Vaše návrhy na zlepšení MRKu

Veškeré nápady na vylepšení MRKu (nové rubriky, vylepšení, tipy...) piště prosím sem. Na vaše názory budeme brát zřetel při dalších úpravch MRKu. Diky moc za vaše reakce :-)
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 29.12.2003 všeobecné - ostatní

Nrover - Profil | Ne 23.11.2014 21:08:58

Obcas si každý, potažmo zde registrovaný musí od MRKu odpočinout, jinak by zblbnul do mrtě ! Ale to platí pro net vesměs. Tady je nápad ...

    NMartin M. - Profil | Ne 23.11.2014 20:56:53

    knik-licht >> pro mne dobry, ale dost brutalni :)

      NJunior2 - Profil | Ne 23.11.2014 20:54:27

      Jak tu už psali ostatní apka do mobilu by byla dobrá:-)

        Nknik-licht - Profil | Ne 23.11.2014 20:48:59

        Martin M. >> Stačila by jedna zpráva: Dobrý den, dlouho jste se nepřihlásil na MRK pokud tak neučiníte do 3 měsíců Váš profil bude smazán. Tým MRK :)

          NMartin M. - Profil | Ne 23.11.2014 20:44:18

          knik-licht >> od toho mame newslettery, ale pravda, delsi dobu jsme je nevyuzivaly. Ono to ale nektere lidi docela obtezuje ;-)

            Nknik-licht - Profil | Ne 23.11.2014 20:40:46

            Náhodou čtu nadpis diskuse. Jistě jde udělat vylepšení. Rád bych se spíše zeptal z jakým posláním byl MRK založen. Ono diskuse je dobrá věc ale hodně lidí tady měsíce nebyly. Je to škoda, telefon ani adresu na ně nemáme a rádi by jsme je kontaktovaly. Možná by bylo dobré jim dát vědět aby se občas podívaly na mrk prostřednictvím emailu.

              Nsplávkař - Profil | Ne 23.11.2014 20:18:03

              Velmi záslužnou, hojně užívanou službou je tu bazar. Rozumím tomu, že po stránce MRKo obchodní nemá bazar nějak vysokou prioritu ale mě jako uživateli by přišlo fajn kdyby tu bylo něco na způsob hlídacího psa nebo jsem si třeba ,,bazar - plavaná,, mohl dát k oblíbeným diskusím a v případě nového inz. bych viděl N.
              Pokud něco takového již možné je, prosím o nasměrování a v případě že není ani být nechce se omlouvám za troufalost :-)

                NAnýzový dědek - Profil | Čt 13.11.2014 18:48:45

                Martin M. >> Zřejmě to byla jen chvilková chybka Martine,. ted jsem to zkoušel a opět to běží jak má. Omlouvám se..

                  NMartin M. - Profil | Čt 13.11.2014 18:45:00

                  Anýzový dědek >> kliknes nahore na Seznamy, rozbali se ti nabidka, tam kliknes na Svazove reviry a jsi tam. Tobe to dela co?

                    NAnýzový dědek - Profil | Čt 13.11.2014 18:43:05

                    Martin M. >> zřejmě to byla si jen chvilková chybka, ted už mi to zase funguje normálně.

                    Ale zaktualizovat ten seznam svazových revírů by to chtělo. jsou tam data z r.2009 a spousta revírů mezitím zanikla nebo byla obnovena

                      Njariss - Profil | Čt 13.11.2014 18:42:02

                      Martin M. >> Díky moc Martine. Snad to uvítá povícero lidu.

                        NMartin M. - Profil | Čt 13.11.2014 18:40:41

                        jariss >> mas to hotove

                          NMartin M. - Profil | Čt 13.11.2014 18:39:58

                          Anýzový dědek >> v chrome nefunguji odkazy? to mi lepe popis.

                            Njariss - Profil | Čt 13.11.2014 18:39:40

                            Martin M. >> Prostě dostat se v průběhu otázky do privátu není jen tak. A za ty roky jsem zažil hodně, kdo se přihlásí do toho a toho data, bude v privátu účastníkem. Zbytek lidí má smolíka, jelikož se jedná o uzavřenou komunitu, kde mají mezi sebou členové nejen vzájemné telefonní kontakty, ale probírají i konkrétní lovná místa, což monitoři nemusí vidět. A do rozjetého autobusu prostě nenastoupíš, tvrdá realita.
                            Proto bych uvítal klikátko, kdyby hledání nehledalo v privátních otázkách.
                            Toď můj názor na věc.

                              NAnýzový dědek - Profil | Čt 13.11.2014 18:36:13

                              Něco provést s hlavní lištou, aby v Chrome fungovaly odkazy a zaktualizovat seznam svazových revírů, třeba až bude nový soupis na r. 2015

                                Nmrk26 - Profil | Čt 13.11.2014 18:29:03

                                mobilní verze :D

                                  Nkarlak - Profil | Čt 13.11.2014 18:24:20

                                  osobne bych privital aby vkladane fotky byly primo ve skupinach kam patri kapri do kaprariny,stika do privlace a dravcu atd pripada mi to ujety se kouksat na 2O kapru 1okouna a sem tam cejna,tlouste atd preci kazdy vetsinou klikne na svuj oblibenydruh rybolovu jinak bych jeste zadal daleko vice informaci o novinkach v produktech pripadne i nove vzniklych firmach chodim na weby kde se to jen temito novinkami jen hemzi ale samozrejme neznam vasemoznosti a ani kolik casu tomu muzete venovat a velky problem je v diskuzich az nekdy sproste a nevhodne osocovani diskutujicich rybaru

                                    NMartin M. - Profil | Čt 13.11.2014 18:08:01

                                    jariss >> "propásnutí vhodné doby změny otázky na privát" - tomu to nerozumim.

                                    Ano, mohu udelat, aby se nehledalo v privatech.

                                      Njariss - Profil | Čt 13.11.2014 17:50:21

                                      Nestálo by za úvahu udělat ještě klikací okénko, kde bych si navolil volbu, že nechci hledat v privátních otázkách?
                                      Stejně jako dlouholetý člen MRKu a propásnutí vhodné doby změny otázky na privát, tak mě spousta moderátorů privátních otázek jen tak mezi sebe nepustí. Moje negativní několikanásobná zkušenost, bohužel :-((

                                        NMartin M. - Profil | Čt 13.11.2014 16:12:46

                                        standas >> melo by to byt lepsi, ale zalezi na tvem pristroji, jak si s tim poradi.