Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NVaša - Profil | So 11.10.2008 8:59:36

Nemáš se za co omlouvat.Je to super. :o)))))

    NSopťajs - Profil | Pá 10.10.2008 16:55:59

    Omlouvám se, že to není k tématu, ale prostě jsem musel.
    http://www.stream.cz/video/21194-techno-baba

      Npira - Profil | Pá 10.10.2008 15:43:39

      # Maminka připravila k obědu kralicka.
      # Malému synkovi oběd naramne chutnal a pta se tatinka:
      # "Tati, co je to vůbec za maso?"
      # Tatínek hrdě odveti:
      # "No, hadej - dam ti typ. Občas mi tak rika i maminka."
      # V tom dcerka vyplivne sousto zpátky do taláre a s hrůzou rříká #
      # bratrovi:
      # "Proboha, nejez to, to je curak!!!!!"

        Ngrizzly72 - Profil | Pá 10.10.2008 15:38:36

        Sedí dva rybáři, jeden chytá rybu za rybou a druhý nic.
        Na co chytáš, že ti tak berou?
        Na žížaly.
        A kde jsi je sehnal? U nás žádný nejsou.
        Nachytáš je tak, že píchneš vidle do země a připojíš elektrický proud a ony pak vylezou ze země sami.
        Za týden se u vody potkají znova a rybář co mu nebrali je celý v obvazech a sádře.
        Ten úspěšný se ptá - Co jsi dělal?????
        odpověď - Co jsi mi poradil - píchnul vidle do země, zapojil elektrický proud a pak vylezli
        horníci a dali mi přes držku.

          Nvavris - Profil | Čt 19.6.2008 17:51:36

          www.track-your-partner.com

          Najdi svého partnera.
          Super věc, zadej českou republiku, pak +420 a pak číslo telefonu. Přes
          satelit
          se ti najde přesná pozice, kde se tel nachazí.
          FAKT FUNGUJE, našel jsem všechny :))

            NVaša - Profil | Čt 19.6.2008 16:41:08

            Manžel říká manželce.,,Před týdnem jsem přestal pít,včera kouřit a obávám se , že teď jsi na řadě ty!"

              Njarda 2004 - Profil | Čt 12.6.2008 22:30:41

              To byla jízda. [fotky smazany na zadost autora]

                NPája.z.hrachů - Profil | Čt 12.6.2008 21:18:41

                Chlapik dojde domov po tom ako nakupil kondomy s prichutou. Vravi zene:
                - Budeme testovat chute, ja si nasadim a ty budes chutnat a potom povies,
                ze co to je.
                Zhasne svetlo.
                Zenska:
                - Niva.
                Chlapik:
                - Vydrz! Este nemam nasadene...

                  NVaša - Profil | Čt 12.6.2008 12:59:38

                  Chlápek přijde do drogerie,řekne si o balíček kondomů a když je dostane,začne se šíleně smát a odchází.Druhý den se opakuje to samé,chlápek odchází a svíjí se smíchy.
                  Vedoucí si už říká,že je to divné,tak nařídí pomocníkovi,až se ten chlap příště objeví,aby šel nenápadně za ním a sledoval jej.
                  Následující den chlápek opět dorazí,a zese odchází naprosto vysmátej.Tak pomocník vyrazí nenápadně za ním.Za dvscet minut se vrací a vedoucí hned:,,tak co ,sledoval jsi ho?"
                  ,,ano pane."
                  ,,A kam šel?"
                  ,,Do vašeho bytu."

                  Učitel ve škole se ptá dětí,jaké znají dráždidlo.Přihlásí se Mařenka a říká:,,Kouř z cigaret."
                  ,,Správně,Mařenko."Pak se přihlásí Frantík a praví:,,Pyl."
                  ,,Správně Frantíku."Najednou se přihlásí Pepíček a povídá:,,Pipinka."Rozlobený učitel napíše Pepíčkovi poznámku.Druhý den hledá pan učitel Pepíčka,který si sedl do poslední lavice.,,Tak co ti na to řekl tatínek?"Pepíček na to:,,Tatínek pravil,že když pro vás není pipinka dost dobré dráždidlo,tak jste buzerant a mám si sednout do poslední lavice..."

                    NStanley 87 - Profil | Čt 12.6.2008 11:02:35

                    Baví se 3 prostitutky jak je špatná doba. Ta první: ˝Já su na tom tak zle, že už kouřím i zapadesát.˝
                    Ta druhá na to: ˝To já kouřím už za třicet.˝
                    No a ta třetí: ˝To eště nic není. To já kouřím enom proto, abych měla ráno něco teplýho v žaludku.˝
                    "

                    Od soudu: Soudní proces v Grónsku: "Řekněte nám, kde jste byl v noci ze 14.listopadu na 20.března."


