Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

Nplavan - Profil | So 30.7.2011 21:05:30

Rybkin >> co elektřina a tekoucí voda ? Dobrý ?

    NRybkin - Profil | So 30.7.2011 21:00:55

    plavan >> tak to je tady stejne,od prijezdu prsi

      Nplavan - Profil | So 30.7.2011 20:58:39

      Rybkin >> jaké tam máte počasí ? Tady leje od jedenácté ráno v kuse.

        NRybkin - Profil | So 30.7.2011 20:52:36

        Tak fedr a matchka tady bude super,koukaly jsme na krmitkare a ryby tahaj

          NStillman - Profil | So 30.7.2011 17:34:00

          plavan >> To mas pravdu, tak kdyz nepojedu na J. tak se dohodnem v pondeli.

            Nplavan - Profil | So 30.7.2011 17:29:57

            iL3gAl >> tak hlavně, že jsi vůbec trefil. Cos měl ? Jenom chlast a holku nebo i nějakej fet ?

              NiL3gAl - Profil | So 30.7.2011 17:08:48

              plavan >> Dneska na to kašlu ale zejtra na ryby budu chtít :-))). Hlavně dneska jsem se domů vrátil v 7h ráno :-)

                NiL3gAl - Profil | So 30.7.2011 16:44:15

                plavan >> To je taky pravda :-))))))))))

                  Nplavan - Profil | So 30.7.2011 16:41:41

                  iL3gAl >> tam nejsou :-))))

                    NiL3gAl - Profil | So 30.7.2011 16:38:07

                    plavan >> A třeba pujdou i větší kandidáti :-))

                      Nplavan - Profil | So 30.7.2011 16:33:31

                      iL3gAl >> já dneska nejdu, je zima a leje urputně. Jsem od čtvrtka mírně nachlazenej a tímhle bych to dotáhl :-)))) A zatím to vypadá, že bude lejt tejden :-(((((
                      Ale jak už jsem psal, půjdou na Dojáku dvoukiláči a to se taky počítá :-))))

                        NiL3gAl - Profil | So 30.7.2011 16:24:08

                        plavan >> No teď jsem se vrátil s procházky a že bych v tom chtěl chytat to říct nemůžu :-))), musel bych se hecnout :-))

                          Nplavan - Profil | So 30.7.2011 16:23:10

                          Stillman >> po včerejšku si myslím, že jestli půjdu v pondělí a v úterý na ryby, tak to bude určo na Doják. A po tom velkém dešti ani nebude jiná alternativa. A na Dojáku to v zákalku bere :-))))

                            NStillman - Profil | So 30.7.2011 16:04:18

                            plavan >> Dojak snad planovat nemusis ne? Ja myslel prave jinou alternativu. Sam jeste nevim. Jen se nudim v praci, tak jsem myslel ze to uz rozehrajem dnes :-))))))

                              Nplavan - Profil | So 30.7.2011 15:38:13

                              Stillman >> ty chceš, abych naplánoval na pondělí a úterý Doják a přitom jedeš na Jih ? To si musíš dohrát s někým jiným :-))))))))))))))))))))))))))

                                Nplavan - Profil | So 30.7.2011 15:37:05

                                Reznik76 >> to vypadá hezky.

                                  NStillman - Profil | So 30.7.2011 15:26:31

                                  plavan >> no jeden den bych mozna mohl i kdyz premyslim o tom ze pojedu na Jich :-)

                                    NReznik76 - Profil | So 30.7.2011 15:02:28

                                    my už se zabydlujem

                                      Nplavan - Profil | So 30.7.2011 14:39:29

                                      Stillman >> když ono to bere pozdě večer a to už tam ty nikdy nejsi :-)))))

                                        Nplavan - Profil | So 30.7.2011 14:38:51

                                        iL3gAl >> snad se to vyčasí zejtra, mám rozkrmené velké pupíky a nerad bych, aby se mi zase rozutekli po celém rybníce :-))))))))))))))))))))))))