Vaše návrhy na zlepšení MRKu

Veškeré nápady na vylepšení MRKu (nové rubriky, vylepšení, tipy...) piště prosím sem. Na vaše názory budeme brát zřetel při dalších úpravch MRKu. Diky moc za vaše reakce :-)
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 29.12.2003 všeobecné - ostatní

NBlue - Profil | Út 25.11.2014 16:27:29

Já osobně bych byl pro zrušit AURU vím že se za tím hodně mrkařů honí ale podle mě se dobrý rybář tady pozná daleko líp tím že poradí,vysvětlí případně i pomůže a my co tu píšem si to mezi sebou říkáme kdo komu pomohl a kdo je dobrý a umí.......

Několikrát jsem se setkal s přehnanou arogancí pramenící jen z vysoké aury uživatele já bych byl pro jí zrušit.....
I když s tím nebude asi nikdo souhlasit akord né ty s aurou přes 280%
A taky bych byl pro založení povinných profilových fotografii na profilech.

krom těhle dvou věcí sem s mrkem 100% spokojený co potřebuji tu najdu.

    NSallySalic - Profil | Út 25.11.2014 15:56:27

    Ahoj
    jen takovej postřeh o aktualizacích revíru v seznamech.Mnohdy tam jsou data např. z 2009.je to tam sice s ! ale za tu dobu do dneška se na některých revírech něco změnilo.Člověk místo toho aby hledal revíry zde aktuální radčí otvírám data z črs kde jsou aktuální čož je tady škoda.jen takovej postřeh

      NAnýzový dědek - Profil | Út 25.11.2014 15:04:10

      hraji >> dík za upozornění- chybka se vloudila.

        Nhraji - Profil | Út 25.11.2014 15:02:38

        Anýzový dědek >> hele, brzdi s tím používáním záporů, když to neumíš.
        Tohle jsi napsal: "Mrku vydělávají reklamou není nic nezávadného"
        a znamená to, že na tom, že si MM s RČ vydělávají reklamou, je něco závadného.

          Nnovotnytomass - Profil | Út 25.11.2014 14:57:26

          Nevim jestli se to tyka jen me nebo jestli uz jste to tady resili... kdyz dam Seznamy - svazove reviry... pak si tam napisu konkretni revir, a chci dat zpět a napsat jinej tak uz to nejde vyhledavat. Musím znovu do seznamu a svazove reviry... je to asi blbost ale docela to zneprijemnuje (alespon me) obcas hledani

            NKajman60 - Profil | Út 25.11.2014 14:53:45

            uvítal bych, zda by nebylo možné v -bazaru, když chci zjistit o koho jde, tak jako u diskuse, když podržím kurzor na ®ku...základní info o prodávajícím. Délka let na Mrku a jiné iniciále také víc ihned napoví něco o prodejci, aniž bych musel hned -do karty.

              NKruan - Profil | Út 25.11.2014 14:44:53

              Nevim jestli to tady uz nekdo psal , ale dost mi tu chybi tlacitko "Označit vše za přečtené" , pak me stve, ze v praci, na mobilu a doma na NB se mi zpravy ktere uz jsem cetl, zobrazuji znovu jako nove...

                NAnýzový dědek - Profil | Út 25.11.2014 14:44:09

                knik-licht >> Pokud vím tak vlastníci Mrku jsou dva, což je psáno i dole na stránce. Že si na činnost a fungování Mrku vydělávají reklamou není nic nezávadného a navíc ta reklama je veskrze rybářsky zaměřená.
                My jako návštěvníci a uživatelé můžeme být jen rádi, že tento web je zdarma a spojuje nás jedno téma - Rybařina.
                Že k tomu má ještě další adminy (tito nejsou vlastníky a ani akcionáři Mrku), je čistě organizační záležitost.
                Konec by byl jedině v případě nezájmu inzerentů.

                  Nknik-licht - Profil | Út 25.11.2014 14:35:22

                  Anýzový dědek >> Jsou dvě věci před oponou a za oponou. Před oponou Mrk diskuze a za oponou skupina vlastnící Mrk, který jim vydělává peníze. Vlastně díky nám všem. Tak kdyby všichni se na tyto stránky přestaly dívat byl by pro něj konec...

                    NLauri - Profil | Po 24.11.2014 21:45:11

                    Ladineeek >> jj ve S. I na hrách

                      NLadineeek - Profil | Po 24.11.2014 19:46:00

                      Lauri >> Byl si ve S?

                      Ve V. jsem skoro denně, častěji než s rodinou. Byli jste na for Play?

                        NLauri - Profil | Po 24.11.2014 19:34:58

                        Ladineeek >> včera jsme byli ve Vebě, ale ryby jsem stihnul. Bohužel tentokrát Labíčko zklamalo

                          NLadineeek - Profil | Po 24.11.2014 19:24:36

                          Lauri >> lezeš po šutrech a ještě kapraříš, tak co s tebou, chlapče..... no nepotěšil si mě :-)

                            NLauri - Profil | Po 24.11.2014 19:20:46

                            Ladineeek >> kaprař se ozval :)

                              NAnýzový dědek - Profil | Po 24.11.2014 19:18:10

                              knik-licht >> Mezi zajímavé ceny bys např. zařadil dirkování v Antarktidě nebo Lov tarpona v Tichém oceanu či něco podobného?
                              Myslím si, že čím víc tzv kurvítek se na Mrk nabalí, tím snáze bude napadnutelný.
                              Zatím občas bývá přetížen ale jinak krom úrovně diskutujících neshledávám nějaké extra nutnosti na tom jej vylepšovat. Martin M se nám snaží vyjít vstříc ale taky nelze po něm chtít nemožné.

                                Nsplávkař - Profil | Po 24.11.2014 18:31:35

                                knik-licht >> Přijde mi , že máš o MRKu nevalné mínění když navrhuješ aby podnikal různé zoufalé akce pro rádoby sebevylepšení.
                                Já jsem názoru, že MRK je v situaci kdy se nemusí nikomu podbízet ani na titulní straně hledat nápady na své vylepšení.

                                  Nknik-licht - Profil | Po 24.11.2014 18:09:05

                                  ... vyhlaste soutěž o vylepšení MRKu a zajímavé ceny... za opravdu dobré realizovatelné nápady. Tuto zprávu o výzvě, dejte na hlavní stránku na nějaké výrazné místo :)

                                    Nrover - Profil | Ne 23.11.2014 22:20:15

                                    Viz rover - ® Ne 23.11.2014 21:08:58
                                    Evokuje mi to zde přežité pořady typu "volejte řediteli " a pod., ...když se nedaří, vymýšlí se kde co, třeba i nápady respondentů, se např. šiknou, když dojde invence. Pak už jen přehlídka "převzatých" nápadů. Byl bych v tomto velmi opatrný, být respondentem !

                                      NLadineeek - Profil | Ne 23.11.2014 21:52:15

                                      Samostatny ML pro kapry nad 5kg, resp. pro foto rybaru jak pres kopirak s hubou sejdrem z profilu

                                        Nb.gun - Profil | Ne 23.11.2014 21:51:43

                                        knik-licht >> Hmm, aneb "je nám líto, že jste před půl rokem zemřel, ale MRK Vás postrádá, tak už se koukejte kurva zase přihlásit!"
                                        Dle mne - každý má právo se svobodně rozhodnout, zda na MRK bude chodit, a pokud chodit přestal, má k tomu jistě svůj důvod. Pro mne osobně už by byl takový vlezlý mail s podobnou vyděračskou formulací dosti přes čáru, a to i v případě, že bych si v kartě zaškrtl možnost, že chci být informován o novinkách.