Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

Ndvorák - Profil | Ne 11.10.2015 12:22:47

Přijde zákazník do baru a poručí si: „3 krát vodku a jedno deci sody.“

Barman ho obslouží, chlapík vypije sodu a ty tři půldecáky všechny naleje do té decové sklenice.

Barman s údivem povídá: „Jeee, vy jste kouzelník?“

Zákazník na to: „Ne, Česká Obchodní Inspekce…“

    NAnýzový dědek - Profil | Ne 11.10.2015 11:08:45

    Sedí Ahmed v Berlíně u řeky, špinavej, v roztrhanejch šatech, zkažený zuby a chytí zlatou rybku. Klasika. Tři přání atd.
    Ahmed se zamyslí a říká:„Rybko, chtěl bych mít krásný zuby, jako lidi tady.“
    Blik! A sedí v zubařském křesle a zubař pilně pracuje. Ahmed mu povídá, že nemá peníze a zubař na to, že je to placený z evropskejch fondů.
    Jako druhé přání říká, že nechal doma svoje ženy, děti a rodiče a chtěl by s nimi hezky bydlet. Blik! Sedí v přijímacím pokoji vybavené vily a na stole čeká na jeho podpis smlouva, že vilu hrazenou z fondů EU pro uprchlíky v rámci „programu o slučování rodin“ přebírá do užívání.
    Ahmed se zamyslí a jako třetí přání říká, že by chtěl bejt modrookej blonďák jako Němci. Blik!
    Z Ahmeda je modrookej blonďák se zkaženejma zubama, a sedí v roztrhanejch šatech v Berlíně u řeky. Tak se ptá rybky, co to má bejt?"
    Rybka mu odpovídá:
    „Jseš bílej, tak se koukej starat sám!“

      NS&F - pescador - Profil | Ne 11.10.2015 9:16:49

      Bez komentáře .....

        NJaMi - Profil | Ne 11.10.2015 8:15:18

        :-)

          NS&F - pescador - Profil | Ne 11.10.2015 6:30:37

          .....

            NStepa23 - Profil | So 10.10.2015 22:23:44

            Jeden politický, bůh nebo Alláh ví, jak to dopadne...

              NStepa23 - Profil | So 10.10.2015 22:22:41

              Blbost, ale něco na tom je :-)

                Ndvorák - Profil | So 10.10.2015 19:28:28

                Titulek v novinách:

                „Hacker převzal kontrolu nad letadlem, zvládl to z křesla v obýváku.“

                Češi na to: „To je toho, Nagyová převzala kontrolu nad celou Českou republikou a zvládla to z postele!“

                  Ndvorák - Profil | So 10.10.2015 19:27:05

                  Fotograf je pozvaný ke kamarádovi na párty. Přinese pár nových fotek na ukázku. Hostitelka se podívá na fotky a chválí:

                  „Ty fotky jsou fakt skvělý! Musíš mít asi fakt dobrej foťák, co?“

                  Fotograf poděkuje a pustí se do jídla. Po večeři se otočí k hostitelce a děkuje za jídlo:

                  „Večeře byla fakt skvělá! Musíš mít asi fakt dobrej hrnec a vařečku,co?"

                    NTEZAR - Profil | So 10.10.2015 19:20:44

                    Spíš logická úvaha...

                      NBursaman - Profil | So 10.10.2015 18:23:33

                      Chraňme přírodu!

                        NAnýzový dědek - Profil | So 10.10.2015 10:24:20

                        Morseovka

                          NMAXXSKATER - Profil | So 10.10.2015 0:09:12

                          :-)

                            NMAXXSKATER - Profil | So 10.10.2015 0:06:30

                            :-)

                              NTEZAR - Profil | Pá 9.10.2015 21:18:27

                              ...

                                NMAXXSKATER - Profil | Pá 9.10.2015 20:39:34

                                :-)

                                  NJaMi - Profil | Pá 9.10.2015 20:38:10

                                  :-)

                                    NJaMi - Profil | Pá 9.10.2015 20:30:21

                                    Spíš realita, než vtip, co?

                                      Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $