Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NShu-lin - Profil | Pá 12.2.2016 8:26:11

Fantozi (Aladin) >> Taky mám odvoz tak se můžeme u VLKa zlejt jak mužíci a nazvracet mu do boilísu.:-))

    NFantozi (Aladin) - Profil | Pá 12.2.2016 8:24:42

    VL.K. >> měl bych mít odvoz, tak můžu taky pít:)

      NVL.K. - Profil | Pá 12.2.2016 7:29:15

      Pvl >> :O))))

        NVL.K. - Profil | Pá 12.2.2016 7:28:50

        čolkař,zloch >> jasně :-)

          NPvl - Profil | Pá 12.2.2016 7:27:51

          VL.K. >> Zase trefa do černého ..já se opít rohlíkem nedám :o§))

            Nčolkař,zloch - Profil | Pá 12.2.2016 7:27:09

            VL.K. >> jsi na sebe tvrdej,v sobotu s tím něco provedem...

              NVL.K. - Profil | Pá 12.2.2016 7:26:34

              Pvl >> kuš dědku :-)))

                NVL.K. - Profil | Pá 12.2.2016 7:26:19

                Jettys >> jsem čilej pořád :-)) nebyl dýchánek, jen jedna sklenka Jamesona na lepší spánek a šmitec :-)))))

                  NPvl - Profil | Pá 12.2.2016 7:24:26

                  Jettys >> Ráno bylo "dýchání" aby se tam nemotali jak mátohy :o§))

                    NJettys - Profil | Pá 12.2.2016 7:22:21

                    VL.K. >> jsi nejak cilej, vcera nebyl po vystave dychanek?

                      NVL.K. - Profil | Pá 12.2.2016 7:09:02

                      Jettys >> neřvi tady po ránu

                        NPvl - Profil | Pá 12.2.2016 6:16:47

                        Jettys >> I nechrápe

                          NJettys - Profil | Pá 12.2.2016 6:03:04

                          Patek a wono se Chrape

                            NVL.K. - Profil | So 6.2.2016 8:52:58

                            Jettys >> ještě ne......nepředbíhej, ale snad se toho jednou dočkám :-)

                              NPvl - Profil | Pá 5.2.2016 10:51:09

                              Jettys >> To nevadí , stačí že jsi se lapil ty :o§))

                                NJettys - Profil | Pá 5.2.2016 10:47:05

                                Pvl >> jenze vlk je rentier

                                  NPvl - Profil | Pá 5.2.2016 10:29:45

                                  VL.K. >> Jsem i říkal ,že by to důchodce mohl připomenout dělnické třídě :o§)

                                    N1Mara - Profil | Pá 5.2.2016 9:45:41

                                    pche...........

                                      NVL.K. - Profil | Pá 5.2.2016 8:43:19

                                      Pvl >> ještě, že tě máme předsedo......jinak bych na to zapomněl :-)))

                                        NPvl - Profil | Pá 5.2.2016 6:32:46

                                        Jen tak mimochodem ..je pátek :o§)

                                          Červené karty: Szimona