Jak vám to jde na Orlíku?

Zdravím kolegy rybáře, co letos Orlík a ryby? Já a spousta kolegů co znám zatím bída, spíše náhodné záběry. A dravci? O tom ani nemluvím, konkrétně candát, ten jako kdyby tam vyhynul. Tak špatný rok tam ještě nepamatuji.
Autor diskuse: Rytíř - Profil , 1.7.2008 všeobecné - ostatní

Co nejraději na orlasu chytate?

A) kapr47%

B) candat18%

C) sumec9%

D) bolen5%

E) uhoř3%

F) štika5%

G) ostatni13%

Od 9.7.2009 hlasovalo 423 čtenářů.

NVendys 65 - Profil | Po 30.9.2013 21:41:11

cheguevara >>
Čus,Orlík je moje srdcovka,ale jinak ti gratuluji k pěknému úlovku.

    Ncheguevara - Profil | Po 30.9.2013 21:33:19

    alda2211 >> Děkuji moc. Jsem nevěřil vlastním očím, při pohledu na metr.

      Nalda2211 - Profil | Po 30.9.2013 21:18:48

      cheguevara >> sakra chlape krasna ryba :-) mas ji i v ruce........

        Ncheguevara - Profil | Po 30.9.2013 21:09:02

        Posílám a chlubím se novým osobáčkem z Orlasu. Výprava nic moc,ale nej kapr 97 byl naprosto suprovej.

          NRybatorstr - Profil | Ne 29.9.2013 19:26:22

          Zolta >> Standartní velikosti - kapříci a cejni :-))

          Z minulé neděle :-)))

            NZolta - Profil | Ne 29.9.2013 19:09:58

            Rybatorstr >> A? :) Fotky fotky fotky! :D

              NRybatorstr - Profil | Ne 29.9.2013 17:25:05

              Zolta >> Já dnes, před chvílí návrat....

                NZolta - Profil | Ne 29.9.2013 13:00:53

                Rybatorstr >> Já nakonec v to úterý byl a bída :(((

                  NRybatorstr - Profil | So 28.9.2013 18:34:01

                  Žádné info nebo foto ??? .............. :-)))))

                  Tak to zkusím zítra :-))

                    NJirkaCandát - Profil | Čt 26.9.2013 18:29:09

                    Posílám poslední info z Orlasu.Týdenní výprava za Kapry se moc nepovedla,Třicet hodin nepřetržitého deště,zima,vítr a pak pořád 4 dny v kuse deštové přeháňky nebylo to pravé ořechové pro Kapry,ale něco se na břeh přece jen podívalo.Velký zákrm a natáhnout rybu k místu byl první bod úspěchu,tato voda jak už jsem i několikrát psal se nedá absolutně ukrmit,takže 100kg pelet,100kg kukuřice,cca 20kg řepky byl náš týdenní zákrm.Povedlo se chytit několik pěkných ryb,největší Kapři výpravy : 95cm,84cm,81cm několik Kaprů od 60-77cm a povedl se i 1 krásný Amur 98cm.Tentokrát místo největších Kaprů posílám pro změnu nejmenšího Kapra výpravy,aby se vidělo,že i za tokového Kapříka se nestydím.Zabral na 2 pelety a měřil celých 30cm.Povedl se také krásný Sumeček 90cm.

                      NZolta - Profil | Út 24.9.2013 14:24:24

                      Rytíř >> určitě nechávat na místě a preferoval bych laminátku.

                        NRytíř - Profil | Po 23.9.2013 16:08:06

                        Zolta >> plechovka,laminátka,budeš jí vozit nebo nechávat na místě?

                          NZolta - Profil | Po 23.9.2013 12:01:04

                          Rytíř >> Kolem 5-7 tisíc bych si představoval.

                            NRytíř - Profil | Ne 22.9.2013 20:55:22

                            Zolta >>Důležitá otázka, kolik chceš do toho vrazit?

                              NZolta - Profil | Ne 22.9.2013 19:46:57

                              Píňas >> No záleží na tom jakej. Potřebuju ho na vláčku pro 2 lidi, tak jestli je stabilní a za rozumnou cenu tak se klidně ozvi :)

                                NRybatorstr - Profil | Ne 22.9.2013 19:43:54

                                Zolta >> Jasně, a ať se daří :-))

                                  NPíňas - Profil | Ne 22.9.2013 19:43:46

                                  Zolta >> zdar,já budu prodávat gumák ale to ti asi nepomůže co.

                                    NZolta - Profil | Ne 22.9.2013 19:42:49

                                    Rybatorstr >> Možná to ještě chce počkat až to bude na rukavice. Uvidím, jestli tam zajedu, tak dám pak vědět jak jsem dopad :)

                                      NRybatorstr - Profil | Ne 22.9.2013 19:39:56

                                      Zolta >> Kluci byli od pátku kousek od nás a bída, my dnes také žádná sláva. Co jsem viděl okolo, také nic. Ale do úterka to může být úplně jinak. Pamatuji třeba pomalu tři dny bez a pak za jeden den to bych mazec :-))

                                        NZolta - Profil | Ne 22.9.2013 19:37:33

                                        Rybatorstr >> Nejde to? V úterý bych se tam rád podíval, ale jestli to nejde tak se tam nepotáhnu :D