Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NNOVIS - Profil | Pá 24.8.2007 14:00:23

Paní Okurková věší na zahradě prádlo, když tu zůstane zírat na souseda, rybáře Frantu, který kolem vleče snad metrového candáta: "Tedy sousede, to je krásná ryba! Co já bych za to dala, kdyby ten můj budižkničemu donesl takovou!" "Víte co, sousedko, za hodinku kvalitního sexu je váš!" Dojednáno, vykonáno, večer se vrátí domů pan Okurka v povznesené náladě a už ode dveří se ptá: "Blážo, byl tady Franta?" V Okurkové hrklo:"Byl ..." "A nechal tady candáta?" "Nechal, jak to víš?" "No, jak jsem jej ráno ulovil, tak všichni, co byli u vody, trvali na tom, že se to musí zapít, jen Franta říkal, že už něco má a nabídl se, že ho k nám odnese, aby se nezkazil ..."

    Nkomik - Profil | Pá 24.8.2007 12:38:09

    „Byl jsem na rybách,” poznamenal večer pan Nový.
    Žena na to: „A chytil jsi něco?”
    „Jo. Ve zlosti jsem chytil prut a rozlámal ho na kusy!”


    Poklidného vlahého rána vytrhne z poklidného podřimování poklidného rybáře nekompromisně nepoklidný mobilní telefon a v něm ještě méně poklidný hlas zanedbané ženy: „Sakra, zbudím se a ty nikde. Kde, proboha, jseš?”
    „Sedím na rybách,” rezignovaně odvětí muž s prutem.
    „No, hm, dobře... Ale neseď na nich moc dlouho, ať se ti nezapaří.”

      Nkomik - Profil | Pá 24.8.2007 12:35:56

      Sedí děda Přibyl u řeky.
      „Co děláš, Karle?” volá na něj známý.
      „Chytám ryby!” rozhazuje rukama děda.
      „A proč nemáš rukavice?”
      „Na co?”
      „Jestli chytneš hovno jako vždycky, tak aby sis neumazal ruce!”

        Nkomik - Profil | Pá 24.8.2007 12:35:33

        „Podívej, kolik ryb jsem chytil!” chlubí se ženě pan Hovorka.
        „Nekecej,” zpražila ho vševědoucí manželka, „sousedka tě viděla vycházet z rybárny!”
        „To je pravda,” pohotově odvětí muž. „Prodal jsem jim přebytky, protože jsem je nemohl unést!”

          Nkomik - Profil | Pá 24.8.2007 12:33:03

          Přijde rybář k vodě a vidí, že jeho kamarád rybář sedí u vody a kouká se do země.
          Když přijde blíž zjistí, že má kamarád na zemi malý tenisový kurt a na něm dva miniaturní živí tenisté hrají zápas.
          "To je pěkný, kde jsi to vzal?", ptá se ho.
          "Ale, chytil jsem zlatou rybku, splnila mi jedno přání a tohle mi dala." "No to musím taky nahodit", praví rybář.
          A opravdu za chvíli zlatá rybka zabere a on ji chytí." Když mě rybáři pustíš, splním ti jedno přání", říká zlatá rybka.
          "Dobře. Tak já bych chtěl mít plnej barák doláčů", praví rybář. "Běž domů a uvidíš", řekla rybka a odplavala.
          Rybář běžel domů, za chvíli je zpátky a říká kamarádovi." Prosím tě, ta rybka je asi nahluchlá. Já přijdu domů a mám barák plnej koláčů..."
          "A ty si myslíš", říká mu kamarád, "že já sem si přál 30ti centimetrovej tenís...??"

            NLuboO - Profil | Pá 24.8.2007 7:12:56

            Pán farár sa vrátil z dovolenky a rozpráva kostolníkovi, aké mal pri rybačke šťastie:
            -Prvý deň som chytil jednu šťuku, na druhý deň tri a potom nebolo dňa, kedy som ich nechytil aspoň päť. Počuli ste už o niečom takom?
            -Áno. Keď som bol ešte malý chalan, tiež som mal štastie a chytil som toľko šťúk. Potom som sa však dal do služieb cirkvi a prestal som klamať.

              NNOVIS - Profil | Pá 24.8.2007 7:01:18

              Rybář, který neměl za celý týden ani ťuk, povídá kolegovi na břehu: "Zítra jdu udělat k synovi do školy pořádné vzrůšo. Představte si, že jim dnes učitelka říkala, že na světě existují některé národy, které se živí rybolovem!"

