Jak vám to jde na Orlíku?

Zdravím kolegy rybáře, co letos Orlík a ryby? Já a spousta kolegů co znám zatím bída, spíše náhodné záběry. A dravci? O tom ani nemluvím, konkrétně candát, ten jako kdyby tam vyhynul. Tak špatný rok tam ještě nepamatuji.
Autor diskuse: Rytíř - Profil , 1.7.2008 všeobecné - ostatní

Co nejraději na orlasu chytate?

A) kapr47%

B) candat18%

C) sumec9%

D) bolen5%

E) uhoř3%

F) štika5%

G) ostatni13%

Od 9.7.2009 hlasovalo 423 čtenářů.

baitruner2 - Profil | Ne 21.4.2013 20:02:21

Píňas >> Já byl jen chvilku,ale záběry byly fakt opatrné na fídr na plavačku tam byli 2 týpci a neviděl jsem u nich záběr.Ale seděli na hloubce tam ryba nebyla....Já to pral ke břehu a taky nad břeh.(občas)

    Píňas - Profil | Ne 21.4.2013 19:43:11

    baitruner2 >> no tatínek si to půjčil a nechytl nic,teda jednoho jsem vodil a upadl. Těsně vedle ale kousek od něj

      baitruner2 - Profil | Ne 21.4.2013 19:40:30

      Píňas >> Cau tak koukám,že dcera se potatila je šikovná.
      Netuším,kde to je.Jestli ten velký kopec za holkou na poslední fotce je Bořín tak možná jo.
      EDIT:Vypadá ta na zátoku u hotelu.

        Píňas - Profil | Ne 21.4.2013 19:30:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        baitruner2 >> čau kámo,tak já dneska vzal holku na tři hodinky na Orlas,vzala si plavačku a já nic,byl jsem jen podržtaška a fotograf,dostala šest takovejch krasavců a dvě plotice,všechno si dělá sama,od červů až po vyháčkování,poznáš kde jsme byli?

          Denny - Profil | Ne 21.4.2013 16:48:23

          baitruner2 >> Ja myslim,ze letos budes mit dost jinejch starosti :-)) Ale vsechny tyhle lapalie k rybarine patri :-)))))

            baitruner2 - Profil | Ne 21.4.2013 16:44:48

            Denny >> Jo to prostě nevymyslíš tohlencto......To se musí zažít 1 rybačka v tomhle roce a hned Top!:-))
            Taxem na tu sezonu teda moc zvědavej,když mám takovýdle start......

              Denny - Profil | Ne 21.4.2013 16:40:28

              baitruner2 >> Jirko,u me za 1 :-))))))))

                baitruner2 - Profil | Ne 21.4.2013 16:33:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Taxem se utrhnul taky k vodě na můj oblíbený rybníček 2km od baráku(dál momentálně nemůžu) a letos jsem začal jak jinak,než po mom a stylově.(Lemplteam jakosvině)
                Po příchodu k vodě jsem slejzal břeh a ujela mi hnáta po bahínku kolem břehu a všechno jsem vysypal z kýblu rovnou do vody 1 foto.(ty kleště jsou v té vodě top)
                Po vyndání všeho mokrého i povolenky a peněženky samozřejmě jsem 20min navazoval fídr bo mi praskal furt vlasec(starý 3 roky samozřejmě).Po uspěšném navázání a nacpání krmelce futrem jsem dal na háček Hořovický rohlík(gumák jakokráva) ty já rád a nahodil můj 1 nához v tomhle roce.Samozřejmě jsem to přepálil až na druhou stranu do větví nad rybníkem na protějším břehu foto č2.(ten vlasec na fotce vede opravdu do těch větví tam nahoru na protějším břehu)
                Po utržení jsem dalších 20min navazoval a konečně skoro po 1h od začátku lovu bylo nahozeno na kapříka.....
                A i jsem něco chytil celkem 6ks a opravdu jsem si to užil i na tu chvilku co jsem tam byl a chytal.
                Foto č.3 kapřík.Vyháčkovával jsem je ve vodě a naprotějším břehu kolega byl bez potahu a sledoval mě teda fest.....Tak puštěnou 1 rybu mám a teď už je to jako bonus ty ryby.
                EDIT:Catána forever........

                  Rybatorstr - Profil | Pá 19.4.2013 19:00:23

                  Rytíř >> Takový ať si nechá :-))

                    Rytíř - Profil | Pá 19.4.2013 6:37:53

                    Rybatorstr >> to jsou pozdravy od Jarouše:-))

                      Rybatorstr - Profil | Pá 19.4.2013 6:34:29

                      Rytíř >> Mastnota ani ne, ale mraky větví a trávy. Bylo tam několik ploten - nej - 3 x 4 metry a cca 30 - 40 cm vysoká..... Jezdilo to sem a tam :-(

                        Rytíř - Profil | Čt 18.4.2013 20:44:11

                        Rybatorstr >> hezká zlatá rybka.No to se dalo čekat,cítí to ochlazení..
                        Koukám na hladině nějakej humus,mastnota,prach?

                          Rybatorstr - Profil | Čt 18.4.2013 19:00:51

                          Miras >> Kdepááák :-)))

                            Miras - Profil | Čt 18.4.2013 18:57:22

                            Rybatorstr >> Doufám, že jste mi to tam moc nepopíchali:-)

                              Rybatorstr - Profil | Čt 18.4.2013 18:56:02

                              Miras >> Jezdím na mnoho míst, ale teď jsme byli dvakrát tady :-)))

                                Miras - Profil | Čt 18.4.2013 18:52:00

                                Rybatorstr >> Koukám, že všichni Strakoničáci jezdí na jedno místo:-). Pěknej línek!

                                  Rybatorstr - Profil | Čt 18.4.2013 18:35:44

                                  Rytíř >> Dnes to bylo sakra horší :-(( Koukni do ML - syn tam má pěkného lína :-))

                                    Rytíř - Profil | Čt 18.4.2013 8:45:43

                                    Rybatorstr >> pěknej otavskej olej:-))

                                      Rybatorstr - Profil | Čt 18.4.2013 6:18:32

                                      Včera to šlo a tak dnes jedu zase :-))

                                        Rybatorstr - Profil | Po 15.4.2013 19:38:04

                                        Rytíř >> Být teplejší, tak jsem jak v bahenních lázních :-))