Vaše návrhy na zlepšení MRKu

Veškeré nápady na vylepšení MRKu (nové rubriky, vylepšení, tipy...) piště prosím sem. Na vaše názory budeme brát zřetel při dalších úpravch MRKu. Diky moc za vaše reakce :-)
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 29.12.2003 všeobecné - ostatní

N1Mara - Profil | Po 30.6.2014 12:00:14

Martin M. >> Super , díky moc :-)

    NMartin M. - Profil | Po 30.6.2014 11:57:47

    minatrix >> ano

      NMartin M. - Profil | Po 30.6.2014 11:57:33

      1Mara >> urcite by to slo a je to v planu predelat, ale nebude to hned.

        Nminatrix - Profil | Po 30.6.2014 11:57:27

        Martin M. >> dalo by se v Editaci zápisu udělat i možnost otočit fotografii? Díky Petr

          NAnýzový dědek - Profil | Po 30.6.2014 11:47:29

          Martin M. >> to je taky pravda. nevím jak by se to jinak dalo zpřehlednit.

            N1Mara - Profil | Po 30.6.2014 11:44:53

            Martin M. >> Jak to teda je ? šlo by to s těma fotakama ?

              NMartin M. - Profil | Po 30.6.2014 11:11:46

              Anýzový dědek >> takovy styl vypisu diskuse je vhodny tam, kde to nezije a zaroven je diskuse velmi kratka. U dlouhych zivych diskusi je to nemozne. Pokud jsi diskusi uz jednou precetl a pak tam pribydou dalsi zapisy, uz je nenajdes.

                NAnýzový dědek - Profil | Po 30.6.2014 9:00:20

                standas >> To jo, ale to by se ti v seznamu reakcí muselo objevovat numero příspěvku, ke kterému by pak ta reakce byla přiřazena a asi jiný systém vyhledávání.

                  NAnýzový dědek - Profil | Po 30.6.2014 8:58:34

                  Martin M. >> To je asi jediná chyba tohohle systému řazení, že to není nějak uspořádané posloupně i když systém tam je že nejstarší jsou nahoře a nejnovější dole.Ale Třeba to udělat tak, že by bal zápis (např. Na Štítě to bere) a hned pod tím reakce (Na co? a kde přesně) atd.
                  Sice by to si nebylo moc estetické, ale věděl bys, že ty reakce jsou k tomu zápisu.
                  Nevím, Chtělo by to vyzkoušet třeba jen u jedné diskuse, zda by to mělo nějaký smysl.

                    NMartin M. - Profil | Ne 29.6.2014 23:42:35

                    Anýzový dědek >> to chapu, ale nepochopil jsem, v jakem poradi jsou tam pak zapisy vypsany - ani podle casu, ani podle niceho, proste jen tak na preskacku a prase se v tom vyznej.

                    Pokud by bylo mozne napsat odpoved hned u te reakce, tak treba taky budes vypadat divne, kdyz uz nekdo odpovidal za tebe primo v diskusi.

                      Nstandas - Profil | Ne 29.6.2014 22:11:44

                      Anýzový dědek >> velikost numera nehraje roli to stačí klasicky okopčit

                        NAnýzový dědek - Profil | Ne 29.6.2014 22:09:59

                        standas >> to je šílenost- podívej se na tohle numero 169366 a jak to chceš potom hledat podle čísla příspěvku?

                          Nstandas - Profil | Ne 29.6.2014 22:08:14

                          Martin M. >> a co přiřadit každému příspěvku číslo a to pak zadat do vyhladávání ?

                            NAnýzový dědek - Profil | Ne 29.6.2014 22:05:00

                            Martin M. >> je tam příspěvek , třeba fotka a pod ní je odkaz přidat komentář. Když na něj klikneš tak tam máš okno do něhož komentář napíšeš a odentruješ a on se zobrazí pod tou fotkou.
                            Ale zde by se zobrazil tak jako dosud.Technicky nevím, zda je to proveditelné.

                              NMartin M. - Profil | Ne 29.6.2014 22:01:38

                              Anýzový dědek >> tak zrovna na FB jsem razeni komentaru a vubec cehokoliv dodnes nepochopil.

                                NAnýzový dědek - Profil | Ne 29.6.2014 21:55:06

                                Martin M. >> bylo by to jednoduší než hledat jak píšeš ve stovce dalších reakcí tu na kterou chceš odpovědět. Takto se musíš proklikat třeba 10 stranami než najdeš tu reakci.
                                Možná by stálo za to přidělat tam odkaz "přidat komentář", ale ten komentář by se objevoval jako nový zápis jak to je teď, jako je to na FB, ale to bych nechal na tobě jak se s tím dokážeš poprat.

                                  NJiři.Strakáč - Profil | Ne 29.6.2014 21:48:00

                                  při heldání členů výc zvýraznit a udělat kolonku že najedu a píšu jméno .. hodí se to ;)

                                    NMartin M. - Profil | Ne 29.6.2014 21:45:29

                                    Anýzový dědek >> slo ale je to vhodne? Klikas na to v okamziku, kdy tuto reakci nemas jeste prectenu, takze nemas precteno ani cokoliv nasledujiciho po teto reakci. To muze byt treba 100 dalsich zapisu a vsimnes si, ze stojis treba na 4te strance a ze nemas precteno jeste vsechno?

                                      NAnýzový dědek - Profil | Ne 29.6.2014 21:34:34

                                      Martin M. >> Martine a nešlo by to učinit tak, aby tě to kliknutí v seznamu reakcí hodilo do diskuse přímo na tu reakci?

                                        Nstandas - Profil | Ne 29.6.2014 20:56:51

                                        Martin M. >> jo to chápu