              Dva teplí rybáři jsou na rybách, nic nebere, tak jednoho napadne, že se půjde vykoupat. Druhý jej zrazuje: "Šnečku, nechoď do té vodičky, připlave štička a ukousne ti pindíčka!" Druhý nedbá, a když už má vody po pás, zděšeně vykřikne. "Božičku, měl jsem pravdu, je to štička?" Druhý se blaženě usměje: "Neé, je to kapřík, a žužlá!!!"

              Když ještě pytlačení nebylo trestným činem ... Svědomitá RS kontroluje rybáře: "Vy nemáte povolenku? Tak to bude za 1000,--!" "Ale pane porybný, já nechytám, já jen učím žížalu plavat!" "Tak to bude 1500,-- za obecné pohoršení. Ta rousnice nemá plavky!"

                Njindra - Profil | Čt 23.8.2007 22:53:37

                Vase zprava

                  NLuboO - Profil | Čt 23.8.2007 22:43:11

                  -Rybačka je vzrušujúca zábava.
                  -Nehovorte, mňa zase veľmi upokojuje.
                  -No áno, ale vy máte rybársky lístok!

                    NMiraryb - Profil | Čt 23.8.2007 22:01:15

                    Ještě jsem si vzpoměl na fóry, které se vyprávěly za bolšana.

                    Chytil Husák zlatou rybku, no a ta mu splnila tři přání, za to, že jí pustil. První přání byla nádherná vila, druhé nádherná kočka. Po té si povzdechl " no jo, ale kdyby mi tak bylo o 20 let míň" Náhle zařmělo a seděl v kriminále.

                    A podruhé soudruh Husák vytáhl zlatou rybku a zase mu musela splnit tři přání. Chtěl bydlet na hradě, řídit stát a mít u sebe maminku. I stalo se. Seděl v Praze na hradě, byl prezidentem a když provázel po hradě maminku, ta se ho ptala, ""Gustave, ta limuzína, co mě vezla z letiště je tvoje"? "Ano, jsem prezident, tak je moje". "A tady ten hrad, ten je taky tvůj", "No je to sídlo prezidenta, tak je taky můj". "Ty Gustáve tak si daj naozaj bacha, aby ti to komunisti nezhabali".

                      NMarillion - Profil | Čt 23.8.2007 19:44:42

                      Víte co říkaj kapři v medu?

                      "To je fakt hustý"

                        Nkomik - Profil | Čt 23.8.2007 14:33:42

                        V jednom ledovém zimním počasí sedí rybář s nadutými tvářemi u jezera. Kolemjdoucí se zarazí:
                        "Bolí vás moc zuby?"
                        "Ani moc ne, ale musím ty červy nějak nechat rozmrznout."

                        Rybář chytí zlatou rybku.
                        "Když mě pustíš, splním ti dvě přání."
                        "To víš, že tě hned pustím," říká rybář a radostí bez sebe volá: "Ať se na místě propadnu, jestli je tohle vůbec možné!"
                        "A tvé druhé přání?"
                        "Žebřík," ozve se zoufale z ohromné jámy.

                        Manželský pár se vydal na dovolenou do rybářské oblasti. Manžel rád rybařil za úsvitu a manželka ráda četla. Jednoho rána se manžel vrátil po několika hodinách rybaření a rozhodl se zdřímnout si.
                        Ačkoli jezero příliš neznala, rozhodla se manželka vzít si člun a projet se. Odrazila se od břehu, kus popojela, zakotvila a dala se do čtení své knihy.
                        Po boku jejího člunu se po chvíli objevil šerif:
                        "Dobré ráno, madam. Copak tady děláte?"
                        "Čtu si knihu," odpověděla mu a říkala si: "Je snad slepý?"
                        "Jste v oblasti, kde je zakázáno rybaření," informoval ji šerif.
                        "Ale šerife, já přece nerybařím, to snad vidíte, ne?"
                        "Ano, ale máte veškeré vybavení. Budu vás muset zadržet a sepsat protokol."
                        "Dobře, pokud to uděláte, obviním vás ze znásilnění."
                        "Ale já jsem se vás ani nedotkl," oponoval šerif.
                        "Ano, to je pravda," odpověděla žena, "ale máte veškeré vybavení."
                        POUČENÍ: Nikdy se nehádejte se ženou, která umí číst. Pravděpodobně umí také myslet.

