Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Stanley 87 - Profil | St 22.10.2008 11:14:04

Spiderman trošku přibral

    Stanley 87 - Profil | St 22.10.2008 10:41:22

    Policajt zastaví Porsche, v něm sedí úžasná sexy blondýna. Vaše doklady, prosím.
    Blondýna mu je podá a policajt ověřuje vysílačkou,jestli není auto kradené.
    Kolega mu povídá: "Hele, nesedí v tom autě taková úžasná sexy blondýna?"
    Jo, to sedí povídá policajt.
    Kolega: "Víš co, jdi k ní, rozepni poklopec a vyndej HO!"Policajt: "
    Cože? To přece nemůžu udělat!
    Kolega: "Líbí se ti, ne?Tak udělej, co ti říkám a neboj se!"
    Policajt tedy přistoupí k autu, otevře dveře, rozepne poklopec a vyndá ho.
    Blondýna si povzdechne: "Ježíši, už zase dechová zkouška...

      Petr Koch - Profil | Po 20.10.2008 10:21:59

      Jozka - ® : toho si nevšímej, něco špatnýho jsem zežral.

        Jozka - Profil | Po 20.10.2008 10:20:06

        Jo,jseš nějakej modrej!!!!! :o))

          Petr Koch - Profil | Po 20.10.2008 10:18:51

          Jozka - ®: je mi dobře.

            Petr Koch - Profil | Po 20.10.2008 10:18:07

            Baví se dva kamarádi: "Tak jsem byl u toho podnikového psychologa. Podle něj jsem prý agresivní a mám sklony k násilí."
            "No a co ty na to?"
            "Co by? Rozbil jsem mu hubu, debilovi."

              Jozka - Profil | Po 20.10.2008 10:16:47

              Petr Koch - ® Jinak není Ti špatně????

                Jozka - Profil | Po 20.10.2008 10:15:24

                Petr Koch - ®Tak to bych chtěl vidět její výraz!!!!

                  Petr Koch - Profil | Po 20.10.2008 10:12:07

                  Přijede pohřebák na sídliště k paneláku, vyleze z něj chlap v černých ošuntělých šatech. Místní drbna vykoukne z okna a volá dolů: "Ale to bude omyl, tady nikdo neumřel, to bych věděla." Chlap se opře o auto a vyndá svačinu. Zvedne oči a s plnými ústy volá nahoru: "Neznáte Pivoňkovi?" "Já jsem Pivoňková." "Vezu vám děti z tábora..."

                    Mafi - Profil | Po 20.10.2008 10:00:12

                    Vase zprava

                      Mafi - Profil | Po 20.10.2008 9:59:05

                      Vase zprava

                        Jozka - Profil | Po 20.10.2008 9:44:23

                        Na trase ze Chicaga do New Yorku:Letuška se ptá cestujících co by si dali??Pan Dvořák odpovídá,že chce pivo.Pan Smith,že by si dal whisky.Ptá se i pana Mohameda a ten jí odpovídá:děkuji já nic za momentík budu řídit!!!!!

                          Jozka - Profil | Po 20.10.2008 9:40:24

                          Sedí George Bush na rybách a chytí zlatou rybku.Odháčkuje ji a chce ji dát do vezírku,když najednou zlatá rybka na něho promluví:Hej a co tři přání????Bush se zamyslí a odpovídá:Tak si něco přej...

                            kebator - Profil | Po 20.10.2008 9:27:38

                            schiwa: Tak toto sa Ti podarilo, parada, idem to hladat vo formate *.avi !!!!! nemate to niekto v avi-cku ???

                              Stanley 87 - Profil | Po 20.10.2008 8:33:31

                              Volá chlápek domů synkovi:
                              "Ahoj, můžeš mi prosím tě zavolat maminku?"
                              "Nemůžu, ona je v ložnici."
                              "No tak se běž podívat co tam dělá."
                              "Je tam s někým pod dekou a hrozně vzdychaj."
                              "Šmarjá, hele skoč do komory, mám tam kulovnici a zastřel je!"
                              Po chvilce:
                              "No, tak jsem je zastřelil táto, co teď?"
                              "Uřízni jim hlavy a dej je do pytle."
                              "Jasně."
                              "Už to mám, táto, a co teď?"
                              "Teď je hoď z balkónu."
                              "Ale my přece žádnej balkón nemáme."
                              "Jejda, pardon, tak to bude asi omyl..."

                                Mirek V - Profil | Út 14.10.2008 17:28:05

                                ... sice to není o rybách a rybaření, ale ...

                                  Stanley 87 - Profil | Út 14.10.2008 9:27:30

                                  Učitelka k dětem: Kdo mi vyjmenuje aspoň tři Shakespearova díla?
                                  Hlásí se jedině Pepíček, a ač se učitelka bojí, že to bude nějaká sprosťárna jako vždy, nezbyde jí, než Pepíčka vyvolat. Mnoho povyku pro nic, Sen noci svatojánské a Zkrocení zlé ženy. Výborně, Pepíčku, mile jsi mne překvapil. Jak si to, prosím tě, pamatuješ? Podle pánského přirození, paní učitelko. Když je to 10 cm, tak je to Mnoho povyku pro nic. Když 15, tak je to Sen noci svatojanské a když 20, tak Zkrocení zlé ženy. A co když je to 30? ptá se zvídavě učitelka. To už není Shakespeare, paní učitelko. To je Neruda - Kam s ním?

                                    Detreux - Profil | So 11.10.2008 9:39:08

                                    taky offtopic ale myslim ze to stoji za to. Kvalita videa šílená ale ty kecy toho dědka stojej za to :-) http://www.youtube.com/watch?v=mIAUZSAeKcA

                                      Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $