Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

NMAXXSKATER - Profil | Pá 9.10.2015 19:09:11

:-)))

    NPěn_a - Profil | Pá 9.10.2015 19:06:48

    Imigranti už začínají pracovat. Ze začátku dělají takovy ty jednodušší práce, jako třeba smotání prodlužovačky ap.
    https://www.youtube.com/watch?v=RJjsVckKUPI

      Njetam - Profil | Pá 9.10.2015 17:09:18

      ...

        NM0RGAN - Profil | Pá 9.10.2015 15:15:36

        Perličky z 02 linky:
        Operátor: Kam je zapojený ten kabel?
        Zákazník: Jak to myslíte?
        Operátor: Když půjdete po tom kabelu, kam dojdete?
        Zákazník: Asi k vám na ústřednu do Brna.
        -
        Operátor: Pane, jestli na mě budete pořád takhle křičet, tak
        vás upozorňuji, že to položím.
        Zákazník: No to si zkuste! To pak teprve začnu řvát!!
        Operátor: To je možné, ale už ne na mě.
        -
        Operátor: Vy jste přímo zřizovatel té linky?
        Zákazník (cca 80let): Jak to myslíte?
        Operátor: Na koho je ta linka psaná.
        Zákazník: Jako kdo tu je?
        Operátor: Hmm, dejme tomu.
        Zákazník: Já a můj pes.
        Operátor: Ale já bych potřeboval jméno.
        Zákazník: Ťapina.
        -
        Zákazník: Já seberu ten modem a omlátím vám ho o hlavu!
        Operátor: Myslíte tím přímo mne?
        Zákazník: Ne. Vy jste jedinej trochu ochotnej. Vás jenom švihnu kabelem.
        -
        Zákazník: Už mě tam všichni serete, v tý vaší ou tů sebrance!
        Operátor: Bavme se slušně, jsme přeci lidé.
        Zákazník: To možná vy, ale já ne!!
        -
        Zákazník: Já mám modem Aethra.
        Operátor: Tenhle typ modemu má na sobě tři kontrolky. Jak teď svítí?
        Zákazník: Svítí obě dvě.
        -
        Operátor: Vypojte z počítače USB kabel od modemu a nechte tam jenom síťový.
        Zákazník: Jo, tak už ho mám vypojenej. Co teď?
        Operátor: Teď napište do té lišty nějakou adresu.
        Zákazník: To nejde.
        Operátor: Jak to myslíte?
        Zákazník: Píšu a nic se neděje!
        Operátor: Vidíte na klávesnici tlačítko Num Lock?
        Zákazník: Jo, už ho vidím.
        Operátor: Mačkejte ho co nejrychleji za sebou, bliká na klávesnici něco?
        Zákazník: Nic nebliká.
        Operátor: Tak zapojte klávesnici zpátky do počítače.
        -
        Zákazník: Já jsem technik, na mě můžete mluvit odborně.
        Operátor: Rozumím. Chce to po vás autorizaci pop trojky, nebo esemtépéčka?
        Zákazník: Ehm..., cože?
        -
        Zákazník: K vám se dovolat, to je umění! Prosím vás, vy tam jste sám?
        Operátor: Někdy mám ten pocit.
        -
        Zákazník: Já vám to hlásil už přede dvěma hodinama a nikdo se neozval! Chci to zrušit!
        Operátor: Pane Nováku, nebudeme to dramatizovat...
        -
        Zákazník: U telefonu pan Koláček! A nebude to tak sladký hovor, jak si myslíte!
        -
        Zákazník: Já jsem výslovně říkal, ať mi sem neposílají toho technika, co tu byl minule! Jdu ke dveřím, vodevřu a co myslíte?
        No byl to von!
        -
        Zákazník: Já bych křičel, já bych brečel, ale ani na jedno už nemám sílu.
        Už jenom volám.
        -
        Operátor: Do jména zadejte O2.
        Zákazník: Ó mám dát malé nebo velké?
        Operátor: Dejte velké, my jsme velká společnost.
        -
        Operátor: Co se týká toho připojení, vy jste už ve vlastnostech?
        Zákazník: Co se týká toho připojení, tak jsem už tejden v řiti!
        -
        Zákazník: Já bych rád věděl, proč se mi nezobrazuje číslo volaného.
        Operátor: Velice se omlouvám, ale tohle řeší kolegové z hlasových služeb.
        Zákazník: A kde jsem teď?
        Operátor: Na technické podpoře internetového připojení.
        Zákazník: Výborně! Já si objednával O2TV a rád bych věděl kdy to bude.
        Operátor: Velice se omlouvám, ale tohle řeší kolegové z obchodního oddělení...
        Zákazník: Tak to bych rád věděl, proč mi v Mozille nefunguje aktualizace.
        Operátor: Je mi líto, ale tohle já neřeším, protože....
        Zákazník: Ježíši! Vaší práci bych chtěl mít!
        -
        Zákazník: Chci okamžitě mluvit s nejvyšším vedením!! To vedení, to je Praha?
        Operátor: Obávám se, že Madrid.
        -
        Zákazník: Včera zase vypadla Prima!
        Operátor: A už to funguje?
        Zákazník: Teď jo, ale já neviděl poslední díl Letiště! Nevim co se stalo!
        Operátor: No ona dala nakonec přednost tomu pilotovi...

