Jak vám to jde na Orlíku?

Zdravím kolegy rybáře, co letos Orlík a ryby? Já a spousta kolegů co znám zatím bída, spíše náhodné záběry. A dravci? O tom ani nemluvím, konkrétně candát, ten jako kdyby tam vyhynul. Tak špatný rok tam ještě nepamatuji.
Autor diskuse: Rytíř - Profil , 1.7.2008 všeobecné - ostatní

Co nejraději na orlasu chytate?

A) kapr47%

B) candat18%

C) sumec9%

D) bolen5%

E) uhoř3%

F) štika5%

G) ostatni13%

Od 9.7.2009 hlasovalo 423 čtenářů.

Miras - Profil | Út 22.10.2013 9:51:30

alda2211 >> měsíc jsem na chatě nebyl, tak doufám, že ukojím absťák.

    alda2211 - Profil | Út 22.10.2013 9:41:01

    Miras >> i takova varianta se nabizi jsou to hlavy .......o)))

      Miras - Profil | Út 22.10.2013 9:38:34

      alda2211 >> Nebo ji rovnou pustí na Prahu, aby prověřili funčnost zábran:-)

        alda2211 - Profil | Út 22.10.2013 9:32:02

        Miras >> takhle to maji miro vymyslene perfektne plne nafoukle to nechaj do jara a potom snehovou vodu budou chytat do vany :-))))

          Miras - Profil | Út 22.10.2013 7:54:35

          Koukám, že to ženou až do lesa. Vypadá to, že pro loď budu muset zajít v broďákách:.)

            Miras - Profil | Út 22.10.2013 7:52:06

            ...

              JirkaCandát - Profil | Po 21.10.2013 18:28:55

              Candátí dorostenec,ale potěšil.

                JirkaCandát - Profil | Po 21.10.2013 18:26:01

                Candátí jsou celkem pořád při chuti,žádní obři to sice nejsou,ale kousky do 65cm se chytit dají.Pořád jim šmakuje..

                  Rytíř - Profil | Ne 13.10.2013 17:21:29

                  Macros >> Mazdar draku.No není to žádná sláva a když něco,tak velikostně hodně mizerný.

                    Macros - Profil | Ne 13.10.2013 16:46:19

                    Rytíř >> byl jsm od pátku na orlasu a jen cejn a štiku přes 70 jinak to nešlo kapr nic a nebyl sem sám komu to nebralo .Možná ty změny zase šla voda nahoru od sloupce cca 30 cm výš

                      Zebiq - Profil | Ne 13.10.2013 12:10:17

                      JirkaCandát >> O.o

                        Rybatorstr - Profil | So 12.10.2013 19:19:01

                        orlas2 >> Parádní videjka :-))

                          Rytíř - Profil | So 12.10.2013 12:05:34

                          orlas2 >> zajímavý videa a ten had tam sedí pěkně na stráži:-))

                            orlas2 - Profil | Pá 11.10.2013 22:46:52

                            Trochu odbočím od vaší debaty.Orlík-Popelíky,video od potápěčů,sumci,candáti,štika...
                            http://tajfun007.rajce.idnes.cz/Orlik_Popeliky_11.1​0.2013.krasnej_cacht_pocsi_sice_nic_moc_ale_voda_kr​asna/#Orlik_Popeliky_11.10.2013.jpg

                              Rytíř - Profil | Čt 10.10.2013 19:12:39

                              Pedro1 >> číhá za bukem:-))

                                mexik - Profil | Čt 10.10.2013 18:23:41

                                Rytíř >> Se domluvíme;)

                                  Pedro1 - Profil | Čt 10.10.2013 16:45:14

                                  Rytíř >> Má zaracha jo?Jdu se zeptat:-)

                                    Rytíř - Profil | Čt 10.10.2013 16:39:55

                                    Pedro1 >> no tak vidíš,maj i bidety:-))?Kdepak,to víš on má zaracha:-)