Garbolino Fan Club

pokec pro příznivce této značky
Autor diskuse: plavan - Profil , 4.12.2008 všeobecné - náčiní, doplňky

NStillman - Profil | So 30.7.2011 14:38:09

plavan >> uz nam to planujes na pondeli a utery? :-)))

    NiL3gAl - Profil | So 30.7.2011 14:34:05

    plavan >> Je to pěknej kekel, to se asi nevyčasí.

      NTomikaCZ - Profil | So 30.7.2011 12:29:06

      přemysl >> kamos me taky lakal do Spanelska na rybarskou dovolenou, ale letos to nedam, mozna pristi rok.

        Nplavan - Profil | So 30.7.2011 12:27:57

        přemysl >> a to je ta potíž, že se ochladilo. Včera se ten déšť dal přežít, páč nebyl tak hustej a bylo 20 stupňů. Dneska by to asi bylo o zdraví. Ale ještě jsem to úplně nevzdal, třeba se nějakým zázrakem vyčasí.
        I když předseda Rybkin jel na dovolenou a jeho když čeká něco pěkného, tak se počasí zkazí :-))))

          Npřemysl - Profil | So 30.7.2011 12:25:04

          hlásím Kbely: 12 °C, prší drobně ale docela festově, severozápadní větřík, brrrrrrrrrrrrrrrrr, hnus

            Npřemysl - Profil | So 30.7.2011 12:20:55

            TomikaCZ >> ptal jsem se jen zda neplánujete nějakou rybářskou dovču

              NTomikaCZ - Profil | So 30.7.2011 11:56:11

              přemysl >> Dobre ranko :). Letime do Barcelony a pak preletime na Ibizu a pak zase zpet do Barcelony a jeste tam nekde v okoli.

                Npřemysl - Profil | So 30.7.2011 11:52:08

                TomikaCZ >> nazdárek kam se chystáš na dovolenou?

                  Npaia - Profil | So 30.7.2011 11:49:41

                  plavan >> taky půjdu vařit, jen nevím co... asi bude obvyklé kuřecí na sladkokyselo s rejží.

                    NTomikaCZ - Profil | So 30.7.2011 11:46:32

                    plavan >> Pekna ryba! Gratuluji Premkovi!!!
                    Taky bych uz aspon jednu takovou potreboval. Vcera se mi motala hlava az do vecera, ze jsem nakonec nedorazil ani na planovany koncert, ani na kamaradove narozky. Ruka se ma lip, ale dneska nikam nejdu, musim se setrit, jinak to bude kolotoc a za chvili mame dovolenou. Navic i pocasi je opet divne.

                      Nplavan - Profil | So 30.7.2011 11:42:01

                      paia >> tak máš pravdu, od druhé ranní, kdy jsem sledoval předpověď, se v té předpovědi udělal malý kotrmeleček a bude dva dny lejt. To jim moc nevyšlo, bohužel.

                        Nplavan - Profil | So 30.7.2011 11:40:53

                        MiPo >> já jsem dojedl a fotku jsem nestihnul, měl jsem něco podobného.

                          NMiPo - Profil | So 30.7.2011 11:37:16

                          plavan >> dnešní kekel vyřeším dobrým obědem,tady leje a je hnusně jak v listopadu

                            Npaia - Profil | So 30.7.2011 11:34:23

                            plavan >> já vidím na předpovědi bouřky a na meteoradaru ještě velký příděl vody, co se na nás žene od Drážďan. dneska budu domácí puťka. ;o)

                              Nplavan - Profil | So 30.7.2011 11:30:14

                              paia >> nebo počkám a pojedu třeba ve dvě a už třeba nebude pršet. Teď se rozpršelo hodně.

                                Nplavan - Profil | So 30.7.2011 11:25:37

                                paia >> je tam dost míst, kde máš auto dva metry od prutů. Ta místa ale možná budou obsazená. včera jsme s Přemkem měli každej normální turistickej deštník a dalo se. Když si vezmu velkej rybářskej, tak to bude až zbytečnej komfort. Alespoň to v tomto počasí bude Kyjský rybník. Kdyby bylo pěkně, byl by to Tokijský rybník :-))))))))))

                                  Npaia - Profil | So 30.7.2011 11:22:52

                                  plavan >> tobě se chce moknout? ;o)

                                    Nplavan - Profil | So 30.7.2011 11:15:22

                                    paia >> já jsem vzhůru už od půl desáté. Viděl bych to tak, že vyrazím asi o jedné. Ty bys chtěl dříve ?

                                      Npaia - Profil | So 30.7.2011 11:04:52

                                      plavan >> vstávej semínko, holala... kdy vyrážíš? nudím se a prší tu.

                                        Nplavan - Profil | So 30.7.2011 2:14:21

                                        A takhle vypadá Doják ze zátoky v dešti