Jak vám to jde na Orlíku?

Zdravím kolegy rybáře, co letos Orlík a ryby? Já a spousta kolegů co znám zatím bída, spíše náhodné záběry. A dravci? O tom ani nemluvím, konkrétně candát, ten jako kdyby tam vyhynul. Tak špatný rok tam ještě nepamatuji.
Autor diskuse: Rytíř - Profil , 1.7.2008 všeobecné - ostatní

Co nejraději na orlasu chytate?

A) kapr47%

B) candat18%

C) sumec9%

D) bolen5%

E) uhoř3%

F) štika5%

G) ostatni13%

Od 9.7.2009 hlasovalo 423 čtenářů.

NRybatorstr - Profil | Ne 22.9.2013 19:36:00

Zolta >> Po tom, jak to dneska šlo...... Mít jí tam - asi bych jí střelil :-))

    NZolta - Profil | Ne 22.9.2013 19:28:49

    Zdravím, není tu někdo, kdo by prodával loďku na Orlíku? Popřípadě někdo kdo zná někoho kdo by prodával?

      NRytíř - Profil | Ne 15.9.2013 8:24:04

      alda2211 >> 5 nocí to by bylo po mě:-)))

        Nalda2211 - Profil | So 14.9.2013 21:17:05

        Rytíř >> no hlavne lod a vercajk v ni a aspon na 5 noci uz se tesim ze tam smocim.............o))

          NRybatorstr - Profil | So 14.9.2013 19:21:42

          Rytíř >> Na fiš je to gut počas :-))

            NRytíř - Profil | So 14.9.2013 19:19:35

            Rybatorstr >> zdar,no nevim čeče moc tomu nevěřím ale mě to vyhovuje chlad a pošmourno.

              NRybatorstr - Profil | So 14.9.2013 19:18:26

              Rytíř >> Zdar, snad ještě chvíli vydrží poasí - hlavně v noci ať není kosa :-(

                NRytíř - Profil | So 14.9.2013 19:16:37

                alda2211 >> jo ty jdou,stačí lod a koš a za chvíli si hotovej:-))

                  Nalda2211 - Profil | So 14.9.2013 18:32:11

                  Uz jdou :-)

                    NHlubočepy - Profil | Po 9.9.2013 21:10:06

                    JirkaCandát >> gratulace,moc pěkný.

                      NRybatorstr - Profil | Ne 8.9.2013 20:43:12

                      JirkaCandát >> Paráda :-))

                        NRytíř - Profil | Ne 8.9.2013 18:58:54

                        JirkaCandát >> parádní ryba chlape a ještě hezčí fotky.

                          NJirkaCandát - Profil | Ne 8.9.2013 18:56:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ...

                            NJirkaCandát - Profil | Ne 8.9.2013 18:55:06

                            Pěkný souboj...

                              NJirkaCandát - Profil | Ne 8.9.2013 18:53:31

                              Tak jsem si opět udělal o víkendu pár desítek kilometrů na tahačku a velká spokojenost.. Krom jednoho Sumečka,který mne vodil po řece lehce přes hodinu,pak potvora zajel do stromu a bylo vymalováno,se na mě podívalo ještě pár Sumečků od 60 do 90cm a jeden 155cm.Všechny vesele plavou dál..

                                NTRUHLÁŘ - Profil | Čt 15.8.2013 6:24:24

                                JN >> pokud možno tak ne ale někdy není jiná možnost

                                  NJN - Profil | Út 13.8.2013 14:59:31

                                  TRUHLÁŘ >> No to jsem myslel. Klasicka bojka- dva polystyreny a mezi tim klacek. Původně jsem řešil to ukotvení jednoho plováku-bojky, to jsem taky viděl kotvit mezi prutem a plovákem. Ty chytáš taky na klasiku, koště?

                                    NTRUHLÁŘ - Profil | Út 13.8.2013 14:27:54

                                    JN >> jen u koštěte jinak ne možná na říčkách

                                      Nosprey - Profil | Po 12.8.2013 22:30:23

                                      tommaly >> Podle stavu vody tak 2 - 4 m.

                                        Ntommaly - Profil | Po 12.8.2013 22:15:01

                                        Ahoj,nevíte někdo jaká je hloubka u Pašovic???moc dík