Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 10:20:59

Tak prut je 9,6 chodidla a 6/7 astma. Greys G series .

    Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 10:17:26

    medvěd >> Kravskej ocas ? :-) Nezdá se mi to nějak tuhé či tak něco .

      Nmedvěd - Profil | Po 6.7.2009 10:14:08

      patlal >> Aftma neudává,jestli je prut měkčí,nebo tvrdší.I ta sedma může být kravskej ocas.

        Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 10:04:52

        Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Jak to uděláme s tím prutem kurňa ? S tím vláčákem .

          Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 10:04:18

          numen >> To je to nechal jsem si poradit ale asi nějak špatně.Měl jsem si stát za svém že chci 5tku. Neva až budou prachy tak koupím něco měkčího.

            Nnumen - Profil | Po 6.7.2009 9:53:08

            patlal >> Na Ohři ,na stremra je to dobrý,já tam chytal i z 9.Ale na sušení jsem měl 4:-(((
            Záleží co si mu řekl. Občas jsem muškařil,ale prut bych si nechal radši poradit,nebo bych si někoho vzal sebou.

              NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 6.7.2009 9:50:27

              patlal >> v poho, ten pruty se nakazí, proto mám na cestě nový vláčáček, když jsem tobě jeden prodal :-)

                Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 9:44:26

                Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Moje blbost,řekl jsem mu že budu chytat Ohři a že chci 5a on na to že on by si vzal to co mi dal.Nevím asi se toho chtěl fakt zbavit :-) no už to mám doma tak s tím budu trénovat a až koupím 5 tak mi to půjde jedna báseň když se to naučím s tímhle proutkem .-)

                  Nnumen - Profil | Po 6.7.2009 9:44:01

                  Ledňáček (Iceman) 31,05 >> To je ono,pak nemám být v rachotě. Jinak ses nějak rozčílil ,mluvíš vulgárně!!!! To je na kartu!!!!!!!! Odpo půjdu proběhnout pár zakoutí s vláčkou.Abych to rozdejchal:-)

                    NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 6.7.2009 9:39:46

                    patlal >> nikdo tě neokradl, za své prachy jsi dostal to co jsi si vybral. Jsem vocas, že jsi nezavolal šulimu nebo mě, protože sedma prut je vyloženě na streamer, nebo stoják s lurama. Na řeku s tlouštěm, okounem semtam parma a tak se více hodí tak 5. Na sušešní je navíc sedma úplně na píču :-)

                      Npatlal - Profil | Po 6.7.2009 9:34:52

                      Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Zdarec.Tak myslíš že mne okradli o mé těžce vydělané peníze a budu si kupovat ještě jeden setík .-) Ale docela to šlo i s tou 7čkou .-))

                        NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 6.7.2009 9:29:27

                        numen >> právě jsem byl koupit kuřecí prsa (pro dámy) a krkovici (pro mě) jde to do marinády a bude z toho oběd na grilu. K tomu zeleninka a nakládané houbičky, stejková omáčka a čerstvý chléb.
                        Není co řešit.

                          Nnumen - Profil | Po 6.7.2009 9:15:57

                          Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Když každej musí mít k obědu masóóóó´,tak já smrdím tady. Dej si květáček,či brokoličku a já budu mít klid:-)))))

                            NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 6.7.2009 9:10:47

                            numen >> jsi masochista - je svátek :-(

                              Nnumen - Profil | Po 6.7.2009 8:13:04

                              Ledňáček (Iceman) 31,05 >> snažím se vytvářet hodnoty(jsem v práci) kdybych nebyl sedím u Labe!

                                NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Po 6.7.2009 8:08:58

                                numen >> :o))
                                Nikam jsem nejel, obloha je jak vymetená, nemá to cenu, ryby budou chrápat.

                                  Nnumen - Profil | Po 6.7.2009 7:35:18

                                  Ledňáček (Iceman) 31,05 >> měl si to zkusit s vláčákem na koupálku:-))))

                                    NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Ne 5.7.2009 21:42:57

                                    čus buzny, den s rodinkou na výletě a pak přetrpět koupaliště na Mácháči. ale na zítřek mám propustku tak mažu na boat se utopit :o)

                                      Nnumen - Profil | Ne 5.7.2009 21:25:29

                                      Fantozi (Aladin) >> Aladin >> Nebyla. Ale lepší jsou zátoky na Labi. Dnes zase kapr k 5kg a pár malejch + nějaká ta jiná ryba.

                                        NAladin - Profil | Ne 5.7.2009 20:46:22

                                        numen >> zítra jedu ráno do T. Není ohře po bouřce zakalená?

                                          Červené karty: Szimona