Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Ledňáček (Iceman) - Profil | Čt 31.12.2015 21:20:04

čolkař,zloch >> neni mozna, musi mit pozvanku od admin a tu uz docent mel. Kdo ji nema tak se nedostane.

    čolkař,zloch - Profil | Čt 31.12.2015 19:48:52

    Ledňáček (Iceman) >> já ti nevím,za chvíli tam vleze kdejakej jouda....

      Ledňáček (Iceman) - Profil | Čt 31.12.2015 18:22:04

      Pvl >> ten je jen pro tebe, ale mas pravdu uz byl pozvany tak to asi funguje. Jsi hlavička :-)

        Pvl - Profil | Čt 31.12.2015 18:01:45

        Ledňáček (Iceman) >> To nejde abych mu poslal na SZ odkaz --co jsi mi poslal ?

          Ledňáček (Iceman) - Profil | Čt 31.12.2015 18:00:03

          Pvl >> jo ale maximalne sem. Do privatu ho muze pozvat jen admin :-)

            Pvl - Profil | Čt 31.12.2015 16:13:56

            Ledňáček (Iceman) >> poslal jsem ´ před chvilkou

              Ledňáček (Iceman) - Profil | Čt 31.12.2015 16:11:44

              Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 31.12.2015 15:51:03 >> jdu ti to poslat

                Fantozi (Aladin) - Profil | Čt 31.12.2015 16:10:29

                Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 31.12.2015 15:51:03 >> třeba to není novým phounem:)

                  Pvl - Profil | Čt 31.12.2015 15:53:05

                  Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 31.12.2015 15:51:03 >> Máš štěstí ,že jdu právě kolem :o§)

                    1Mara - Profil | Čt 31.12.2015 15:52:40

                    Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 31.12.2015 15:51:03 >> :-)))))))))))

                      Docent Srkačka ex-CTD - Profil | Čt 31.12.2015 15:51:03

                      Cus. Poslete mi prosím někdo pozvánku do privatu. Mam novej foun a nechce me to tam pustit. Dikes...

                        Jettys - Profil | Pá 25.12.2015 9:08:21

                        Pvl >> pravdu máš

                          Pvl - Profil | Pá 25.12.2015 9:05:38

                          Jettys >> Teď by byl dobrý čas --ani nebyla zima .

                            Jettys - Profil | Pá 25.12.2015 9:04:26

                            Pvl >> letos jsem ještě na čekárny nebyl, není čas a nalada

                              Pvl - Profil | Pá 25.12.2015 6:47:34

                              Jettys >> Počasí na prasátka ..měsíc svítí

                                Jettys - Profil | Pá 25.12.2015 6:38:37

                                Pvl >> vole:-)

                                  Pvl - Profil | Čt 24.12.2015 21:20:05

                                  Jettys >> Nic , k nám nedorazil ... Přijela pro něj "rychlá" k baráku . EDIT : to je pech ...

                                    Jettys - Profil | Čt 24.12.2015 21:18:20

                                    Pvl >> cos dostal najezino?

                                      Pvl - Profil | Čt 24.12.2015 20:58:14

                                      Jettys >> Nič miislyvece

                                        Jettys - Profil | Čt 24.12.2015 20:52:34

                                        Pvl >> tak co dedku?

                                          Červené karty: Szimona