Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

plavan - Profil | Ne 31.7.2011 12:11:07

Rybkin >> máš sebou Hardouše, že bych vám přijel pomoct a pak ti proutek ohlídal, zatímco budeš bojovat o své bytí či nebytí :-)))))))))))))))))))))

    plavan - Profil | Ne 31.7.2011 12:10:01

    paia >> já bych spíše potřeboval vědět, jak bude, ne jak je. Ale sleduju tři servery o počasí a na každém je to hodně jinak, co se týká deště.
    Tvůj odkaz na radar mě tak leda nasral, páč prší snad jen v Preaze :-)))))

      Reznik76 - Profil | Ne 31.7.2011 12:07:46

      paia >> já sem amatér taky, tohle všechno sou mochomůrky

        Rybkin - Profil | Ne 31.7.2011 12:06:32

        paia >> Tak to mi nedelas radost,bracha to nasbiral a ja z toho udelal drstkovou kterou uz jsme snedli:-]

          Reznik76 - Profil | Ne 31.7.2011 12:05:49

          plavan >> jestli umřem tak na přežrání :-) dneska k veče hanger+ rib eye steak :-)))

            paia - Profil | Ne 31.7.2011 12:04:57

              plavan - Profil | Ne 31.7.2011 12:04:01

              Jinak jsem položil kabel, vykoupal se, najedl jsem se a že jako pojedu na ryby. Otevřu okno, abych trochu vyvětral a začalo zase chcát. Dneska se mi asi nebude moc dobře chytat.

                plavan - Profil | Ne 31.7.2011 12:02:31

                MiPo >> já, jestli nezačnu doma v nejbližší době uklízet, tak mi porostou houby i v kuchyňce :-((((

                  plavan - Profil | Ne 31.7.2011 12:01:25

                  Reznik76 >> to hlady neumřete, to umřete na otravu :-))))))))))))

                    paia - Profil | Ne 31.7.2011 11:57:16

                    Reznik76 >> já jsem teda těžkej amatér, poznám tak leda babku a bedli, ale tyhle jsou už od pohledu jedovaty.

                      Reznik76 - Profil | Ne 31.7.2011 11:50:12

                      paia >> že by sme si rovnou zavolali sanitku? Sebral sem to na polivku všechno :-(

                        paia - Profil | Ne 31.7.2011 11:43:42

                        Reznik76 >> vepředu jsou nějaky pýchavky, ty by měly být snad jedly, ale ty zadní jsou podle mě jedovaty.

                          Reznik76 - Profil | Ne 31.7.2011 11:38:13

                          MiPo >> poznáme večer už sme je sežrali :-)

                            MiPo - Profil | Ne 31.7.2011 11:27:45

                            Reznik76 >> to jsou ale ty jednou jedlý ne :-)))))))))

                              Reznik76 - Profil | Ne 31.7.2011 11:16:45

                              plavan >> hlady by sme tu neumřeli i bez peněz :-))) houby mame za dveřma

                                Reznik76 - Profil | Ne 31.7.2011 11:07:10

                                Stillman >> máme v ceně loďku :-))) k dispozici

                                  plavan - Profil | Ne 31.7.2011 10:24:03

                                  Rybkin >> tady teď neprší, ale fouká silnej vítr. Prej se to k večeru zlepší.

                                    Stillman - Profil | Ne 31.7.2011 10:15:07

                                    Rybkin >> Škoda, tam je to velká pecka. Měl si říct já bych ti klidně půjčil sebou belly. Ale určitě zachytáte i pěkné kapry a plotice.

                                      Rybkin - Profil | Ne 31.7.2011 9:30:13

                                      Prselo tu celou noc a prsi stale.Rano pokus o vlacku pod chatou,bracha jednu kudlu a nejake okounky.Ja tri pekne ryby na prute a ani jednu jsem nevytahl.

                                        Rybkin - Profil | So 30.7.2011 21:12:47

                                        plavan >> V pohode dokonce tu znaj i zasuvky.Máme tady i televizi