Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NFantozi (Aladin) - Profil | Pá 21.8.2015 11:15:04

VL.K. >> zase budeš na rybách...........místo aby si honil kolem vody pytláky:)

    NVL.K. - Profil | Pá 21.8.2015 10:41:38

    Jettys >> hodně, proč se ptáš ?

      NJettys - Profil | Pá 21.8.2015 10:38:57

      VL.K. >> kolik dni si stravil v praci o prazdninach?

        NVL.K. - Profil | Pá 21.8.2015 10:16:44

        Zase pátek...co já budu dělat vo vejkend...není to f tom zaměstnání lepší O)))))

          N1Mara - Profil | Pá 21.8.2015 7:53:48

          Jettys >> :-))

            NJettys - Profil | Pá 21.8.2015 7:33:07

            K.o.k.o.t.i.

              NPvl - Profil | Pá 21.8.2015 7:21:41

              1Mara >> No vidíš , jak se jeden může plést :o§)

                N1Mara - Profil | Pá 21.8.2015 7:14:39

                Pvl >> Myslím si že jó, on jako jediný tu káru tady táhne sám, ostatní se jen vezou :-))

                  NPvl - Profil | Pá 21.8.2015 7:13:13

                  1Mara >> Myslíš ,že jej někdy vůbec měl ? .o§)

                    N1Mara - Profil | Pá 21.8.2015 7:02:33

                    Pvl >> jj. je v pracovním elánu :-))

                      NPvl - Profil | Pá 21.8.2015 6:59:39

                      1Mara >> Kupodivu i pan Jettys se dnes trefil .

                        N1Mara - Profil | Pá 21.8.2015 6:41:02

                        A je to tady vážení pšátelé :-)) Páteček jak vyšitý ! :-)

                          NJettys - Profil | Pá 21.8.2015 6:10:13

                          Patek hovni

                            NJettys - Profil | St 19.8.2015 20:07:33

                            Pvl >> 4,5,6 září sever čech,Edit bude

                              NPvl - Profil | St 19.8.2015 20:03:50

                              Jettys >> Kam ? kdy :o§) dnes :o§) EDIT : bude tam nějeká dobrota z divočiny

                                NJettys - Profil | St 19.8.2015 20:00:11

                                Pvl >> prijedes na sraz bulvaru?

                                  NPvl - Profil | Pá 14.8.2015 16:26:55

                                  Jettys >> Zase hovno vydržím :o§)) V báráku na chcípnutí ..a po pivu nevím jak by to vypadalo :o§))

                                    NJettys - Profil | Pá 14.8.2015 16:25:09

                                    Pvl >> pak jedine hospoda

                                      NPvl - Profil | Pá 14.8.2015 16:23:40

                                      Jettys >> Nějak mne bazén nebere EDIT dnes jsem byl mrknout u vody .. rybáři 2 hic na chcípnutí ......

                                        NJettys - Profil | Pá 14.8.2015 16:22:01

                                        Pvl >> duchodec ma bejt nalozenej v bazenu

                                          Červené karty: Szimona