                    Návod, jak přinutit dospívajícího syna, aby se učil.
                    Návod je zpracován jako malá herecká etuda:
                    - sedni si synu, dáš si panáka?
                    - jasně.
                    - cigaretku?
                    - jasně.
                    - kouknem do Playboye?
                    - můžem.
                    - co říkáš na ty baby?
                    - dobrý.
                    - a víš, kdo je p..á?
                    - ne, kdo?
                    - jenom jedničkáři chlapče, jenom jedničkáři ...


                      NOMO - Profil | Pá 11.4.2008 18:26:27

                        NBlažan39 - Profil | Pá 21.3.2008 21:33:37

                        Když jsem asi před dvěmi lety navštěvoval jeden revír pravidelně o prázdninách potkával jsem se s jedním rybářem, a tak jsme se dali do řeči na každé výpravě. Když jsem se jeden víkend nedostavil, pro nemoc, hned další výpravu jsem se ptal jak to šlo minulej vejkend, tak jsme se dali do řeči, když najednou kolega vyhrkl:''Ale objevil jsem teorii'' Obratem jsem se zeptal ''Jakou?''..''No čim víc je na mě stará nasraná tim víc mě to jde''. Ten den se vyvíjel velmi pozitivně a kolega vytáhl několik kaprů kolem 10 kg, když ten den balil z pracovních povinností, při nakládání věcí do auto se otočil na mě a na mého parťáka se slovy:'' Pánové tak já teda, nevim, buďto dneska není svatej Petr doma, nebo mi někdo doma m.dá starou'':)

                          Nogon123 - Profil | Pá 21.3.2008 21:00:07

                          tady jedna přírodni:D

                            Nhroch2 - Profil | Pá 21.3.2008 20:28:02

                            http://www.tatuagemdaboa.com.br do prvních dvou políček napište své jméno a příjmení a potom dej VISUALISAR

                              NRomikS - Profil | St 12.9.2007 17:03:09

                              není o rybách,ale je dobrej-
                              Chlápek močí na veřejných záchodcích a vedle něho druhej a ten má na ptákovi vytetovaný WY,ten první se ho ptá: co to máš na tom ptákovi?druhej odpoví: no když se mě postaví,tak tam mám napsáno WENDY,to je moje holka!Druhej den na tom stejným záchodě potká obrovskýho černocha a všimne si,že má na ptákovi taky vytetováno WY a hned se ho ptá:ty znáš taky WENDY?a on: ne,mě když se postaví,tak tam mám: WELCOME IN JAMAICA AND HAPPY HOLIDAY...

                                Ntench - Profil | St 29.8.2007 18:07:52

                                stefan.m: zajímavé....

                                  NVaša - Profil | St 29.8.2007 17:44:45

                                  stefan,m
                                  dost dobrý-))

                                    Nstefan.m - Profil | Út 28.8.2007 11:13:03

                                    Veliký, obrovský mnohopodlažní supermarket v USA, ve kterém dostanete všechno.
                                    Šéf přijímá nového prodavače, s tím, že jej vezme na zkušební dobu,aby viděl, jak se osvědčí.
                                    Po zavírací hodině si jej zavolá do kanceláře.
                                    Tak kolik jste dnes udělal obchodů?
                                    Jeden, šéfe.
                                    Cože!? Jeden?
                                    Naši prodavači udělají průměrně šedesát až sedmdesát obchodů denně! Co jste celý den dělal!? A kolik jste vlastně utržil?
                                    Třista osmdesát tisíc dolarů.
                                    Šéfovi došla řeč. Tři sta osmdesát tisíc?
                                    Proboha, co jste prodal?
                                    No, první jsem prodal malinký háček na ryby...
                                    Háček na ryby? Za třista osmdesát tisíc? ..
                                    Pak jsem zákazníka přesvědčil, že by si mohl vzít ješte i střední a velký háček. Pak jsem ho přesvědčil, že by si měl vzít i nějaký vlasec, prodal jsem mu tři pruty - malý, střední a veliký. Dal jsem se s ním do řeči, zeptal jsem se, kde bude rybařit. Povídal, Že na> mysu dvacet mil na sever. Tak jsem mu prodal ješte pořádnou větrovku, nepromokavé kalhoty a gumáky,protože tam dost fouká. Přesvědčil jsem ho, že na pobřeží neberou, tak jsme šli vybrat motorový člun. Pak jsem se ho zeptal, co má za auto a vylezlo z něj, že dost malé, člun by na něm nemohl odvézt. Tak jsem mu prodal ještě přívěs...
                                    A tohle všechno jste prodal člověku, který si přišel koupit jediný háček na ryby!?
                                    Ne. On původně přišel koupit vložky pro svoji ženu. Tak jsem mu navrhnul, že když si teda o víkendu nezašuká, že by si mohl zajít aspoň na ryby...

                                      NCammik - Profil | Út 28.8.2007 8:48:44

                                      Když pustíte kapra zpátky do vody darujete mu svobodu...

                                      ... teda nemá-li dole ženu.

                                        Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $