Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NSharry - Profil | So 21.10.2017 19:45:36

:-D:-D

    Njetam - Profil | So 21.10.2017 19:34:27

    ...

      NSa(l)micka - Profil | So 21.10.2017 18:03:39

      My že jsme prej nesnášenlivá země... podívejte se na volby. Nemáme rádi cizince a jsme rasisti a ve vládě slovák a japonec. Nemáme rádi buzeranty a naše vláda je duhová. xDDDDDD

        NM0RGAN - Profil | So 21.10.2017 14:43:33

        .

          NAnýzový dědek - Profil | So 21.10.2017 12:55:14

          Běží imigrant po naší krásné republice a potká špinavého Ukrajince - hned se ho ptá:
          "Ty jsi taky imigrant ?"
          Odpověď: "Ne, jdu strhanej ze stavby. Bydlím tu, pracuji a odvádím daně.
          Pak posílám peníze rodině na Ukrajině a dávám desátek naší mafii."
          Celý podivený běží dál a potká Vietnamce - hned se ho ptá:
          "Ty jsi taky imigrant ?"
          Odpověď: "Ne! Sedm dnů v týdnu pracuji, protože živím rodinu, děti tu chodí do školy, odvádím daně a dávám desátek mafii."
          Zmatený běží dál a potká cikána - hned se ho ptá:
          "Ty taky nejsi imigrant? Taky tu pracuješ, odvádíš daně a živíš rodinu ?"
          Odpověď: Néééé. Já tu bydlím - bydlení dostanu, dávají mi prachy na jídlo, cigára, chlast, drogy, bazén, bezplatně léčí mne i celou mou rodinu, navíc mi kupují z další jednorázové roční dávky v hodnotě 34. tisíc (!!!) vše potřebné pro fungující domácnost, např. ledničky, pračky, televize,sporák, hadry na zimu, městskou dopravu, děckám zaplatí vše do školy. Těhotné družce měsíčně dávaj 1200 kč na racionální výživu. Dokonce mi platí i kabelovku !
          A to všechno zdarma - makat nemusím !"
          Imigrant na něj čumí jak na zjevení... "Teda imigrant taky nejsi, tak kdo vlastně jsi ?"
          "Noo, já jsem česká šlechta...."!
          :-)

            Nnadrazak - Profil | So 21.10.2017 11:20:07



            V pivnici se ptá host šéfa.

            "Co je to za divný zápach?? "

            " Čerstvý vzduch pane,větráme. "

              Nnadrazak - Profil | So 21.10.2017 8:44:04


              V kolika se má začínat se sexem???

              Podle mě je nejlepší ve dvou.

                NSihanuk - Profil | So 21.10.2017 0:49:29

                Kdyby volič ANO přišel domů a načapal Bureše, jak mu tam pígluje starou, stejně by šel rozbít hubu Kalouskovi.

                  Nstandas - Profil | Pá 20.10.2017 22:52:09

                  Aláhu prosím ať nepřijde revizor.

                    NTEZAR - Profil | Pá 20.10.2017 21:21:02

                    Pohoda...

                      Njetam - Profil | Pá 20.10.2017 15:38:49

                      ...

                        Nkarlos2 - Profil | Pá 20.10.2017 11:54:14

                        :-o

                          NŠUKI - Profil | Pá 20.10.2017 8:11:29

                          Měřič kvašení burčáku !!!!!!

                            NMilan1208 - Profil | Pá 20.10.2017 6:46:34

                            ..

                              Ndvorák - Profil | Čt 19.10.2017 23:22:33

                              Na prstech jedne ruky muzu spocitat kolikrat jsem byl v Cernobylu.
                              7.

                                Ndrvoštěp - Profil | Čt 19.10.2017 22:36:51

                                Když si pozveš dobrou firmu ;))

                                  Npohodak - Profil | Čt 19.10.2017 21:15:57

                                  https://m.youtube.com/watch?v=xk2keN8JmeA

                                  Ako v minulosti tak aj dnes

                                    NM0RGAN - Profil | Čt 19.10.2017 21:03:02

                                    .

                                      Njetam - Profil | Čt 19.10.2017 19:27:49

                                      ...

                                        Njetam - Profil | Čt 19.10.2017 17:45:28

                                        ...

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $