Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

N1Mara - Profil | Ne 6.9.2015 14:11:52

Pvl >> A jídlo bylo ..... .-)

    NPvl - Profil | So 5.9.2015 18:34:41

    Ledňáček (Iceman) >> Neutěšuj

      NLedňáček (Iceman) - Profil | So 5.9.2015 18:33:39

      Pvl >> kapr je fsude, bodoval by jsi.

        NPvl - Profil | So 5.9.2015 18:02:44

        Jettys >> Já jako hounochyt bych tam opravdu neměl co dělat .

          NJettys - Profil | So 5.9.2015 16:45:49

          Pvl >> i ryby byli

            NPvl - Profil | So 5.9.2015 16:29:49

            Jettys >> Už jsem se lekl .. pozdravuj osazenstvo EDIT dej pozor na to jídlo . Ať ti zase není blbě

              NJettys - Profil | So 5.9.2015 16:23:33

              Pvl >> az zitra

                NPvl - Profil | So 5.9.2015 16:16:33

                Jettys >> Ty jsi teda smolař ... EDIT to už jseš doma ?

                  NJettys - Profil | So 5.9.2015 16:11:51

                  Pvl >> me moc dobre nebylo, neco spatneho jsem snedl a jeste me nekdo v noci mlatil do hlavy

                    NPvl - Profil | So 5.9.2015 11:46:14

                    Ledňáček (Iceman) >> Tak ne aby jsi se přežral :o§)

                      NLedňáček (Iceman) - Profil | So 5.9.2015 9:54:59

                      Pvl >> me dobře. Krasne jsem se vyspal.

                        NPvl - Profil | So 5.9.2015 7:43:35

                        Jak je po ránu ? .o§))

                          NJettys - Profil | Pá 4.9.2015 5:54:50

                          Vstavat alkacove

                            N1Mara - Profil | Čt 3.9.2015 21:35:12

                            Jettys >> :-D

                              NJettys - Profil | Čt 3.9.2015 21:27:35

                              Pvl >> doma

                                NPvl - Profil | Čt 3.9.2015 20:48:11

                                Jettys >> Nevím kde bydlíš

                                  NJettys - Profil | Čt 3.9.2015 19:59:36

                                  Pvl >> nedělej krávu, kopni do vrtule a zejtra ve dvje at jsi u mně

                                    NPvl - Profil | Čt 3.9.2015 14:34:50

                                    Docent Srkačka ex-CT >> Docent Srkačka ex-CTD - 3.9.2015 14:32:23 >> Nerozhazujte ještě se vám ty prachy budou hodt .

                                      NDocent Srkačka ex-CTD - Profil | Čt 3.9.2015 14:32:23

                                      Pvl >> se ti složíme na zpáteční jízdenku...

                                        NPvl - Profil | Čt 3.9.2015 13:58:44

                                        čolkař,zloch >> Vážím si toho ,bohužel s tím nic nenadělám .

                                          Červené karty: Szimona