Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Sharry - Profil | Čt 19.10.2017 11:25:33

:-D

    Chosé 2 - Profil | Čt 19.10.2017 9:47:58

    Aktuálně...

      meteor - Profil | Čt 19.10.2017 9:36:25

      Ptá se reportér bači na salaši: "Chtěl bych se dozvědět, jak tu řešíte ochranu při sexu..."

      Bača se zamyslí a říká: "Značím si ty ovce, které kopou..."

        S&F - pescador - Profil | Čt 19.10.2017 9:29:56

        .

          karlos2 - Profil | Čt 19.10.2017 8:49:47

          .-)

            karlos2 - Profil | Čt 19.10.2017 8:42:58



            Prosba k Bohu :

            Panebože miloval jsem svoji ženu - a ty jsi mi jí vzal !

            Miloval jsem herce Menšíka - a ty jsi mi ho vzal.

            Teď miluji Kalouska i Sobotku ! .... Slyšíš mne?!?!

              Milan1208 - Profil | Čt 19.10.2017 8:22:42

              Odborníci.

                Milan1208 - Profil | Čt 19.10.2017 8:14:52

                ..

                  standas - Profil | St 18.10.2017 22:22:26

                  .....

                    czendam - Profil | St 18.10.2017 22:06:33

                    Žena říká mužovi: Alkohol podražil. Muž se zamyslí a říká: Nedá se nic dělat, musíme míň jíst.

                      czendam - Profil | St 18.10.2017 22:04:53

                      Víte,z čeho vznikl člověk??? Z trnky.
                      Z trnky je totiž slivovica a ze slivovice je opica a z opice je člověk!!

                        Casio - Profil | St 18.10.2017 21:53:38

                        :-)

                          TEZAR - Profil | St 18.10.2017 20:38:44

                          ...

                            Grasel - Profil | St 18.10.2017 19:10:49

                            Můj dědeček byl veterán druhé světové války. Během bitvy o Británii za jediný den zničil 8 německých letadel a zabil 20 členů posádek.

                            Byl to ten nejhorší mechanik, jakého Luftwaffe kdy měla...

                              antony - Profil | St 18.10.2017 7:14:52

                              Možná už to tady bylo...

                                Beck83 - Profil | Út 17.10.2017 20:23:42

                                :)

                                  czendam - Profil | Út 17.10.2017 20:12:46

                                  :-)

                                    czendam - Profil | Út 17.10.2017 20:11:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Co tady používáš za nástrahu? Pivo

                                      Milan1208 - Profil | Út 17.10.2017 7:53:29

                                      Univerzál.

                                        Milan1208 - Profil | Út 17.10.2017 7:51:49

                                        Samo domo.

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $