Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Nstandas - Profil | Po 16.10.2017 23:17:39

....

    NM0RGAN - Profil | Po 16.10.2017 22:50:06

    Takhle nám na škole měli vysvětlovat tu funkci sinus :-)

      NTEZAR - Profil | Po 16.10.2017 22:16:15

      ...

        NRockwell - Profil | Po 16.10.2017 19:54:56

        ...

          Njetam - Profil | Po 16.10.2017 19:23:37

          ...

            Ndrvoštěp - Profil | Po 16.10.2017 17:58:03

            ;))

              Ndrvoštěp - Profil | Po 16.10.2017 17:49:21

              ;))

                Ndrvoštěp - Profil | Po 16.10.2017 17:42:04

                ;)

                  Njetam - Profil | Po 16.10.2017 17:13:30

                  ...

                    Nkarlos2 - Profil | Po 16.10.2017 15:12:08

                    .-)

                      Nkarlos2 - Profil | Po 16.10.2017 14:49:28

                      :-))

                        Nkarlos2 - Profil | Po 16.10.2017 12:46:46

                        .-)

                          NExPr3v1t - Profil | Po 16.10.2017 10:08:30

                          Přeloží si každý sám :-)

                            Nnadrazak - Profil | Po 16.10.2017 8:12:45

                            " Tak náš holič je už na pravdě boží."

                            "Nekecej a co se mu stalo?"

                            "Ukazoval ženě že už ji má po krk a zapomněl,že drží v ruce břitvu!! "

                              Nfishmen17a - Profil | Ne 15.10.2017 21:38:48

                              Přijde chlap do restaurace a objedná si dvě piva a prázdný půllitr. Číšník mu to přinese a chlap obě piva přelije do toho prázdného půllitru, aniž by něco vylil. Číšník povídá: "Jé pane, vy musíte být kouzelník." Pán: "Ne, Česká Obchodní Inspekce."

                                NTEZAR - Profil | Ne 15.10.2017 20:52:34

                                ...

                                  NM0RGAN - Profil | Ne 15.10.2017 10:44:27

                                  .

                                    NFRANK71 - Profil | Ne 15.10.2017 10:11:20

                                    Tak z jiného soudku.

                                      NFRANK71 - Profil | So 14.10.2017 20:36:23

                                      Tak jsem zvědavý. 🙄🙄

                                        NKáceč - Profil | So 14.10.2017 20:20:53

                                        ...

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $