Jak vám to jde na Orlíku?

Zdravím kolegy rybáře, co letos Orlík a ryby? Já a spousta kolegů co znám zatím bída, spíše náhodné záběry. A dravci? O tom ani nemluvím, konkrétně candát, ten jako kdyby tam vyhynul. Tak špatný rok tam ještě nepamatuji.
Autor diskuse: Rytíř - Profil , 1.7.2008 všeobecné - ostatní

Co nejraději na orlasu chytate?

A) kapr47%

B) candat18%

C) sumec9%

D) bolen5%

E) uhoř3%

F) štika5%

G) ostatni13%

Od 9.7.2009 hlasovalo 423 čtenářů.

NPedro1 - Profil | Čt 10.10.2013 16:37:59

Rytíř >> Už to všechno vím:-)

Jenom jestli to je pravda:-)

Musím si na Tebe dát pozor,ten s plácačkou na Tebe má špatnej vliv a nabádá Tě ke špatnostem:-)

    NRytíř - Profil | Čt 10.10.2013 16:11:54

    Pedro1 >> nejde nic.A já se nerozčiluji,fakt zavolej mu a máš to z první ruky:-))

      NRytíř - Profil | Čt 10.10.2013 16:11:11

      mexik >> kolik dáš?:-))

        NPedro1 - Profil | Čt 10.10.2013 13:06:25

        Rytíř >> Co se rozčiluješ Verzatilko?Jsem se jenom zeptal:-)))

        Už to u Vás koukám začíná jít,asi se tam vypravím v nejbližší době na průzkum:-)

          Nmexik - Profil | St 9.10.2013 23:16:09

          Rytíř >> prosím tedy o klíč:))

            NRytíř - Profil | St 9.10.2013 20:07:53

            mexik >> tak to je v cajku:-))Když máš klíč,tak není:-)

              Nmexik - Profil | St 9.10.2013 20:06:41

              Rytíř >> joo, zpátky jsem šel přes závoru (jestli tam je nebo není - JE:o)) Loď byla na suchu.

                NRytíř - Profil | St 9.10.2013 20:02:22

                mexik >> co je pěknej kousek a lod vypadá jak,není pod vodou?:-)

                  Nmexik - Profil | St 9.10.2013 19:59:31

                  Rytíř >> jj, jen jsem se byl podívat u vody:)

                    NRytíř - Profil | St 9.10.2013 19:43:10

                    mexik >> no tak tos tam musel bejt na procházce ne?:-))

                      Nmexik - Profil | St 9.10.2013 19:42:30

                      Rytíř >> ještě jsem, máme akci vedle na hotelu:)

                        NRytíř - Profil | St 9.10.2013 19:41:14

                        mexik >> zdar,jsi tam byl?:-))

                          Nmexik - Profil | St 9.10.2013 19:35:00

                          Rytíř >> Zdar:) U lodi ti jdou candáti. Dneska si jich tam borci odnášeli 6 pěkných kousků;o) Ps: auto měli až u vody, takže to bude někdo místní se škodou octávia II:)

                            NRytíř - Profil | St 9.10.2013 16:00:24

                            Pedro1 >> zavolej Řezníčkovi,co tu řešíš:-)Správce areálu ne?

                              NPedro1 - Profil | St 9.10.2013 8:51:44

                              Knapík >> OK,díky za info.

                                NKnapík - Profil | St 9.10.2013 8:50:49

                                Pedro1 >> my jsme si tam vezli takovej nějakej dvouplotýnkovej vařič na bombu, jestli si to pamatuju dobře, ale já se o kuchyni nestaral, využíval jsem ohniště venku, ale taky už je to pár let, jak jsem psal. Něco se mohlo změnit ...
                                http://www.rybsvaz.cz/?page=reviry%2Funorlik%2Fubyt​ovani&lang=cz&fromIDS=
                                Píšou zařízená kuchynka, tak by tam mělo být na čem vařit

                                  NPedro1 - Profil | St 9.10.2013 8:49:14

                                  Knapík >> Termín máme zařízenej.Je tam sporák?

                                    NKnapík - Profil | St 9.10.2013 8:46:31

                                    Pedro1 >> já tam byl asi před třema rokama, hajzlík, teplá voda, mikrovlnka, telka ..., všechno mají, akorát je obsazeno asi až do roku 2015
                                    Loďka je k chajdě taky, motor s doplatkem

                                      NPedro1 - Profil | St 9.10.2013 8:39:12

                                      Zdar,nebyl někdo v posledních letech v chatkách na Štědroníně - v těch chatkách co patří svazu?
                                      Potřeboval bych vyzvědět,jak je to vybavený,s čím vším mám počítat a s čím ne.
                                      Díky.

                                        Ncheguevara - Profil | Po 7.10.2013 20:59:08

                                        JirkaCandát >> Pěknej macík.Kolik měl??