                        Rybář chytí zlatou rybku.
                        Rybička povídá:
                        "Když mě pustíš, splním Ti tři přání."
                        Rybář se zamyslí a povídá:
                        "Tak dobře. Chtěl bych mít nádhernou krasavici a tolik peněz, že bych měl do smrti všechno, na co si vzpomenu."
                        A najednou vedle něj stojí krasavice, radost pohledět a tolik peněz, až oči přecházejí.
                        Rybička povídá:
                        "A co Tvé třetí přání?"
                        Rybář na to:
                        "Vždyť já už všechno mám, nic nepotřebuju... Víš ty co? Mám na Slovensku kamaráda, věčně s něčím nespokojeného, splň mu to, co ráno vysloví jako první, když vstane z postele."
                        Rybka souhlasí. Druhý den ráno vstane slovenský kamarád, vyleze před chalupu, protáhne se a povídá:
                        "Jááááááááj, sto kokotou do riti a hrdzavá kotva do chrbta....!"




                        Rybáři
                        Pět mužů z hotelu na pobřeží se rozhodne, že půjdou rybařit na molo. Sedí jeden vedle druhého, mají různé návnady a chytí různý počet ryb.

                        1. Instalatér jménem Henry chytí o jednu rybu méně než Dick.
                        2. Elektrikář sedí vedle bankéře a používá jako návnadu chleba.
                        3. Muž na severním konci mola je bankéř a sedí vedle Freda.
                        4. Obchodník chytí jen jednu rybu a sedí na jižním konci mola.
                        5. Malcom používá na návnadu těsto a muž z Orlanda chytí 15 ryb.
                        6. Muž z New Yorku chytá na krevety a sedí vedle muže, který chytil jednu rybu.
                        7. Joe je z Los Angeles a používá jako návnadu červy.
                        8. Muž uprostřed je z Tucsonu a chytá na larvy.
                        9. Bankéř chytí šest ryb.
                        10. Dick, který sedí uprostřed, je o dvě místa od muže se St. Louis.
                        11. Muž, který sedí vedle muže z New Yorku, chytí 10 ryb a je to profesor.
                        12. Henry nesedí vedle Joea.
                        Zjistěte, kde který muž žije, jeho povolání, jakou návnadu používá a kolik chytil ryb.
                        A nebo se na to vykašlete a běžte na ryby :-)))

                          Nkomik - Profil | Čt 23.8.2007 14:21:01

                          "Slyšel jsem, že Novákovi spadla žena do rybníka." "Chudák Novák." "Ale nějaký rybář ji stačil zachránit." "Chudák Novák."

                          Sedí dva rybáři na břehu jezera a chytají a chytají, ale pořád nic nebere. Až tu náhle jeden z nich vytáhne zlatou rybku. A rybka říká: "Rybáři, pusť mě, moc se mě nenajíš." "Nenajím, ale nepustím," odpoví rybář. "Hele, tak ji pust, vždyť má pravdu. Se podívej, jak je malá," přimlouvá se druhý rybář. "Kdepak, mám hlad," říká první. "Když mě pustíš, splním ti tři přání," řekne rybka. Po dlouhém přemlouvání ji rybář opravdu pustí a rybka na to: "Za to, že jsi mě pustil ti splním tři přání, ale tvůj kamarád, za to, že byl tak hodný, dostane všechno co ty dvakrát." Rybář se zamyslí a říká: "Tak nejdřív si přeju nádherné auto." A opravdu, má krásné auto, ale jeho kámoš má dvě. Rybář vyslovuje druhé přání: "Teď si přeju nádhernou ženskou." V autě sedí nádherná žena, ale u kámoše dvě nádherné ženy. Rybář si řekne jen tak pro sebe: "Sakra, to se mi nelíbí." "Moje třetí přání je, ať mi uschne jedno varle…"

                          Jel Čech, rybář, na dovolenou k moři a podařilo se mu chytnout zlatou rybičku. Když mě pustíš, splním ti dvě přání. No moment, snad tři né? No je jiná doba, musí se šetřit, už plním jenom dvě přání. "Tak já bych chtěl, aby to moře bylo plný piva". A to druhý přání? ptá se rybka. Rybář chvíli přemýšlí a pak říká: "Kdyby to šlo, tak ještě dva lahváče na ráno!"

                          Dva rybáři sedí u vody. Najednou jeden z nich vytáhne mořskou pannu. Chvilku si ji prohlíží, pak povzdechne a hodí ji zpátky do vody.
                          "Proč?" ptá se kamarád.
                          "Jak?" odpoví rybář.

                          Sedí rybář u rybníka a chytne zlatou rybičku. Rybička mu povídá: "Když mě pustíš, splním ti 3 přání, ale pamatuj, že všechno, co si budeš přát, tvoje tchýně dostane dvakrát."
                          Rybář nemešká a hned povídá: "Chci pořádný fáro."
                          Rybář přijede domu a vidí, že tchýně má ty samé, ale dvě.
                          Běží k rybníku a povídá: "Chci pořádnou vilu."
                          Vrátí se domů a kouká jako blázen, tchýně má dvě.
                          Pomalu se vrací k rybníku a přemýšlí o třetím přání. Když rybička vykoukne, povídá: "Chci mít 39 stupňů silnou horečku!"

