Jak vám to jde na Orlíku?

Zdravím kolegy rybáře, co letos Orlík a ryby? Já a spousta kolegů co znám zatím bída, spíše náhodné záběry. A dravci? O tom ani nemluvím, konkrétně candát, ten jako kdyby tam vyhynul. Tak špatný rok tam ještě nepamatuji.
Autor diskuse: Rytíř - Profil , 1.7.2008 všeobecné - ostatní

Co nejraději na orlasu chytate?

A) kapr47%

B) candat18%

C) sumec9%

D) bolen5%

E) uhoř3%

F) štika5%

G) ostatni13%

Od 9.7.2009 hlasovalo 423 čtenářů.

NMiras - Profil | Po 15.4.2013 18:48:11

alda2211 >> Jistě, obzvlášť vypasené:-)

    Nalda2211 - Profil | Po 15.4.2013 17:25:33

    Miras >> vemeš rousnice?

      NRytíř - Profil | Po 15.4.2013 9:35:03

      Miras >> no vidíš,už budou žrát kuličky:-))

        NMiras - Profil | Po 15.4.2013 9:19:02

        Rytíř >> U nás taky dobrý - cejni, jesen a násaďák na feeder. Příště už přitvrdím:-)

          NRytíř - Profil | Ne 14.4.2013 20:49:47

          atawa >> pěkný fotky části kde jsem začínal na Orlíku a stále mě to tam táhne...

            NRytíř - Profil | Ne 14.4.2013 20:48:54

            Rybatorstr >> To bahno je tak na Otavskej,když je mín vody,bohužel..Pěkně ses tam vyrochnil:-))

              Natawa - Profil | Ne 14.4.2013 18:12:51

              ..A tohle je pohled proti proudu směrem k Dědovickýmu statku

                NRybatorstr - Profil | Ne 14.4.2013 18:12:51

                atawa >> Vody málo, mohu potvrdit...... :-)))

                  Natawa - Profil | Ne 14.4.2013 18:10:30

                  ..Pohled po proudu k jedenáctce

                    Natawa - Profil | Ne 14.4.2013 18:09:09

                    Včera jsem konečně strávil první den v letošnim roce na rybách,lokalita Orlík mezi 11 Řkm a 12 Řkm na Otavě jak můžete vidět z fotek tak je docela málo vody.Počasí na hovnno dost to fučelo sem tam sprchlo no a ryby dost crjnů jedna bělička,krom jednoho cejna na kuku všechno na bílý červi na feeder,kapříci nic,takže když to shrnu tak docela pohoda a pomalu se dostávám z depréze.

                      NRytíř - Profil | Pá 12.4.2013 18:59:32

                      baitruner2 >> tě to řikam,musel bych vyjet hned:-))

                        Nbaitruner2 - Profil | Pá 12.4.2013 18:56:40

                        Rytíř >> To je fakt ty máš orientační smysl jako rys,ale po operaci....-)

                          NRytíř - Profil | Pá 12.4.2013 18:53:46

                          baitruner2 >> to zní lákavě:-))

                          Edit:u mě je cesta vždycka delší.

                            Nbaitruner2 - Profil | Pá 12.4.2013 18:52:53

                            Rytíř >> Sedni do auta a přijed(1h cesty) soudek máme asi 1h naraženej.Zítra burza a dopijem ho a v NE jedeš domu.

                              NRytíř - Profil | Pá 12.4.2013 18:40:05

                              baitruner2 >> jel bych ale to by byl šrot,to vím:-))

                                Nbaitruner2 - Profil | Pá 12.4.2013 18:39:09

                                RYBÁŘSKÁ BURZA v Berouně. Sobota 13.4.2013, 9.00-13.00 hod. Restaurace ELDORÁDO – Jarov. Kontakt:

                                Tak co jedete tam někdo?Já jo.Cetl jsem to na plakátu u vody když jsem se byl podívat a ted jsem to našel i na netu tak snad to platí a nakoupim tam zase nějaké woby jako minule.
                                EDIT:Těšim se hlavně na klobásu+pivko....

                                  NRybatorstr - Profil | So 6.4.2013 18:58:50

                                  noční ryba >> :-)))))))

                                    Nnoční ryba - Profil | So 6.4.2013 18:58:03

                                    Rybatorstr >> no včil je ještě jedna, ale ta už není pro nás..)))) Téže pěkně voní, to by si aj pošmákly ryby, nějaké sýrové peletky, nebo pufíny..)))

                                      NRybatorstr - Profil | So 6.4.2013 18:51:23

                                      noční ryba >> To byl fofr :-))))

                                        Nnoční ryba - Profil | So 6.4.2013 18:49:45

                                        Jitkagold >> OK, už tam letím..))