Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NSallySalic - Profil | Pá 20.11.2015 16:59:01

Další předčastná radost-)))

    NBláža - Profil | Čt 19.11.2015 22:19:26

    Dostal jsem to mailem, tak jsem vám to zkopíroval, dobře se bavte. ;o))))


    Jestli máte dceru, pravděpodobně řešíte podobné dilema, když řekne:
    "Tati, já musím kakat."
    Na pánský nebo na dámský? Samozřejmě, že ji odtáhnu na pánský, jenže ona protestuje:
    "Ale tohle je klučičí! A já jsem holka."
    "No to máš smůlu, já na dámský nejdu. Proč se ti tu tak nelíbí?"
    Načež Viki pronese nesmrtelnou větu:
    "Protože tady je to plný bimbasů."
    Na to není co říct. Má pravdu. Do značné míry. Jeden pán u pisoáru musel na chvíli přestat, jak se začal smát.
    "A kluci jsou čuňata. Jozífek u nás říkal, že jednou počůral i světla na stropě."
    "No, to má výkon." ocenil jsem a tlačil jsem ji do kabinky.
    "A učitelka se prý ptala, co to dělá a on se otočil a taky jí počůral."
    Více pánů u pisoárů muselo přestat, ale Viki si smíchu vůbec nevšímala.
    "A paní učitelka křičela, takže přiběhla paní uklízečka."
    Na chvíli nastalo ticho v napjatém očekávání. Viki si rozepla kalhoty a já ji vysadil na prkénko.
    "A taky ji počůral."
    Pánské záchodky se změnily v Comedy Show.
    "Radši tlač." pronesl jsem zničeně.
    "Mě to nejde. Pomůžeš mi?"
    Věděl jsem, že každý poslouchá, ale co jsem měl dělat. Jinak tu zkejsneme navěky.
    "Heeee..." začal jsem neochotně.
    A Viki se chytla: "Heeee..."
    A odvedle z kabinky se ozvalo: "Heeee..."
    A od pisoárů se ozvalo několikahlasé: "Heeee...."
    Byli jsme Pražsky Tlačící sbor.
    Viki to nadchlo, takže to zkusila ještě několikrát. Hlavně, že to zabralo a padalo to tam, což komentovala slovy: Jé, mně se úplně vysypalo bříško." A pak to zazdila:
    "Já udělám celou rodinku čokoládových anakond, jo?" radovala se. Jen jsem odevzdaně přikývl.
    "Já si myslela, že si jen prdnu a teď se mi narodila celá rodinka." kopala nožkama spokojeně do mísy.
    "Já to tady snad dneska nedodělám..." ozvalo se od pisoárů, když ustal smích.
    Hotovo. Hledal jsem vlhčené ubrousky, Viki chvíli čekala, pak jí to přišlo dlouhé, tak povídá:
    "Ty si zapomněl hajzlíka papíra! A teď tu budu muset stát a čekat až uschnu." Našel jsem je. Utřeli jsme, oblékli se, Viki chtěla sama spláchnout. Tak jsem ji nechal spláchnout a ona:
    "Pa pá, hovínka! Mějte se, hezky plavejte a nezlobte tam."
    U pisoárů bychom z fleku mohli vybírat vstupné. Táhl jsem dceru ven. Zatímco si vyhrnovala rukávky k mytí, přišla s dotazem dne:
    "Tati a co dělají hovínka, který nemaj maminku ani tatínka?"
    Spolkl jsem větu, že to asi budou zasraný sirotci a rychle jí umyl ruce. Pisoáry se konečně uvolnili a jeden z nastojáků při vycházení ven povídá kamarádovi:
    "Tady je to skvělý, sem musíme chodit častěji."
    No.
    My ne.
    Už nikdy.


    Co k tomu dodat. ;o)))))))))))

      NCalex - Profil | Čt 19.11.2015 20:21:30

      Dost už bylo srandy, teď vážně...
      https://www.youtube.com/watch?v=abNIFrx85og

        NCalex - Profil | Čt 19.11.2015 20:08:01

        Televizní program všech českých stanic v jednom obrázku!

          Nstandas - Profil | Čt 19.11.2015 19:19:51

          Já nechci k turkovi ....... DDD

            NCalex - Profil | Čt 19.11.2015 17:02:06

            ...

              NŠUKI - Profil | Čt 19.11.2015 15:16:26

              ????????:-))))))))))))

                NTEZAR - Profil | Čt 19.11.2015 13:39:28

                Chocholouška do Bruselu!

                  NKlobasa1 - Profil | Čt 19.11.2015 11:59:18

                  Vzbudí se mravenec s kocovinou na hlavni od tanku a říká: "To je hrozný co všechno přitáhnu domů když se vožeru."

                    NJirkaV - Profil | Čt 19.11.2015 10:47:24

                    .

                      NMaxmilián - Profil | Čt 19.11.2015 10:11:43

                      :-))

                        NMAXXSKATER - Profil | St 18.11.2015 19:57:34

                        :-)

                          Nryba obecná - Profil | St 18.11.2015 19:49:42

                          :-D

                            Ndvorák - Profil | St 18.11.2015 10:08:14



                            Jeden muž měl rád tři ženy a nemohl se rozhodnut, se kterou se má oženit. Tak dal každé 50 tisíc korun aby s nimi udělaly,co uznají nejlepší.

                            První si nakoupila šaty, kosmetiku, šperky a praví:

                            „Udělala jsem, drahý, vše pro to, abys měl tu nejkrásnější ženu.“

                            Druhá nakoupila věci pro něho: Oblečení, sportovní potřeby, nápojové soupravy do baru atd. „To proto, drahý, abys věděl, jak na Tebe myslím “.

                            Třetí vrhla peníze do podnikání a po krátké době přinesla muži zpět 100 tisíc korun. „Abys viděl, jak jsem šikovná“.

                            I zamyslel se muž a nakonec si vybral tu s největšíma kozama…

                              NMilan1208 - Profil | St 18.11.2015 7:30:54

                                NMAXXSKATER - Profil | Út 17.11.2015 22:03:28

                                :-)

                                  NPedro36 - Profil | Út 17.11.2015 22:00:44

                                  :-)

                                    NMAXXSKATER - Profil | Út 17.11.2015 20:18:46

                                    :-)

                                      Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $