Jak vám to jde na Orlíku?

Zdravím kolegy rybáře, co letos Orlík a ryby? Já a spousta kolegů co znám zatím bída, spíše náhodné záběry. A dravci? O tom ani nemluvím, konkrétně candát, ten jako kdyby tam vyhynul. Tak špatný rok tam ještě nepamatuji.
Autor diskuse: Rytíř - Profil , 1.7.2008 všeobecné - ostatní

Co nejraději na orlasu chytate?

A) kapr47%

B) candat18%

C) sumec9%

D) bolen5%

E) uhoř3%

F) štika5%

G) ostatni13%

Od 9.7.2009 hlasovalo 423 čtenářů.

NRytíř - Profil | Pá 4.10.2013 17:44:35

Rybatorstr >> jestli pod širák,tak du do kolen:-)

    NRybatorstr - Profil | Pá 4.10.2013 17:43:45

    Rytíř >> Necelej :-))

      NRytíř - Profil | Pá 4.10.2013 17:42:38

      Rybatorstr >> jedeš na tejden?

        NRybatorstr - Profil | Pá 4.10.2013 17:41:10

        Rytíř >> No, snad bude o čem .-)))

          NRytíř - Profil | Pá 4.10.2013 17:40:54

          lipenak >> to už je musíš mít v rezervaci:-))

            NRytíř - Profil | Pá 4.10.2013 17:40:12

            Rybatorstr >> ok.

              NRybatorstr - Profil | Pá 4.10.2013 17:34:22

              lipenak >> Ahoj, tak ti jsou bohužel všude.....

                Nlipenak - Profil | Pá 4.10.2013 17:30:10

                Rytíř >> na Moři jdou,, ale paraziti,,,)))

                  NRybatorstr - Profil | Pá 4.10.2013 17:19:14

                  Rytíř >> Tak budu referovat příští týden jak to šlo :-)))

                    NRytíř - Profil | Pá 4.10.2013 17:05:04

                    Rybatorstr >> pic,nebyl,nevím ani ni.

                      NRybatorstr - Profil | Pá 4.10.2013 17:02:57

                      Rytíř - >> Ahoj, nějaké nové zprávy z Orlasu ? Byls ?

                        NJirkaCandát - Profil | St 2.10.2013 19:29:16

                        cheguevara >> Gratulace, krásnej Kapř :-)

                          Ncheguevara - Profil | St 2.10.2013 13:14:23

                          Rybatorstr >> Děkuji moc, koukni na druhou diskuzy, jsou tam lepší fotky.

                            NRybatorstr - Profil | St 2.10.2013 10:27:12

                            cheguevara >> Tak to gratulačka, parádní kus :-))

                              NJirkaCandát - Profil | Út 1.10.2013 20:16:05

                              Konečně to začalo na Orlasu trochu kousat,i když je to dřina.O víkendu naveslováno 28km a chyceno 5 Candátků (většina přes 60cm)..

                                NJirkaCandát - Profil | Út 1.10.2013 20:12:25

                                Šmakuje jim,krásný kousky 55cm.

                                  Nlipenak - Profil | Út 1.10.2013 19:40:44

                                  Rytíř >> mrkni do muj lov ,, pak že není plná žumpa céček :-))

                                    Natawa - Profil | Út 1.10.2013 19:08:56

                                    Super ! Palce nahoru, paráda.

                                      NJitkagold - Profil | Út 1.10.2013 1:14:49

                                      cheguevara >> krasna ryba,gratuluji :-))

                                        NRytíř - Profil | Po 30.9.2013 22:54:57

                                        cheguevara >> Pěknej kapř.