Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NVL.K. - Profil | Pá 29.1.2016 17:04:51

pjekný pátek fšem :-)

    NJettys - Profil | Pá 29.1.2016 11:42:55

    Pvl >> makat za penize umi kazdej jouda

      NPvl - Profil | Pá 29.1.2016 7:40:44

      Jettys >> Nějakej čilej při pátku ...jsi se kopal během týdne do zadele co ?

        NPvl - Profil | Pá 29.1.2016 6:20:16

        Jettys >> Vím vím .

          NJettys - Profil | Pá 29.1.2016 6:14:17

          Patecek

            NPvl - Profil | Pá 22.1.2016 10:02:06

            VL.K. >> Tobje taki ?

              NVL.K. - Profil | Pá 22.1.2016 9:33:13

              Pvl >> že jo...

                NPvl - Profil | Pá 22.1.2016 6:45:19

                Jettys >> Už zase ? .. to to letí

                  NJettys - Profil | Pá 22.1.2016 6:40:08

                  Páteček

                    NVL.K. - Profil | Pá 15.1.2016 9:06:50

                    pjekný pátek fšem :-)

                      NPvl - Profil | Pá 15.1.2016 7:30:18

                      Konečně pááátek .

                        NJettys - Profil | Pá 8.1.2016 8:09:52

                        Pvl >> mas recht precedo

                          NPvl - Profil | Pá 8.1.2016 8:05:48

                          Jettys >> fkalendáři

                            NJettys - Profil | Pá 8.1.2016 8:02:52

                            Pvl >> gde?

                              NPvl - Profil | Pá 8.1.2016 8:00:36

                              pátek ,

                                NLedňáček (Iceman) - Profil | Po 4.1.2016 12:53:49

                                Wright >> já ti jako rozumím: důvěřuj, ale prověřuj.

                                  NWright - Profil | Po 4.1.2016 12:42:19

                                  Ledňáček (Iceman) >> asi takhle, protože jsem nerozuměl tomu textu níže provedl jsem test, kdy jsem založil nového usera a toho jsem zkusil pozvat přes mou pozvánku do diskuse. Nešlo to. Psal jsem o tom níže.
                                  BTW: pokud by k danému měl někdo nějakou poznámku odpověď zní: NE, nejde to!!!!


                                  To já jen abychom se vyhnuli dalšímu příspěvku na téma nepozvaných pozvánek :-))

                                    NLedňáček (Iceman) - Profil | Po 4.1.2016 12:21:36

                                    Wright >> bud blbe pisu nebo neumiš číst. A nebo obojí.

                                    Asi takhle.
                                    Pokud máš už "pozvánku" (admin diskuze tě pozval) z dřívějška tak ti jako vstup stačí přeposlaná pozvánka od kohokoli.
                                    Pokud tě nikdo nezval tak ti nepomůže nic :-)

                                    Lepší?

                                      NWright - Profil | Po 4.1.2016 9:20:00

                                      Tak to nelze udělat...

                                        NWright - Profil | Po 4.1.2016 9:05:35

                                        Ledňáček (Iceman) >> ty řádky níže popírají to co tvrdíš. Jestli jsem to správně pochopil, najdu-li svou pozvánku a pošlu-li ji komu se mi zamane bude mít přístup...je to tak nebo není?
                                        Pokud ano...není chyba v matrixu?

                                          Červené karty: Szimona