- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fóry
Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty
Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2185x v oblíbených a 31x v ignorovaných.
NSopťajs - Profil | Pá 10.10.2008 16:55:59
http://www.stream.cz/video/21194-techno-baba
Npira - Profil | Pá 10.10.2008 15:43:39
# Malému synkovi oběd naramne chutnal a pta se tatinka:
# "Tati, co je to vůbec za maso?"
# Tatínek hrdě odveti:
# "No, hadej - dam ti typ. Občas mi tak rika i maminka."
# V tom dcerka vyplivne sousto zpátky do taláre a s hrůzou rříká #
# bratrovi:
# "Proboha, nejez to, to je curak!!!!!"
Ngrizzly72 - Profil | Pá 10.10.2008 15:38:36
Na co chytáš, že ti tak berou?
Na žížaly.
A kde jsi je sehnal? U nás žádný nejsou.
Nachytáš je tak, že píchneš vidle do země a připojíš elektrický proud a ony pak vylezou ze země sami.
Za týden se u vody potkají znova a rybář co mu nebrali je celý v obvazech a sádře.
Ten úspěšný se ptá - Co jsi dělal?????
odpověď - Co jsi mi poradil - píchnul vidle do země, zapojil elektrický proud a pak vylezli
horníci a dali mi přes držku.
Nvavris - Profil | Čt 19.6.2008 17:51:36
Najdi svého partnera.
Super věc, zadej českou republiku, pak +420 a pak číslo telefonu. Přes
satelit
se ti najde přesná pozice, kde se tel nachazí.
FAKT FUNGUJE, našel jsem všechny :))
NVaša - Profil | Čt 19.6.2008 16:41:08
NPája.z.hrachů - Profil | Čt 12.6.2008 21:18:41
- Budeme testovat chute, ja si nasadim a ty budes chutnat a potom povies,
ze co to je.
Zhasne svetlo.
Zenska:
- Niva.
Chlapik:
- Vydrz! Este nemam nasadene...
NVaša - Profil | Čt 12.6.2008 12:59:38
Vedoucí si už říká,že je to divné,tak nařídí pomocníkovi,až se ten chlap příště objeví,aby šel nenápadně za ním a sledoval jej.
Následující den chlápek opět dorazí,a zese odchází naprosto vysmátej.Tak pomocník vyrazí nenápadně za ním.Za dvscet minut se vrací a vedoucí hned:,,tak co ,sledoval jsi ho?"
,,ano pane."
,,A kam šel?"
,,Do vašeho bytu."
Učitel ve škole se ptá dětí,jaké znají dráždidlo.Přihlásí se Mařenka a říká:,,Kouř z cigaret."
,,Správně,Mařenko."Pak se přihlásí Frantík a praví:,,Pyl."
,,Správně Frantíku."Najednou se přihlásí Pepíček a povídá:,,Pipinka."Rozlobený učitel napíše Pepíčkovi poznámku.Druhý den hledá pan učitel Pepíčka,který si sedl do poslední lavice.,,Tak co ti na to řekl tatínek?"Pepíček na to:,,Tatínek pravil,že když pro vás není pipinka dost dobré dráždidlo,tak jste buzerant a mám si sednout do poslední lavice..."
NStanley 87 - Profil | Čt 12.6.2008 11:02:35
Ta druhá na to: ˝To já kouřím už za třicet.˝
No a ta třetí: ˝To eště nic není. To já kouřím enom proto, abych měla ráno něco teplýho v žaludku.˝
"
Od soudu: Soudní proces v Grónsku: "Řekněte nám, kde jste byl v noci ze 14.listopadu na 20.března."
Návod, jak přinutit dospívajícího syna, aby se učil.
Návod je zpracován jako malá herecká etuda:
- sedni si synu, dáš si panáka?
- jasně.
- cigaretku?
- jasně.
- kouknem do Playboye?
- můžem.
- co říkáš na ty baby?
- dobrý.
- a víš, kdo je p..á?
- ne, kdo?
- jenom jedničkáři chlapče, jenom jedničkáři ...
NBlažan39 - Profil | Pá 21.3.2008 21:33:37
Nhroch2 - Profil | Pá 21.3.2008 20:28:02
Nředitel zeměkoule - Profil | Pá 21.3.2008 19:15:44
najdi rozdil
NRomikS - Profil | St 12.9.2007 17:03:09
Chlápek močí na veřejných záchodcích a vedle něho druhej a ten má na ptákovi vytetovaný WY,ten první se ho ptá: co to máš na tom ptákovi?druhej odpoví: no když se mě postaví,tak tam mám napsáno WENDY,to je moje holka!Druhej den na tom stejným záchodě potká obrovskýho černocha a všimne si,že má na ptákovi taky vytetováno WY a hned se ho ptá:ty znáš taky WENDY?a on: ne,mě když se postaví,tak tam mám: WELCOME IN JAMAICA AND HAPPY HOLIDAY...
Nstefan.m - Profil | Út 28.8.2007 11:13:03
Šéf přijímá nového prodavače, s tím, že jej vezme na zkušební dobu,aby viděl, jak se osvědčí.
Po zavírací hodině si jej zavolá do kanceláře.
Tak kolik jste dnes udělal obchodů?
Jeden, šéfe.
Cože!? Jeden?
Naši prodavači udělají průměrně šedesát až sedmdesát obchodů denně! Co jste celý den dělal!? A kolik jste vlastně utržil?
Třista osmdesát tisíc dolarů.
Šéfovi došla řeč. Tři sta osmdesát tisíc?
Proboha, co jste prodal?
No, první jsem prodal malinký háček na ryby...
Háček na ryby? Za třista osmdesát tisíc? ..
Pak jsem zákazníka přesvědčil, že by si mohl vzít ješte i střední a velký háček. Pak jsem ho přesvědčil, že by si měl vzít i nějaký vlasec, prodal jsem mu tři pruty - malý, střední a veliký. Dal jsem se s ním do řeči, zeptal jsem se, kde bude rybařit. Povídal, Že na> mysu dvacet mil na sever. Tak jsem mu prodal ješte pořádnou větrovku, nepromokavé kalhoty a gumáky,protože tam dost fouká. Přesvědčil jsem ho, že na pobřeží neberou, tak jsme šli vybrat motorový člun. Pak jsem se ho zeptal, co má za auto a vylezlo z něj, že dost malé, člun by na něm nemohl odvézt. Tak jsem mu prodal ještě přívěs...
A tohle všechno jste prodal člověku, který si přišel koupit jediný háček na ryby!?
Ne. On původně přišel koupit vložky pro svoji ženu. Tak jsem mu navrhnul, že když si teda o víkendu nezašuká, že by si mohl zajít aspoň na ryby...
NCammik - Profil | Út 28.8.2007 8:48:44
... teda nemá-li dole ženu.
Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $
Čtenáři této diskuse také sledují
NSranda bez nadsázky 🤘10867
NUdírny a uzení51150
NRybářsko-houbařské jádro .-)45013
NČína - objednali ste uz nieco?15760
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod413638
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36023
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5796
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22068
NSprávný muž má v kapse nůž8081
NVážně nevážný pokec :-)))230608
Kde to žije - všechna témata
9:26NBoilies TB baits- chytací řada 49
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:32NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 15
SoNRybáři a vinařství 930
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












