5.2013 15:01:33
Nusak - Profil | Út 14.5.2013 15:00:26
edit: Bushman? tak to je predrazena navonena bida...
NKóĎA - Profil | Út 14.5.2013 14:59:41
jako Buschmana už nosím dlouho (první svetr někdy okolo 2002 - 2003) - ne že bych si ho kupoval, ale naši mi vždycky k narozeninám a Vánocům dávali poukázky tam. Kapsáče mi teď vydrží tak rok, rok a půl. Pak začne řídnout látka na rozkroku a i přes odborné opravy vyučené švadleny (moje babička) jdou do prdele. A to stojí nová kolekce už okolo 2100 - 2300 za kalhoty.
NKóĎA - Profil | Út 14.5.2013 14:56:00
Nminatrix - Profil | Út 14.5.2013 14:55:31
NKóĎA - Profil | Út 14.5.2013 14:55:18
N16 Juraj 16 - Profil | Út 14.5.2013 14:54:50
Nusak - Profil | Út 14.5.2013 14:53:49
NPedro1 - Profil | Út 14.5.2013 14:51:38
N16 Juraj 16 - Profil | Út 14.5.2013 14:51:08
Nminatrix - Profil | Út 14.5.2013 14:50:32
..za pár peněz bombabágl do přírody. Prý výrovce těhle krosen do dnes dělá bágly atd, ale pro čechy cena nehorázná...
NPedro1 - Profil | Út 14.5.2013 14:50:28
Moc díky,za to si můžeš taky chytnout toho potočáka:-)))
N16 Juraj 16 - Profil | Út 14.5.2013 14:49:46
N16 Juraj 16 - Profil | Út 14.5.2013 14:48:33
Určitě je někdo bude mít pročti tady na mrku a uvidíš ale ode mě jen pozitivní poznatky :-)
NKóĎA - Profil | Út 14.5.2013 14:48:03
NPedro1 - Profil | Út 14.5.2013 14:47:34
NPedro1 - Profil | Út 14.5.2013 14:46:18
http://www.armysurplus.cz/eshop/index.php?main_page=product_info&cPath=45_15&products_id=76
Nminatrix - Profil | Út 14.5.2013 14:46:09
Jeden kluk si je za tuhle cenu koupil 4 kusy....
NPedro1 - Profil | Út 14.5.2013 14:43:41
Moc díky,ty vypadaj fakt velmi dobře.
NKóĎA - Profil | Út 14.5.2013 14:43:29
NPedro1 - Profil | Út 14.5.2013 14:42:10
Nminatrix - Profil | Út 14.5.2013 14:40:18
http://www.armysurplus.cz/eshop/index.php?main_page=product_info&cPath=45_15&products_id=78
N16 Juraj 16 - Profil | Út 14.5.2013 14:39:40
Nusak - Profil | Út 14.5.2013 14:36:58
NKóĎA - Profil | Út 14.5.2013 14:35:52
NPedro1 - Profil | Út 14.5.2013 14:32:30
Napadá někoho něco?
Nminatrix - Profil | Út 14.5.2013 14:30:50
NKóĎA - Profil | Út 14.5.2013 14:08:43
Nusak - Profil | Út 14.5.2013 14:04:16
NKóĎA - Profil | Út 14.5.2013 13:46:54
Nusak - Profil | Út 14.5.2013 13:44:10
____________________________________________________________________________
NPedro1 - Profil | Út 14.5.2013 13:40:17
A neprovokuj zase,pak to bude zase ne mě a Ty z toho vyklouzneš jeko by se nechumelilo.
Nusak - Profil | Út 14.5.2013 13:39:15
NPedro1 - Profil | Út 14.5.2013 13:34:41
Takže když nad tím tak přemýšlím,tak máš pravdu a jdu napsat paiovi,že Aero je nejhnusnější naviják od šíma.
Je to takhle správné?:-)
Nusak - Profil | Út 14.5.2013 13:23:10
NPetr Havlíček - Profil | Út 14.5.2013 13:18:54
NPedro1 - Profil | Út 14.5.2013 12:59:04
Npaia - Profil | Út 14.5.2013 12:57:05
NPedro1 - Profil | Út 14.5.2013 12:44:37
Npaia - Profil | Út 14.5.2013 12:19:12
NKóĎA - Profil | Út 14.5.2013 11:05:54
Nminatrix - Profil | Út 14.5.2013 10:31:27
Nminatrix - Profil | Út 14.5.2013 10:20:05
NKóĎA - Profil | Út 14.5.2013 10:07:55
NE.T. - Profil | Út 14.5.2013 10:03:37
NKóĎA - Profil | Út 14.5.2013 9:57:23
NE.T. - Profil | Út 14.5.2013 9:45:17
NE.T. - Profil | Út 14.5.2013 9:32:59
NKóĎA - Profil | Út 14.5.2013 9:25:48
NE.T. - Profil | Út 14.5.2013 9:23:15
NKóĎA - Profil | Út 14.5.2013 9:18:42
Čtenáři této diskuse také sledují
NSpolek pozůstalých GFC110357
NFóry59867
NPražská Vltava: úlovky, zkušenosti15211
NKlub fanoušků Trabucco27531
NZoologický koutek MRKu.33418
NSprávný muž má v kapse nůž8074
NRybářský retro bazar.16779
NUdírny a uzení51139
NRybářsko-houbařské jádro .-)45007
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412759
Kde to žije - všechna témata
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











