Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

čolkař,zloch - Profil | Čt 3.9.2015 13:56:23

Pvl >> Ajs nejede protože je línej,nejde o téma srazu.Ty jsi dostal pozvání jako jediný host,važ si toho.

    Wright - Profil | Čt 3.9.2015 13:06:44

    Pvl >> nefilozofuj a koukej dovalit....tak val val

      Pvl - Profil | Čt 3.9.2015 13:03:06

      Ledňáček (Iceman) >> Opět se potvrdilo staré známé všechno špatné (výpomoc) pro něco dobré

        Ledňáček (Iceman) - Profil | Čt 3.9.2015 12:55:36

        Pvl >> to taky, nekvalitní pivo, bolehlavová kořalka a nějaký zkvašený šťávy z jablek.

          Pvl - Profil | Čt 3.9.2015 12:54:07

          Ledňáček (Iceman) >> Ještě že jsi mi to napsal .. to už nemám čas tuplem A ještě k tomu chlast ne ?

            Ledňáček (Iceman) - Profil | Čt 3.9.2015 12:49:50

            Pvl >> taky nebudu, podle posledních informací to není rybářský sraz, ale gastronomický seminář.

              1Mara - Profil | Čt 3.9.2015 11:15:54

              Pvl >> No proto .-))

                Pvl - Profil | Čt 3.9.2015 11:15:00

                1Mara >> SZ:o§) Udělám vyjímku

                  1Mara - Profil | Čt 3.9.2015 11:12:55

                  Pvl >> áááá ha ........ :-))

                    Pvl - Profil | Čt 3.9.2015 11:11:32

                    1Mara >> Kdekomu neodpovídám :o§))

                      1Mara - Profil | Čt 3.9.2015 11:09:50

                      Pvl >> Jak to že nebudeš na srazu ? Ani jsi mě neodpověděl na SZ .

                        1Mara - Profil | So 29.8.2015 8:48:42

                        Dobrá, škrtám si ho.

                          Jettys - Profil | Pá 28.8.2015 23:18:54

                          Pvl na sraz nedorazi, jede pichat nejakou 20ku

                            1Mara - Profil | Pá 28.8.2015 21:09:36

                            Pvl >> Kde se flákáš ?? Máš SZ ! :-)

                              VL.K. - Profil | Pá 28.8.2015 8:27:54

                              Jettys >> fakt ? že jsem si toho nevšiml :-)))

                                Jettys - Profil | Pá 28.8.2015 8:27:03

                                VL.K. >> ty mas porad vikend.....:)

                                  VL.K. - Profil | Pá 28.8.2015 7:38:45

                                  Jettys >> to už je zas pátek ??

                                    Jettys - Profil | Pá 28.8.2015 6:18:10

                                    Vsatvat holoto lina

                                      čolkař,zloch - Profil | Ne 23.8.2015 17:32:05

                                      Pvl >> detaily a odkaz máš v SZ

                                        Jettys - Profil | Pá 21.8.2015 11:17:17

                                        VL.K. >> ze jsi tak rad v zamestnani

                                          Červené karty: Szimona