Jak vám to jde na Orlíku?

Zdravím kolegy rybáře, co letos Orlík a ryby? Já a spousta kolegů co znám zatím bída, spíše náhodné záběry. A dravci? O tom ani nemluvím, konkrétně candát, ten jako kdyby tam vyhynul. Tak špatný rok tam ještě nepamatuji.
Autor diskuse: Rytíř - Profil , 1.7.2008 všeobecné - ostatní

Co nejraději na orlasu chytate?

A) kapr47%

B) candat18%

C) sumec9%

D) bolen5%

E) uhoř3%

F) štika5%

G) ostatni13%

Od 9.7.2009 hlasovalo 423 čtenářů.

NJirkaCandát - Profil | Po 7.10.2013 18:35:14

O víkendu na Orlasu žádná sláva,pár Candátích dorostenců a jeden slušný fousáč.

    NRytíř - Profil | Ne 6.10.2013 20:09:39

    lipenak >> stačilo mě cca před lety na Orlíku v jedné chatové oblasti.Němci zpitý v chatě,bordel jak kráva a zbytky jídel,krabičky od cigár a flašky poházený okolo chaty.
    No a majitel areálu na to nic,něco blekotal,že máme pod oknama nějaký zmačkaný krabičky(ješte to bylo od nich z mekáče) až když jsem mu řekl,že to tady všem doporučíme,tak drobet obrátil a šel se jim pomalu"omluvit" aby se chovali normálně.

      Nlipenak - Profil | Ne 6.10.2013 19:07:05

      Rytíř >> je to tak, velice markatní rozdíl , no přitáhneme jim taky uzdičky co se týká fishlovu aby neměli pocit že sou někde jinde ...

        NRytíř - Profil | Ne 6.10.2013 18:49:13

        lipenak >> No to je to co mě na tom taky právě udivilo ty nápisy a ještě,že to tam takhle stojí.
        Normálka,sem se jezdí vykravit a vys...

          Nlipenak - Profil | Ne 6.10.2013 18:41:03

          Rytíř >> tak na tuto otázku ti neumím odpovědet , je zajímavý to ,že barák u němců nese ruská hesla .. osvobožděneje od gheta německých zachvatitelů ,, ti naši ochranáři by si měli vzít poučení od skopců, co cesta do lesa u nich tak všude cedule zákaz vjezdu a všichni stojí pěkně před cedulí,, popojdeš 300m zpátky přes čáru k nám , co cesta do lesa ,,všude CHKO Šumava,, taky cedule se zákazem ale skopčácký auta zapakovaný až v lese, kdyby jim to stromy a teren umožnil tak jezdí po lese.. Markatní rozdíl v chování doma a venku ..

            NRytíř - Profil | Ne 6.10.2013 14:45:03

            lipenak >> Pěknej kousek,hmm.Počkej,to jako chceš říct,že o tomhle defakto nikdo nevěděl.že to tam stojí?

              Nlipenak - Profil | Ne 6.10.2013 13:57:22

              Rytíř >>

                Nlipenak - Profil | Ne 6.10.2013 13:56:27

                Rytíř >>

                  Nlipenak - Profil | Ne 6.10.2013 13:55:28

                  Rytíř >> tak sem při procházce kolem Moře ,protáh cestu kousek dál a navštivil Rakousko a představ si že 300m od starý čary ,stojí v lese chátrající barák s tímhle nápisem . Někdo se snažil opravit ale nedokončil dílo..

                    Nlipenak - Profil | Ne 6.10.2013 13:45:27

                    Rytíř >> procházka za chrochtáčkama byla úspěšná ..

                      Nrover - Profil | Pá 4.10.2013 20:13:01

                      Zhruba tak, a to se nekrmilo !
                      http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=32217

                        Ncheguevara - Profil | Pá 4.10.2013 20:07:39

                        JirkaCandát >> Děkuji moc. Mám velkou radost,že se to povedlo.Kor když ryby moc nebraly.

                          NRytíř - Profil | Pá 4.10.2013 18:46:58

                          lipenak >> to by bylo,taky a pozor na lidský prasata.

                            NDenny - Profil | Pá 4.10.2013 18:46:38

                            lipenak >> Az se to zacne jednou v budoucnu resit,bude to stat obrovskej balik penez.Je otazkou,zda na to nekdy bude a hlavne,jestli to vubec nekoho napadne :-(

                              Nlipenak - Profil | Pá 4.10.2013 18:45:19

                              Rytíř >> Dragunov ,ty v..e to by bylo u tajvanu vrakoviště lodí i pytlačícíma posádkama .. opatruj se ,už chjochtaj a les táhne ...

                                Nlipenak - Profil | Pá 4.10.2013 18:42:41

                                Denny >> velkou pravdu máš ,všechno je o pěnězích ale co bude dál nikdo neřeší..

                                  NRytíř - Profil | Pá 4.10.2013 18:34:55

                                  lipenak >> vykulenej?Tipoval bych spíš,že byl po setkání tváří v tvář domorodci i drobet cejtit:-))

                                    NRytíř - Profil | Pá 4.10.2013 18:34:06

                                    lipenak >> parádní výhled a vše pod kontrolou.Koupil bych Dragunova:-))

                                      NDenny - Profil | Pá 4.10.2013 18:31:59

                                      lipenak >> To Lipno je nadherna voda.Tam bych zakazal jakekoliv stavby,pristavy atd.Je skoda,ze prachy jsou pro spoustu tech,kteri o tom rozhoduji,prednejsi.

                                        Nlipenak - Profil | Pá 4.10.2013 18:31:51

                                        Rytíř >> jinak takhle má výhled z okna na gauči , vemu očkomet a mám to jak na dlani ))))))...