Jak vám to jde na Orlíku?

Zdravím kolegy rybáře, co letos Orlík a ryby? Já a spousta kolegů co znám zatím bída, spíše náhodné záběry. A dravci? O tom ani nemluvím, konkrétně candát, ten jako kdyby tam vyhynul. Tak špatný rok tam ještě nepamatuji.
Autor diskuse: Rytíř - Profil , 1.7.2008 všeobecné - ostatní

Co nejraději na orlasu chytate?

A) kapr47%

B) candat18%

C) sumec9%

D) bolen5%

E) uhoř3%

F) štika5%

G) ostatni13%

Od 9.7.2009 hlasovalo 423 čtenářů.

Nbaitruner2 - Profil | Ne 21.4.2013 21:37:38

Píňas >> Já nikam v partě nejedu bo nosim smůlu.Já pojedu sám jako loni.
Alespon nosim tu smůlu sám sobě.To mi nevadí..-)

    NNOVAS - Profil | Ne 21.4.2013 21:37:32

    baitruner2 >> Nenervuj mně. Já jsem po zimě vypoštěnej, ještě mně klepne :-)

      NRytíř - Profil | Ne 21.4.2013 21:37:25

      baitruner2 >> MAXOVÉ:-)))

        Nbaitruner2 - Profil | Ne 21.4.2013 21:34:28

        NOVAS >> Tam ti to stačí mě tam platí taky.-)

        Jak psal Tarn:Volé tam je sumec pod každým jezem..-))))))))))
        Tím mě rozsekal uplně na sračky a to fakt.
        EDIT:Tak prasečkini tam jsou všude na sepých ramenech takhle to beru já..-)

          NPíňas - Profil | Ne 21.4.2013 21:32:22

          baitruner2 >> no tak už jsme s novasem tři který tam nikdy nebyli tak to dáme dohromady a kapři půjdou smykem z vody protože takovejm jako jsme my přeje štěstí

            NNOVAS - Profil | Ne 21.4.2013 21:29:33

            baitruner2 >> Ty woléé, já tam v životě nebyl,ty slepý rameno :-). Vím jen, že mi má povolenka ÚS Praha platí na Labe 20 a 20 A. Je to v oblasti Lysá nad Labem.Nikdy jsem se tam nevypravil.

              Nbaitruner2 - Profil | Ne 21.4.2013 21:25:01

              Píňas >> Já tam nikdy nebyl,ale taky tam vyratim letos na podzim na 3 dny..

                NPíňas - Profil | Ne 21.4.2013 21:18:18

                baitruner2 >> příští víkend jedu k našim tak bych někam zašel,asi to labe prubnu

                  Nbaitruner2 - Profil | Ne 21.4.2013 21:17:24

                  NOVAS >> Musíš na slepá ramena woléé.....-)))
                  Jinak mě se to taky líbí podle fotek.Reál bude asi jiný to je jasné.

                    NNOVAS - Profil | Ne 21.4.2013 21:15:11

                    baitruner2 >> Asi jak kde,nebo jak komu :-). Teď jsem se motal tři dny ve Štětí,tak jsem pokecal s pár kolegama a neříkali,že by to byla nějaká hitparáda.Ale voda je to kurva velká :-)

                      Nbaitruner2 - Profil | Ne 21.4.2013 21:10:13

                      Píňas >> Ty si wůl..-))))))))
                      U mě dobrý!

                        NPíňas - Profil | Ne 21.4.2013 21:08:20

                        baitruner2 >> já můžu tak pojedu,domluv to :-))))

                          Nbaitruner2 - Profil | Ne 21.4.2013 21:04:30

                          NOVAS >> Co mám info od kluků tak jde hovno jezději na Labe a jedou zas tam to jde na hod.Kdybych mohl jedu s nima,ale nemůžu.

                            NNOVAS - Profil | Ne 21.4.2013 20:55:51

                            baitruner2 >> Ještě ne.Podle mně je to studený jaxsvině (na netu píšou 5,8) Letos to vidím tak na půlku,nebo konec května (pokud bude teplo).

                              Nbaitruner2 - Profil | Ne 21.4.2013 20:42:50

                              NOVAS >> Cau Zdenku to víš já ty začátky mám slabé,ale ty konce jsou lepší..-))
                              Už si byl na kaskádě?

                                NNOVAS - Profil | Ne 21.4.2013 20:28:45

                                baitruner2 >> Jirko , ty už to nehul :-). Ale víš , jak to je: špatnej začátek-dobrej konec :-)

                                  Nbaitruner2 - Profil | Ne 21.4.2013 20:26:38

                                  Píňas >> Jo psal jsem u hotelu v zátoce?Tam to je gut.

                                    NPíňas - Profil | Ne 21.4.2013 20:18:07

                                    baitruner2 - 21.4.2013 20:12:15 >> no my byli kousek za tebou.

                                      Nbaitruner2 - Profil | Ne 21.4.2013 20:12:15

                                      Píňas >> Ne tam už nejezdim 3roky.Byl jsem za barákem tady kousek.

                                        NPíňas - Profil | Ne 21.4.2013 20:08:10

                                        baitruner2 >> ty jsi byl na voznici?