Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NNOVIS - Profil | Út 28.8.2007 6:28:50

Venkovský rybníček, rybář sleduje pruty, když tu se s velkým křikem blíží další domorodec: "Frantóó, honem, býk ti nabral manželku na rohy!"
(varianta 1) Franta vzhlédne k nebesům a zašeptá:"Pane Bože, ochraňuj toho býka!"
(varianta 2) Rybář stále nehnutě zírá do vody. "No tak Franto, býk ti ..." "Já slyším, ale bolí mě zuby, tak se nemůžu smát."

    NNOVIS - Profil | Út 28.8.2007 6:05:10

    Děda s vnukem na rybách, kmet co chvíli zaúpí bolestí: "Co se děje, dědečku?" "Tož chlapče, tlačijó se mi zuby ..." "Ve tvém věku?" "Když já včera spolkl protézu!"

      NNOVIS - Profil | Út 28.8.2007 6:00:43

      Maminka se ptá synka vrátivšího se z rybolovné výpravy: "Jožko, a co říkal tatínek, když mu utekla ta metrová štika?" "No pokud vynechám všechna sprostá slova, tak neřekl vlastně vůbec nic!"

        Ntench - Profil | Po 27.8.2007 18:50:08

        Při povodních:
        Plavou dva kapři rozvodněnou Vltavou a jeden povídá: ˝Představ si, že jsem byl včera poprvé v Nároďáku a oni ti měli jako na potvoru zavřeno.˝

          Ntench - Profil | Po 27.8.2007 18:49:46

          Nějakej rybář sedí na břehu..a chytí zlatou rybku.Ona povídá:Pust mě!A splním ti 3 přání!!!!!!Rybář na to:NESER!!!!Rybka po několika dnech praskla!

            Ntench - Profil | Po 27.8.2007 18:38:55

            Víte, co vám odpoví blondýnka, když se jí zeptáte, proč rybičkám v akváriu nevvyměnila vodu? "Vždyť ji ještě nevypily."

              NPali - Profil | Po 27.8.2007 18:35:07

              Dvaja rybári majú nahodené na rieke pri ceste na cintorín. Práve ide okolo pohreb a jeden z nich vstane, strhne z hlavy čiapku a vzdáva česť.
              Ten druhý potom povie: "Človeče, to bolo pekné, úplne si tým na mňa urobil dojem!"
              A ten prvý: "Vieš, predsa len sa mi patrilo vzdať jej poslednú úctu. Veď mi tá nebožka bola 20 rokov dobrou a vernou manželkou..."

                NKolči - Profil | Po 27.8.2007 18:25:03

                Pvl: :-))))

                  NPvl - Profil | Po 27.8.2007 18:22:23

                  Už jsem to kdysi na MRK psal . Není to fór ,stalo se ... Sedí rybář u rybníka ,kam také vyrazil na procházku mladík s děvčetem . Panáček , chtěl před dívkou hodit machra . :o§) Zeptal se rybáře . Máte mýdlo a ručník ? Tázaný odpověl ... Copak, copak , chlapče, posralo se Ti děvče ? A bylo po dotazech .

                    NMarek211 - Profil | Po 27.8.2007 18:13:22

                    Jsou dva rybáři u vody a poklidně chytají. Ptáčci jim prozpěvují a ve vodě se chladí pivečko. Když tu najednou se jeden ptá druhého. Nosiš na ryby mýdlo a ručník? Cože, proc?? No kdybys chytl hovno, tak at se muzes umyt!! :)

                      NMarek211 - Profil | Po 27.8.2007 18:08:39

                      Sedí takhle děda s vnukem u vody, když tu najednou se chce jít vnukovi domů: Dědóó, dědečku, pojď už domů! Ale děda neodpovídá. Po chvíli opět neposedný kluk volá dědečka: dědóóó, pojd už!! A takto volá ještě další tři hodiny. A pak: dědó´´o, dědečků, cítíš tu mrtvolu???? :)

                        Ntench - Profil | Po 27.8.2007 17:27:05

                        Yanek: tak tenhle vtip jsem ještě naslyšel a i když není o rybách tak je super.!!!!!!!!!

