Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NPoušťák - Profil | Ne 22.11.2015 10:01:23

o))

    Nafjee - Profil | Ne 22.11.2015 9:35:30

    .

      NPoušťák - Profil | So 21.11.2015 17:54:28

      o))

        NTiIak - Profil | So 21.11.2015 17:35:00

        ,,,

          NTEZAR - Profil | So 21.11.2015 16:45:33

          ...

            NCalex - Profil | So 21.11.2015 15:13:51

            ...

              NFild@ - Profil | So 21.11.2015 8:33:21

              :-)

                NCalex - Profil | Pá 20.11.2015 22:01:53

                Jeden na dobrou noc...

                  Nstandas - Profil | Pá 20.11.2015 21:54:34

                  DDD

                    NBuffalo1969 - Profil | Pá 20.11.2015 20:33:46

                    prostě musím.....odlučovač na bílky

                      NCalex - Profil | Pá 20.11.2015 20:31:04

                      ...

                        NAnýzový dědek - Profil | Pá 20.11.2015 19:27:36

                        Jede muž v poušti s velbloudem. Ten už nemůže, sotva jde. Naštěstí muž uvidí za dunou ceduli "Velbloudí Servis."
                        Dojede tam a technik mu říká: "Copak, nejede?"
                        Muž odpoví, že ne. Technik mu řekne, ať si muž vyjede s velbloudem na rampu.
                        Muž tak učiní, technik vezme kladivo, praští velblouda mezi nohy a velbloud se rozjede tryskem za duny.
                        Muž spadne ze hřbetu a řekne: "Chlape, jak já ho teď doženu?"
                        Technik mávne rukou: "Jak? Vylezte si na rampu ..."

                          Njetam - Profil | Pá 20.11.2015 18:57:07

                          ...

                            Njetam - Profil | Pá 20.11.2015 18:27:50

                            ..

                              Nstandas - Profil | Pá 20.11.2015 17:24:04

                              :-))))

                                NBuffalo1969 - Profil | Pá 20.11.2015 17:13:02


                                Vynálezce vozu Porsche umře a dostane se do nebe.
                                Svatý Petr ho přijímá a povídá:"Za tvé zásluhy pro motoristiku, je ti dáno jedno přání. Co by sis přál?"
                                Ferdinand Porsche chvíli uvažuje a povídá: "Dobrá dovol mi rozhovor s Bohem."
                                Svatý Petr ho tedy představí Pánu Bohu.
                                Porsche se ptá Boha: "Milý Bože, když jsi tvořil ženu, kde jsi byl myšlenkami?"
                                Bůh: "Co tím chceš říci ?"
                                Porsche: "No jo, tvoje dílo má mnoho chyb. Podívej:
                                1. Předku chybí aerodynamika.
                                2. Hlučnost je silně nad únosnou hranicí.
                                3. Náklady na údržbu jsou moc vysoké.
                                4. 5 až 6 dní v měsíci je mimo provoz.
                                5. Zadní část visí volně dolů.
                                6. Neustále se musí přelakovávat a upravovat.
                                7. Výfuk je moc blízko sání.
                                8. Světlomety jsou moc malé a směřují dolů.
                                9. Spotřeba je moc veliká."
                                Bůh chvíli uvažuje a odpoví:
                                "Ferdinande, Ferdinande, máš jistě pravdu, ale podle statistiky používá více mužů můj vynález než tvůj."

                                  NTEZAR - Profil | Pá 20.11.2015 17:12:32

                                  V PRAZE je to stokrát lepší-je toho tu stokrát víc!

                                    NSallySalic - Profil | Pá 20.11.2015 17:00:29

                                    KILLER

                                      NSallySalic - Profil | Pá 20.11.2015 16:59:50

                                      . . .

                                        Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $