Fóry | MRK.cz

Fóry

Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!

Jen pro fóry! Za nerespektování pravidel budou udělovány karty

Pokud byl nějaký fór vymazán, nejspíše jej vložil již někdo před vámi.
Autor diskuse: Miraryb - Profil , 12.8.2007 všeobecné - ostatní

cabin - Profil | Čt 8.10.2015 17:58:51

Životní náklady jsou teď tak vysoké, že se mnou manželka souloží.
Nemůže si dovolit kupovat baterie.

Muž zavolá 158 a povídá "Myslím, že manželka je mrtvá." Operátor se ptá:
"Jak to víte?" On odpoví: "No sex je sice stejnej, ale žehlení se hromadí."

    cabin - Profil | Čt 8.10.2015 17:57:56

    Když jsem zjistil nevěru manželky, byl jsem zdrcený, ale obrátil jsem se na církev, a to mi pomohlo.
    Konvertoval jsem k islámu a ráno jsme ji ukamenovali.

    Když jsme včera večer s přítelkyní zašli do baru, pokřikovali na mně místní "pedofile" a podobně.
    A to jen proto, že jí je 21 a mně 50. Úplně nám zkazili desáté výročí.

    Otázka: Myslíte, že je v Británii příliš mnoho imigrantů?
    Odpověď: 17% Ano, 11% Ne, 72% Nerozumět otázka.

      cabin - Profil | Čt 8.10.2015 17:55:10

      Letos pozor

        cabin - Profil | Čt 8.10.2015 17:53:21

        To bolí =o)

          cabin - Profil | Čt 8.10.2015 17:51:32

          =o)

            p.lorenc - Profil | Čt 8.10.2015 14:36:29

            ..

              standas - Profil | Čt 8.10.2015 13:01:11

              D D D D

                Gandy - Profil | Čt 8.10.2015 12:36:40

                ...

                  zimzum - Profil | Čt 8.10.2015 10:23:02

                  jj

                    Maxmilián - Profil | Čt 8.10.2015 7:41:37

                    :-)))

                      Buffalo1969 - Profil | St 7.10.2015 21:05:12

                      :-)

                        TEZAR - Profil | St 7.10.2015 20:41:35

                        Připravme se na zimní rybolov...

                          Pedro36 - Profil | St 7.10.2015 20:36:05

                          :-))

                            Calex - Profil | St 7.10.2015 20:20:14

                            ...

                              Batuta - Profil | St 7.10.2015 20:05:09

                              :-)

                                SallySalic - Profil | St 7.10.2015 18:54:44

                                Neboj..nedosla

                                  SallySalic - Profil | St 7.10.2015 17:12:39

                                  :-))

                                    slavahagen - Profil | St 7.10.2015 15:05:48

                                    :o)

                                      Fishky - Profil | St 7.10.2015 13:47:16

                                      http://www.novinky.cz/domaci/382745-polovina-cechu-​nechce-zadne-uprchliky-ani-docasne-ani-ty-z-valecny​ch-zon.html

                                      Z dotazníku vyplývá, že:
                                      a) 6 % Čechů nemá vlastní hlavu a ani názor, protože "neví"
                                      b) 40 % Čechů jsou najivky, protože si myslí, že by se ještě někdy vrátili :)))
                                      c) 4 % Čechů jsou zcela ale uplně mimo
                                      d) 50 % Čechů... ne ne, tenhle dotazník je lživý a zkreslený, jinak to není možné :)

                                        Červené karty: macek, Řízek 5,125, tomvec, vydra Lucky, P!F, SkulalukS, retrívr, jeden3, Kolben, tinkky, lovec 01, kubah, otoš, Vash, ŠUKI, Bušák, Charley7, POSTLÍK 666, Speedball, drvoštěp, brzak, potočák 62, Kapika, Diamond, Dalis75, Lasskoun, Quel Malheur, $