                          NYanek - Profil | Po 27.8.2007 11:30:56

                          Přijde za otcem pětiletý synáček a ptá se, co je to plitika."Jak bych ti to vysvětlil",přemýšlí otec. "Podívej se, to je jako u nás doma: Já jsem kapitalismus. Já vydělávám peníze a nosím je domů. Maminka to je vláda. ta mi peníze sebere, něco si nechá a zbytek přerozdělí podle svého uvážení. Naše služebná to je dělnická třída. Ta pracuje a my ji za to platíme. Dědeček, to jsou odbory, ten dává pozor, aby dělnická třída nebyla vykořisťována. Ty sám jsi lid. pro tebe to to všechno všichni děláme. A tvůj malý roční bratříček, tak to je naše společná budoucnost. rozumíš tomu? Chlapeček se dlouze zamyslí a pak řekne: "Zatím ještě nevím, nechám si to projít přes noc hlavou". V noci se probudí zápachem, protože jeho malý bratříček se pokakal. Zajde tedy do pokoje rodičů. Tam spí maminka a nejde probudit. Chlapec jde tedy do pokoje služky. a tam vidí tatínka, jak si se služebnou právě hezky užívá. ani jeden si malé postavičky nevšimne. Chlapeček se smutně otočí a za rohem uvidí dědečka, jak se zájmem pozoruje oknem tatínka se služebnou. Ani dědeček si ho nevšimne. Chlapeček se rozpláče a jde si lehnout.
                          Ráno se ho tatínek : "Tak už víš co je to ta politika?"
                          A chlapec smutně odpoví:
                          "Už vím, ale je to trochu jinak, než jsi říkal včera".
                          "A jak prosím tě?"
                          "No kapitalismus zneužívá dělnickou třídu. Odbory tomu nečinňe přihlížejí, zatímco vláda tvrdě spí. Lid je všemi ignorován a naše společná budoucnost leží ve sračkách".

                            NPetrasek - Profil | So 25.8.2007 17:09:52

                            Policajt se rozhodl dát se taky na rybaření. Vyvrtal díru do ledu, nahodil a čeká. Vtom se ozve odněkud z dálky hlas: Tady nic nechytíš. Policajt zabalil vercajk, popošel 20 metrů, vyvrtal díru, nahodil a čeká. A zase se ozve hlas: Tady taky nic nechytíš. A kdyý se to opakovalo i potřetí, zvolá policajt: A ty jsi kdo, že to tak dobře víš? Já jsem správce tohoto zimního stadiónu.


                              NPetrasek - Profil | So 25.8.2007 17:04:30

                              Dva teplouši (Ríša a Vilda) se opalujou na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: "Já tam nejdu, ryby koušou."
                              "Prosímtě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény", odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: "Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj..."

                                Nstefan.m - Profil | So 25.8.2007 2:02:04

                                Dva rybáři sedí u rybníka, jednomu se zachce na velkou, tak jde za keř. Když se dlouho nevrací, jde se druhý kouknout a vidí kolegu lezoucího po čtyřech a šátrajícího po zemi. "Co hledáš, to ho*no?!" "Ale ne, to už jsem měl v ruce čtyřikrát, ale někam mi upadly brýle ..."

                                  NDaniel Kobr - Profil | Pá 24.8.2007 23:52:46

                                  Velký rybář se chlubí v krčmě, že se oženil a ostatní se ho ptají: „Tak co, vojel jsi ji?“ „Ne, nedá se, má kapavku.“ „Tak ti ho aspoň vykouřila?“ „Ne, v ústech má nějaké vředy.“ „No tak ti ho aspoň vyhonila?“ „Ani to ne, má na rukách plíseň.“ „Tak potom proč sis vzal takovou ženu?“ „Noo, kdyby jste viděli, jaké sere červíky!“

                                    NLuboO - Profil | Pá 24.8.2007 22:51:01

                                    Rozprávajú sa dva kapry:
                                    -Nebudete mi veriť pán kolega, ale ten rybár ktorému som unikol z udice, mal najmenej deväťdesiat kíl!

                                      NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Pá 24.8.2007 15:47:11

                                      cerebro: :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                        NCerebro - Profil | Pá 24.8.2007 14:50:42

                                        Dědeček s vnukem jdou na ryby.
                                        po týdnu vnuk říká: "Dědo tady smrdí nějaká mrtvola"
                                        "Dědo, Dědo..........

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $