Vaše návrhy na zlepšení MRKu

Veškeré nápady na vylepšení MRKu (nové rubriky, vylepšení, tipy...) piště prosím sem. Na vaše názory budeme brát zřetel při dalších úpravch MRKu. Diky moc za vaše reakce :-)
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 29.12.2003 všeobecné - ostatní

NFilip Štefek - Profil | Út 25.11.2014 22:59:05

Co bych zvážil je, aby bylo lépe kontrolováno zakládání nových diskuzí. Nebo mazat ty staré kde není žádný pohyb.

    NBušák - Profil | Út 25.11.2014 22:35:00

    unudle >> to je třeba právě ten průser

      Nunudle - Profil | Út 25.11.2014 22:32:21

      FOUSATEJ HAT >> Na MRK můžeš čunět aniž by jsi byl zaregistrován.

        NFOUSATEJ HAT - Profil | Út 25.11.2014 22:29:10

        knik-licht >> Reaguju na totok - Stačila by jedna zpráva: Dobrý den, dlouho jste se nepřihlásil na MRK pokud tak neučiníte do 3 měsíců Váš profil bude smazán. Tým MRK :)

        Tohle opatření by bylo hodno Kim Čong-una :-) měl by z tebe radost

        Nemůžeš přece nikoho nitit aby čuměl někam když zrovna nechce, nehledě na to po pohrůžkou smazáni profilu, kdyby mi přišel mail s takovým zněním asi bych už nikdy na MRK nepřišel :-)

          NGloton - Profil | Út 25.11.2014 22:23:12

          Blue >> NESMYSL už jenom proto, že už je to o sobních údajích a jejich ochraně. Jakýkoliv bazar s prodejem a koupí je o důvěře a když už nějakou ochranu, tak jak jsem navrhoval, do inzerátu v bazaru přidat odkaz na napídku přes Aukro, kde kdo chce být důvěryhodný, má ověřenou registaci.
          S tím co navrhuješ, by byl MRK asi naprosto raritní. Navíc je to i nesmyslné, když by se údaje nijak neověřovali atd. Kdo chce, může ty údaje uvádět i teď, ale jako povinnost je to NESMYSL a tipuju z téměř naprostou jistotou, že počet registrovaných by se snížil na desitky. MRK by mohl zavřít.

            NBušák - Profil | Út 25.11.2014 22:21:39

            Roman C. - >> je toho určitě více,ale hlavně by se neměly šmírovat SZ,a podobný úchylárny,ale to je bohužel bežná věc v naší novodobý společnosti,zlatá doba kamenná,síla vyhrává

              NAnýzový dědek - Profil | Út 25.11.2014 21:16:04

              Blue >> Zapomínáš na jednu věc a tou je soukromí. Myslíš, že by ti bylo příjemné, kdyby tě nějaký prozvaněč třeba ve 4 ráno prozváněl jen proto, že našel tvůj mobil zde na Mrku? Nebo posílal ti smsky s nabídkou třeba pojištění či třeba erotického zboží?
              To už bych tu mohl uvádět rodné číslo, číslo občanky, velikost bot a penisu :-)
              Sorry, ale já mám své soukromí rád..

                Nfofo - Profil | Út 25.11.2014 21:10:03

                Blue >> je to pak ale o důvěře v uvedený data-kde budeš mí jistotu,že adresa je správná...?

                  Nmedvěd - Profil | Út 25.11.2014 20:54:53

                  Blue >> jsem tady od založení Mrku a ne nesetkal

                    NBlue - Profil | Út 25.11.2014 20:51:49

                    1568 >> čím víc infa. tím by bylo snadnější ověření jak pro případnou inzerci tak pro obič členy bylo by to více osobní a každý by přemýšlel něž někoho zbytečně napadne. takže já bych do toho šel kdo to myslí fér ten by telefon/jméno/bydliště aspon trochu upřesnit mohl nebo já nevím jak to vidíš ty ale já si radči koupim naviják nebo biwi od (např.) Krel novák praha9 tel. 789564123 než od někoho pod nickem Legoas78. ???????? jako je to důvěryhodnější no né ???

                      NBlue - Profil | Út 25.11.2014 20:47:25

                      medvěd >> mě zas příjde směšné že jsi se ty s tím ještě nesetkal -ale rozumím pokud sem moc nechodíš ?

                        Nmedved930 - Profil | Út 25.11.2014 20:31:40

                        já bych to nechal tak jak to je nic bych moc nezlepšoval ...ted alspon vim kde co je....je to samý jako když mladou napadne mě uklidit v pokoji ...nic nemužu najít a mám nervy.... :D :D

                          Nnofish - Profil | Út 25.11.2014 20:06:22

                          b.gun >> tvl.... tak to mě nenapadlo :-))) Dík.
                          Občas člověk blbne a nenapadnou ho fat základní věci...

                            Nb.gun - Profil | Út 25.11.2014 19:58:20

                            nofish >> Tak si do okna pro prohledání diskuze zadej třeba "www.", nebo "http:", a ono ti to vyjede jen příspěvky s odkazy.

                            http://www.mrk.cz/plkarna?action=searchthis&id=5&q=​www.

                              Nnofish - Profil | Út 25.11.2014 19:54:39

                              Martin M. >> Ahoj
                              Blbý dotaz, ale dotaz. Občas hledám v diskuzi odkaz. Na cokoli. Prostě si vzpomínám, že tam někde byl. Nechce se ti mimo zobrazování "zápisů pouze s obrázkem" třeba vymyslet, jak hledat "zápis pouze s odkazem"? :-))) Jasně, že by se lidi taky museli naučit je vkládat, aby to nebyly desetiřádkové nesmysly, co se pak nechtějí "otvírat".

                                N1568 - Profil | Út 25.11.2014 19:39:49

                                Blue >> Neměli by tam bejt i jiný povinný údaje???Číslo konta,kolik vydělává,velikost oblečení apod.?????Tohle tu už bylo,dík nechci:-(((

                                  Nmedvěd - Profil | Út 25.11.2014 19:31:55

                                  Blue >> Blue- 25.11.2014 16:27:29 >> můžeš prosím jmenovat toho jehož arogance pramenila z vysoké aury?
                                  Připadá mi to směšné

                                    NBlue - Profil | Út 25.11.2014 19:27:21

                                    hraji >> právě fotka neslibuje 100% jistotu ale je důvěryhodnější a hlavně pro inzerce bych jí vyžadoval.....Je to hodně o lidech vždycky se najde něco jak to obejít.

                                      NMartin M. - Profil | Út 25.11.2014 16:39:54

                                        Nhraji - Profil | Út 25.11.2014 16:32:09

                                        Blue >> hele, pro mě za mě, ať se aura zruší třeba hned. A fotka v profilu, no, řada lidí tam fotku má, jak chceš zjistit, zda je to fotka ta správná?