Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

drvoštěp - Profil | Út 13.10.2015 10:03:37

:)))

    JaMi - Profil | Po 12.10.2015 23:55:50

    :-)

      Bursaman - Profil | Po 12.10.2015 18:49:12

      Motto zítřejšího dne. =}

        Pedro36 - Profil | Po 12.10.2015 18:48:19

        :-))

          TEZAR - Profil | Po 12.10.2015 18:46:15

          Běženci platí za jízdu vlakem v naturáliích...

            JaMi - Profil | Po 12.10.2015 18:27:05

            Motto dnešního dne ...

              Lovec Fišma - Profil | Po 12.10.2015 18:08:39

              .

                datel na entou :-) - Profil | Po 12.10.2015 17:28:21

                to je pan rybář :-)

                  M0RGAN - Profil | Po 12.10.2015 15:24:51

                  .

                    sidneyv - Profil | Po 12.10.2015 9:36:51

                    Manželka chce zistiť’, či je jej manžel verný.
                    Napíše mu list, že ho už nemiluje a opúšťa ho.
                    Položí list na nočný stolík a vlezie pod postel’ a čaká, ako bude manžel reagovať.
                    Manžel príde, prečíta si list, dopíše k nemu jeden riadok, začne si veselo pískať a niekomu zavolá:
                    “Ahoj drahá, tá nešťastnica už pochopila, že nemáme spoločnú budúcnosť a konečne zmizne z môjho života. Odchádzam za tebou.”
                    A odíde.
                    Manželka s plačom vylezie spod postele a prečíta si, čo muž dopísal k listu:
                    “Ľúbim Ťa ty bláznivá kača, trčali Ti nohy spod postele, išiel som kúpiť chlieb.”

                      sidneyv - Profil | Po 12.10.2015 9:33:56

                      Lezú traja slimáci a zrazu jeden vybuchne. Strašná rana, rozletí sa na všetky strany aj sdomčekom.Tí dvaja chvíľu na seba pozerajú a potom jeden povie: “To musel byt moslimák..!”

                        TEZAR - Profil | Ne 11.10.2015 21:39:54

                        Imigrant hledající práci-tak kdybyste o něčem věděli...

                          Calex - Profil | Ne 11.10.2015 21:30:27

                          ...

                            Gandy - Profil | Ne 11.10.2015 21:27:17

                            Vím, že někteří nepochopí. Netrapte se tím ;-)

                              moltobene - Profil | Ne 11.10.2015 21:17:21

                              .

                                Pedro36 - Profil | Ne 11.10.2015 20:50:45

                                :-))

                                  Pedro36 - Profil | Ne 11.10.2015 20:50:22

                                  :-)

                                    TiIak - Profil | Ne 11.10.2015 15:54:13

                                    ,,,.

                                      TEZAR - Profil | Ne 11.10.2015 15:36:49

                                      Věřit pohádkám se nevyplácí...

                                        Unkas - Profil | Ne 11.10.2015 12:40:43

                                        Víte, jaký je rozdíl mezi Brežněvem a Putinem? Brežněv nehrál hokej.

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $