Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Npatlal - Profil | Ne 5.7.2009 19:27:51

Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Potřebuji prut na velké ryby,bo budu chytat velké ryby .-)) a sušil jsem jak ďas,provaz jsem odhazoval až do vzdálenosti 47 m :-)

    Npatlal - Profil | Ne 5.7.2009 19:26:36

    Zdarec.
    Tak jsem ulevil od neprodejných věcí pánovi v Chomutově,byl strašně milí a když jsem mu řekl že chci 5/6 tak řekl že nic takového neexistuje,v tu chvíli jsem to vzdal a vzal co mi dal do ruky,pojal jsem podezření že jeho vyhlášený um v muškařině bude asi dost nadnesený :-)))

      NShu-Lin - Profil | So 4.7.2009 11:57:42

      Takže se mnou nikdo na ryby nejede?

        NShu-Lin - Profil | So 4.7.2009 11:57:23

        Jettys >> jettys >> Jsi nejlepší.

          Njettys - Profil | So 4.7.2009 11:50:53

          Shu-lin >> Shu-Lin >> zařídim to a mám pro tebe ten stěrač

            NShu-Lin - Profil | So 4.7.2009 11:50:10

            Jettys >> jettys >> Ty woe já nemám pilku:-)) Počká do příštího tejdne.Potřebuju se stebou ještě na něčem domluvit.

              Njettys - Profil | So 4.7.2009 11:26:40

              Shu-lin >> Shu-Lin >> budeš mít střechu picho,přijed si jí uříznout

                NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | So 4.7.2009 11:26:04

                Shu-lin >> Shu-Lin >> nu co, zatím važ, žiletku snad na úterý máš :-)

                  NShu-Lin - Profil | So 4.7.2009 11:21:05

                  Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Smolík,foto hodim až v úterý,kabel mám v práci.

                    NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | So 4.7.2009 11:13:46

                    Shu-lin >> Shu-Lin >> jo to udělej rád se mrknu.

                      NShu-Lin - Profil | So 4.7.2009 11:10:09

                      Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Ty si vezmeš ode mě mušky?Čumim:-)) Ani to nedubuju do smičky,jde to nadabovat normálně,pak jenom vyčešu kartáčkem a gut.Hodim foto.

                        NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | So 4.7.2009 11:05:56

                        Shu-lin >> Shu-Lin >> sedma prut? Ten patlal je vůl, tohle je na velký ryby, na co má telefon jantar. Chci vidět jak s tím bude sušit :-)
                        Oušek udělej víc, vezmu si.

                          NShu-Lin - Profil | So 4.7.2009 11:00:02

                          Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Vážu zaječí ouška z dubingu od Lojzi,vypadaj jedle.

                            NShu-Lin - Profil | So 4.7.2009 10:58:48

                            Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Nacpal mu sedmu prut.Zdá se mi dost humpoláckej.A ta šňůra shimano je horší jak moje Tru-castka.

                              NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | So 4.7.2009 10:50:32

                              Shu-lin >> Shu-Lin >> nějaký problém s prutem ci navijákem?

                                NShu-Lin - Profil | So 4.7.2009 10:32:48

                                Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Voda šla od jezu dolu:-)) Nemám to řikat,ale patlaloš má hroznou spotřebu mušek,za 4 hodiny uprásknul snad 5 mušek.Jedna ryba mu spadla a o jednu pěknou přišel když byl línej předělat návazec s uzlíkama a při záběru mu to přetrhla.Ale na to že to držel poprvé v ruce tak to šlo:-)Já chytil 4 tlouště a jednoho pěknýho jesena přes 40 cm.Máme ale podezření že patlalošovi nacpal ty největší ležáky co měl na krámě.On tam taky přišel a řekl mu že je kaprař a moc tomu nerozumí:-)))

                                  NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | So 4.7.2009 10:21:52

                                  Shu-lin >> Shu-Lin >> tak to Vám přeji, co šlo?

                                    NShu-Lin - Profil | So 4.7.2009 10:19:05

                                    Morgen hovnochyti.
                                    Nechcete dneska někdo jet se mnou na Ohře?Včera jsme s patlalošem suprově odrybňovali:-)

                                      NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | So 4.7.2009 9:13:31

                                      Jettys >> jettys >> neruš, vážu.

                                        Njettys - Profil | So 4.7.2009 8:43:45

                                        vstávat lenoši

                                          Červené karty: Szimona