          NM0RGAN - Profil | Pá 9.10.2015 13:49:27

          .

            NMaxmilián - Profil | Pá 9.10.2015 13:24:38

            :-))

              NMAXXSKATER - Profil | Pá 9.10.2015 0:58:27

              :-)))

                Ncabin - Profil | Pá 9.10.2015 0:57:00

                Buďme na pozoru !

                  Ncabin - Profil | Pá 9.10.2015 0:54:20

                  =o)

                    NPunťa - Profil | Čt 8.10.2015 23:53:19

                    Jeden chlápek s manželkou a tchyní se na dovolené na dálném východě dostal do zajetí domorodého kmene. Kmenový náčelník je obvinil z toho, že zneuctili jejich svaté území, když si na něm postavili stan. Byli odsouzeni k trestu padesáti ran bičem. Ale protože civilizace částečně dostoupila i do těchto končin, rozhodl se náčelník každému před trestem splnit přání. Manželka si přála, aby jí na zadek dali polštář. Tak ho dostala. Ale vykonavatel trestu se přesto párkrát netrefil a tak si paní odnesla několik bolestivých šrámů na zádech. Druhá přišla na řadu chlápkova tchyně. Ta zapřemýšlela a požádala o polštář přes zadek a na záda. Přes takovou ochranu rány skoro necítila. Pak se náčelník zeptal chlápka a ten povídá: "Měl bych dvě přání. Za prvé, chtěl bych sto ran místo padesáti." Náčelník se podivil, ale povídá: "Jak je ctěná libost. Chápu to jako výraz úcty k našim předkům. A jak zní tvé druhé přání?" "Chtěl bych na záda přivázat tchyni."

                      NTEZAR - Profil | Čt 8.10.2015 21:43:38

                      Připraven na přijetí imigrantů...

                        NMAXXSKATER - Profil | Čt 8.10.2015 19:36:54

                        :-)

                          Njetam - Profil | Čt 8.10.2015 19:34:24

                          ...

                            Njetam - Profil | Čt 8.10.2015 19:31:17

                            ...

                              NMAXXSKATER - Profil | Čt 8.10.2015 18:29:59

                              :-)))

                                Ncabin - Profil | Čt 8.10.2015 18:21:28

                                To je politika po česku. =o(

                                  Ncabin - Profil | Čt 8.10.2015 18:20:23

                                  =o)

                                    Ncabin - Profil | Čt 8.10.2015 18:20:01

                                    To se sem hodí. =o)

                                      Ncabin - Profil | Čt 8.10.2015 18:14:15

                                      Maškarní bál
                                      Vejde nahá slečna, celá natřená bílou barvou. Sedne si k baru aobjedná si pití.
                                      Chlápci u stolu na ní můžou oči nechat a přemýšlí, za co jako může jít.
                                      Jednomu to nedá, přistoupí k ní a řekne:
                                      "Promiňte, slečno, moji troufalost.
                                      Strašně by mě zajímalo, za co jdete, natřená bílou barvou a celá nahá..."
                                      Slečna se na něj tvrdě > podívá, otočí se k němu, roztáhne nohy.... a povídá:
                                      Za ZUBNÍ KAZ , Vole!!!

                                        NMAXXSKATER - Profil | Čt 8.10.2015 18:12:14

                                        :-)

                                          Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $