Jak vám to jde na Orlíku?

Zdravím kolegy rybáře, co letos Orlík a ryby? Já a spousta kolegů co znám zatím bída, spíše náhodné záběry. A dravci? O tom ani nemluvím, konkrétně candát, ten jako kdyby tam vyhynul. Tak špatný rok tam ještě nepamatuji.
Autor diskuse: Rytíř - Profil , 1.7.2008 všeobecné - ostatní

Co nejraději na orlasu chytate?

A) kapr47%

B) candat18%

C) sumec9%

D) bolen5%

E) uhoř3%

F) štika5%

G) ostatni13%

Od 9.7.2009 hlasovalo 423 čtenářů.

Nlipenak - Profil | Pá 4.10.2013 18:30:23

Denny >> byl vykulenej a neprotestoval šlo ráz na ráz ..

    Nlipenak - Profil | Pá 4.10.2013 18:29:28

    Rytíř >> tady máš aktualní pohled na moře ted foceno , za chvilku odjíždím na chrochtáčky ))

      NRytíř - Profil | Pá 4.10.2013 18:26:45

      lipenak >> nezapomen se oholit než začnou solit:-))

        NDenny - Profil | Pá 4.10.2013 18:22:24

        lipenak >> Ahoj Honzo ja vim,ale podle toho co se tady pise,musel bejt ten sumcar pekne vykulenej :-))

          NRybatorstr - Profil | Pá 4.10.2013 18:22:16

          lipenak >> Přeji, aby nikdy nenastal takový problém :-))

            NRybatorstr - Profil | Pá 4.10.2013 18:21:20

            Rytíř >> U mě také :-))

              Nlipenak - Profil | Pá 4.10.2013 18:18:27

              Denny >> mě se nenusí nikdo bát ,když nedělá neplechu a chová se normálně a slušně..

                Nlipenak - Profil | Pá 4.10.2013 18:16:25

                Rytíř >> já ti dám čerta ,jen počkej zajíci. )) není to tak hrozný no i když ??

                  Nlipenak - Profil | Pá 4.10.2013 18:14:20

                  Rybatorstr >> máš pravdu co se týká rádobyrybářů , někdy to jde z tlustýho do tenkýho )) ale zatím nenastal problém šumavská ošlehanost dělá svý .)))

                    NRytíř - Profil | Pá 4.10.2013 18:13:54

                    Denny >> Zdar Karle.Myslím,že bys mu dal co by chtěl a ještě něco navíc:-)

                      NDenny - Profil | Pá 4.10.2013 18:08:16

                      Rytíř >> Me Lipenak takhle vzbudit v kukurici,tak mu odevzdam i srajtofli :-)
                      Ahoj Petre.

                        NRytíř - Profil | Pá 4.10.2013 18:03:57

                        Rybatorstr >> Ty mydlí pěstí:-))

                        Pochopil jsem,u mě dobrý:-))

                          NRybatorstr - Profil | Pá 4.10.2013 17:58:44

                          Rytíř >> Jen jsem něco dříve zaznamenal o bijci jezevců :-)) Čertů se nebojím, jednou u nich skončím, dole :-))

                            NRytíř - Profil | Pá 4.10.2013 17:57:19

                            Rybatorstr >> flinta?TO MÁ NA OPÍRÁNÍ.Kdybys ho viděl,tak bys zařval ČERT:-))))))))

                              NRybatorstr - Profil | Pá 4.10.2013 17:55:44

                              lipenak >> Kurňa, je to celkem nebezpečné, takové noční procházky. Měl jsi s sebou psa ? Ona i ta flinta asi nažene strach, ale zase narazit na bandu dementních rádobyrybářů..... nezávidím ti to, ale fandím ti :-))

                                NRytíř - Profil | Pá 4.10.2013 17:52:53

                                lipenak >> to snad není možný,takový příhody to se jentak nevidí:-))

                                  Nlipenak - Profil | Pá 4.10.2013 17:51:03

                                  Rybatorstr >> kdyby chrochal a měl tak 40kg tak šel na komoru ,takhle to jen sbalil ,lehčí o noty a mazal směr Příbram ...

                                    NRybatorstr - Profil | Pá 4.10.2013 17:48:02

                                    lipenak >> Rozlámat klacky a pazoury taky...... :-))

                                      Nlipenak - Profil | Pá 4.10.2013 17:46:55

                                      Rytíř >> včera v noci /pul 2/ sem šel s posedu po břehu Moře jen tak noční procházka , nikde nikdo ,klid a napálil jsem do 4 nataženejch sumcáků , týpek spal v kukuřici .. ))

                                        NRybatorstr - Profil | Pá 4.10.2013 17:46:08

                                        Rytíř >> Už mi nejní dvacet :-((