Jak vám to jde na Orlíku?

Zdravím kolegy rybáře, co letos Orlík a ryby? Já a spousta kolegů co znám zatím bída, spíše náhodné záběry. A dravci? O tom ani nemluvím, konkrétně candát, ten jako kdyby tam vyhynul. Tak špatný rok tam ještě nepamatuji.
Autor diskuse: Rytíř - Profil , 1.7.2008 všeobecné - ostatní

Co nejraději na orlasu chytate?

A) kapr47%

B) candat18%

C) sumec9%

D) bolen5%

E) uhoř3%

F) štika5%

G) ostatni13%

Od 9.7.2009 hlasovalo 423 čtenářů.

NNOVAS - Profil | Pá 26.4.2013 21:04:06

baitruner2 >> Jirko,připojuji se k řadě gratulantů.Všem hodně zdraví,hlavně prckovi (je ,,mírovej,, :-) )

    NTarn - Profil | Pá 26.4.2013 20:50:45

    baitruner2 >> kecáš Ty smůlo, se mnou jsi žádnou smůlu nenosil :)))))))

      NŠplíchy - Profil | Pá 26.4.2013 20:03:08

      Gratuluju. At poradne roste.

        NJohnMcE - Profil | Pá 26.4.2013 19:55:09

        baitruner2 >> Blahopřeji též:-)

          Nčerešňak - Profil | Pá 26.4.2013 19:16:14

          baitruner2 >> Blahopřeji k nádhernému potomkovi a přeji mu hodně zdraví a štěstí do života.

            NRybatorstr - Profil | Pá 26.4.2013 18:31:03

            baitruner2 >> Rovněž gratuluji a přeji mnoho zdravíčka všem :-))

              NPíňas - Profil | Pá 26.4.2013 16:53:40

              baitruner2 >> Čau kámo,tak tohle je ten nejlepší úlovek v životě,lepšího trofejáka už nemůžeš nikdy chytit.Gratuluju a doufám že se s ním co nejdříve ukážeš u mě ať si ho pomačkám :-)))))

                NDejF - Profil | Pá 26.4.2013 16:16:35

                baitruner2 >> Ahoj Jirko, velká gratulace, mamině a malýmu hodně zdraví a tobě pevný nervy :-)

                  NPedro1 - Profil | Pá 26.4.2013 16:05:12

                  baitruner2 >> Velká gratulace.Hlavně zdraví a pevné nervy.

                    NRytíř - Profil | Pá 26.4.2013 15:48:09

                    baitruner2 >> velká gratulace čekateli a mamce:-))

                      Nbaitruner2 - Profil | Pá 26.4.2013 15:46:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Tak dnes se nám narodil syn Filípek má 50cm a 3.06kg a s maminkou jsou v pořádku.
                      Tatínek je s toho paf nespal 3 dny, ale ted už mi začínají jiné starosti a další etapa v životě,než chytat ryby.Tímto mé trvání tady v otázce končí a užívejte si rybolov na Orlíku vesele dál.
                      Zdarec všem dobrým přátelům a kamarádům.

                        NPíňas - Profil | Po 22.4.2013 5:23:36

                        arnošt >> no to má,i víc než strejda :-)))

                          Narnošt - Profil | Ne 21.4.2013 23:09:30

                          Píňas >> Hezký,moc šikovná! :))
                          Tak mě napadá,že má tenhle rok víc nachytanejch ryb než tatínek... ;-)

                            Nbaitruner2 - Profil | Ne 21.4.2013 21:58:04

                            Píňas >> Tam se chystám určitě máme tam známé a slíbili jsme jim,že se tam zastavíme tak se ukážu až tam budu.Já jdu taky tak mizim pic.

                              NPíňas - Profil | Ne 21.4.2013 21:56:06

                              NOVAS >> jo jo,taky u toho koukám,super hokej.

                                NPíňas - Profil | Ne 21.4.2013 21:55:28

                                baitruner2 >> hehe,až se ti to narodí tak ho-jí nalož do kočárku a koukejte se ukázat u mě a vezmi si sebou hůlky a nahodíme a uvidí se.

                                  NNOVAS - Profil | Ne 21.4.2013 21:54:54

                                  Chlapi,loučím se. Bude poslední prodloužení Zlín : Plzeň a pak jdu hnípat. Čus

                                    Nbaitruner2 - Profil | Ne 21.4.2013 21:43:41

                                    Píňas >> Tomu nevěřim............
                                    Já už tady tenkrát psal,že když bych dostal trpaslíka na skalku tak přes noc do rána vyroste 2m.

                                      NPíňas - Profil | Ne 21.4.2013 21:40:09

                                      baitruner2 >> no jo ale když se sejdou na břehu dva nebo tři smolaři tak se to maže a smůla se mění ve štěstí :-))))

                                        Nbaitruner2 - Profil | Ne 21.4.2013 21:39:26

                                        NOVAS >> Zdenku klíd jde jen o prasečkiny .-)))Ty hejnový jsou všude.