                          Sedí dva rybáři na břehu řeky a nadávají na poměry i na ryby , které dnes neberou.
                          „ A to si představte pane kolego, že před revolucí tady v revíru bylo tolik ryb, že jsem musel chodit navlékat žížalu na háček za strom , aby mi ho nesežrali přímo z ruky.“

                          Rybář uloví pod jednou nejmenovanou továrnou na Labi rybu. Je podměrečná. Když ji chce pustit zpět do vody , promluví rybka lidskou řečí : „ Jen to zkus, jestli mne tam pustíš zpátky , tak tě prokleju.“

                          „Pamatuješ si, jak jsi byl v létě těch 14 dní na Orlíku na štikách“ říká manželka choti.
                          „Jak bych se nepamatoval“ odpovídá manžel navracející se ze zaměstnání.
                          „ Tak před chvílí ti jedna z těch štik volala a říkala že budeš otcem“.

                          Sedí rybář u jezera a najednou sebou splávek začne cukat. Rychle zasekne a vytáhne – zlatou rybku.
                          Ta hned povídá: Když mě pustíš, splním ti tři přání!
                          Rybář na to: Fajn, takže chci tolik peněz, abych to do smrti nemohl utratit, skvělou a krásnou manželku a aby ze světa zmizela ptačí chřipka.
                          Rybka se zamyslí a povídá: No peníze, to je normálka, to by šlo. Manželka, jasně v pohodě. Ale s tou ptačí chřipkou, to bude problém...
                          Jak to, je to tak těžké?
                          No to ani ne, ale bylo by to proti pravidlům.
                          Vy nesmíte ovlivňovat budoucnost, nebo co?
                          No to ne, ale před tebou už mě vylovil nějakej prodejce Tamiflu a přál si pravej opak. No a když on byl první...

                            Nkomik - Profil | Po 20.8.2007 16:05:08

                            Vase zprava

                              Nkomik - Profil | Po 20.8.2007 14:38:13

                              Děda Gandalf: to je hustýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :-)

                                Nscopi - Profil | Po 20.8.2007 14:12:31

                                Děda Gandalf: tak mě nějak přechází chut k jídlu)))

                                  NNOVIS - Profil | Po 20.8.2007 14:05:22

                                  Dva kamarádi rybáři tráví každý víkend na rybách. Pak se jeden z nich ožení a příští víkend vynechá. V týdnu se jej druhý ptá, kde byl. "Manželka mě nepustila ...". "No tohle kdyby mi řekla ta moje, tak jí nasekám na zadek!" Další víkend, ženáč opět nikdy. V týdnu se opět sejdou. "Ty jsi se nepoučil z mé rady?" "Ale ano, když mi ryby opět zakázala, přehnul jsem ji přes koleno, vyhrnul sukni a když jsem uviděl tu nádheru říkám si ale co, vždyť doma je taky pěkně!!!"

                                    NNOVIS - Profil | Po 20.8.2007 13:41:26

                                    Sedí rybář s očima upřenýma na pruty a kolem prochází zvědavý spoluobčan: "Tak co, berou, berou?" "To víte, jsem tady už šest hodin a báječně jsem si zachytal. Až chytnu ještě jednu, budu mít první ..."

                                      NDěda Gandalf - Profil | Po 20.8.2007 13:40:54

                                      Již několik let se dva rybáři, staří mládenci, schází u řeky. Až jednou se jeden z nich týden neukáže. Když se zase oběví ptá se ho kolega kde že byl. - Ále oženil jsem se oznamuje kámoš. - Teď na starý kolena? To musí být moc pěkná nebo hódně bohatá, vyzvídá kolega. - Ále ani jedno ani druhý, ale má škrkavky a víš jak na ně jdou cejni ?

                                        NDěda Gandalf - Profil | Po 20.8.2007 13:28:21

                                        Rybář na dovolené projíždí okolní vesničky a kouká kde by smočil. Tu narazí za jednou vesničkou na malý rybníček. Rozbalí cajk, zakrmí a kochá se pohledem na krásnou krajinu zkropenou noční bouřkou. Tu k němu přijde místní babka a ptá se co že tam dělá. - No, chytám ryby babičko. - Ale mládenče tady ryby nejsou, to je velká kaluž, která se tu po dešti vždycky vytvoří. - Když babka odejde uleví si rybář : Kdyby baka držela hubu, tak jsem si mohl ještě aspoň dvě hoďky krásně zachytat.

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $