Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

ryba obecná - Profil | St 14.10.2015 10:20:50

:-)

    MAXXSKATER - Profil | St 14.10.2015 8:49:23

    :-)))

      ryba obecná - Profil | St 14.10.2015 8:46:30

      .

        p.lorenc - Profil | St 14.10.2015 8:45:57

        Mládkova nová písnička

        Prahaje moc pohledná,
        je tu hrad i rozhledna
        ,kostely a chrámy,
        hospody a krámy
        ,mosty, jezy, zdymadla,
        výstaviště, divadla,
        ale říkal kdosi,
        že tu chybí cosi.
        Hele, Čecha, ješitu,
        nechce v Praze mešitu,
        na Boha si potrpí,
        Alláha tu nestrpí,

        zMohameda - proroka
        chyt' by asi AMOKA,
        myslím, že by z Islámu
        huba asi zkysla mu.
        Hele, Čecha, ješitu,
        nechce v Praze mešitu,
        bojí se o jitrnice,
        o dvanáctku ještě více,
        sobě ale škodí,
        po štěstí si chodí,
        z kopce proti Nuslím
        halekal by muslim.
        Budil by nás po ránu,
        ale podle Koránu,
        nemusel by, což je u nás tabu,
        celej život mít jen jednu babu...

          MAXXSKATER - Profil | St 14.10.2015 6:59:58

          =)

            mikin99 - Profil | St 14.10.2015 6:54:48

            Byl jednou jeden podnik a v něm čtyři zaměstnanci, kteří se jmenovali: Každý, Někdo, Kdokoliv a Nikdo.

            Jednoho dne bylo třeba splnit důležitý úkol a Každý si byl jist, že to Někdo udělá. Mohl to udělat Kdokoliv, ale Nikdo to neudělal.
            Někdo se rozzlobil, protože to přece byla práce pro Každého. Každý si myslel, že by to mohl udělat Kdokoliv, ale Nikdo si neuvědomil, že to Každý neudělá. Nakonec Každý obviňoval Někoho, že Nikdo
            neudělal to, co mohl udělat Kdokoliv.

            :-)

              karlos2 - Profil | St 14.10.2015 6:49:12

              :-)

                MAXXSKATER - Profil | St 14.10.2015 6:44:01

                :-)))

                  TEZAR - Profil | Út 13.10.2015 21:46:24

                  ...

                    slavahagen - Profil | Út 13.10.2015 21:44:24

                    :o)

                      Pěn_a - Profil | Út 13.10.2015 20:45:32

                      Kdesi v americké hospodě, ptá se Američan Čecha:

                      "Hele, tam u vás teď máte prej problém s imigrantama..."
                      "Jó, to máme" odpoví Čech.
                      Od vedlejšího stolu se ozve Indián: "Taky jsme to u nás kdysi podcenili.."

                        jetam - Profil | Út 13.10.2015 19:31:17

                        ...

                          jetam - Profil | Út 13.10.2015 17:44:57

                          ...

                            Pedro36 - Profil | Út 13.10.2015 17:34:14

                            :-)

                              slavahagen - Profil | Út 13.10.2015 16:14:30

                              o)))

                                TiIak - Profil | Út 13.10.2015 14:51:53

                                ..,.

                                  sven - Profil | Út 13.10.2015 13:39:10

                                    ŠUKI - Profil | Út 13.10.2015 13:26:25

                                    Obchodní zástupce, asistentka a manažer jdou na oběd a po cestě najdou starou lampu.
                                    Utřou na ní prach - a objeví se Džin.
                                    Řekne:
                                    "Každému z vás vyplním jedno přání."
                                    "Já první, já první!", volá asistentka.
                                    "Chci být teď hned na člunu na Bahamách a na nic nemyslet!"
                                    Peng! - a zmizí.
                                    "Teď já, teď já!"
                                    , hlásí se obchodní zástupce.
                                    "Chci na Havaj, válet se na pláži, masáž a bezednou zásobu piňa colady, a lásku svého života po boku!"
                                    Peng! - a zmizí.
                                    "Teď je řada na tobě", říká Džin manažerovi.
                                    "Chci, aby se ti dva hned po obědě vrátili do kanceláře."
                                    Poučení:
                                    Svého šéfa vždycky nechte mluvit prvního.

                                      Gandy - Profil | Út 13.10.2015 11:27:42

                                      ...

                                        Shafi - Profil | Út 13.10.2015 11:17:36

                                        Neriskovat:)))

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $