Bulvár - pokec

Pro všechny bulváristy, vyhnance a jiné živly nejen z bývalého bulváru. Račte dál ...
Autor diskuse: Ledňáček (Iceman) - Profil , 11.2.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Pvl Profil

NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 16:26:12

Jettys >> jettys >> Sezen dostatek pisku, at je to pripraveny na folii. Tu zmaknu pristi vikend. Vymyslel jsem i ostruvek, aby jsi mel jezirko necim zvlastni, kdyz uz tam nebude vodopad. Vemes si ode mne to cerpadlo 13.500l/hod? Stalo 13,8tis, necham ti ho za 8tis. Jeste nepouzite...

    Njettys - Profil | Pá 3.7.2009 16:15:07

    Ledňáček (Iceman) 31,05 >> dokud jí nevykouříš?

      Njettys - Profil | Pá 3.7.2009 16:14:40

      Marsip >> v neděli bagr, mám ty stabilizačky,takže to sfóknem

        NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 16:14:32

        Marsip >> hele zas taková socka nejsem, v krabce stále něco mám :o)

          NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 16:12:24

          Ledňáček (Iceman) 31,05 >> To ti slibil kdo? :))) Nekdy zajedem. Do te doby me pls neco uvaz. ;)

            NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 16:10:49

            Marsip >> máš ale fajn prut, se na něj fakt těším až si ho zkusím.

              NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 15:10:30

              Shu-lin >> Shu-Lin >> To ja jsem v tom za 7 035 i bez jettysovi snury. Se z toho poseru.

                NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 15:05:59

                Jdu domu,v půl šestý budu tahat prvního pětapade potůčmena.

                Pa

                  NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 15:01:55

                  Volal patlal. 5600kč v pýči,ale už má všechno:-) Jenom šňůru má Shimano jinak všechno Greys.

                    NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 14:59:01

                    Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Jsem tě chtěl jenom utěšit aby jsi si to tak nebral:-))

                      NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 14:56:21

                      Shu-lin >> Shu-Lin >> nech si ty keci v plkárně hajzle!!! Sem snad nějakej retard nebo co? :-))

                        NShu-Lin - Profil | Pá 3.7.2009 14:52:48

                        Marsip >> Zkus si přečíst ten článek pro úplný jantary,tam to je popsaný:-)) Jinak tam doporučujou nechat vůli,plnit tak do 3/4.

                          NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 14:51:04

                          Marsip >> tak aby ti při navinutí nedrhla o klec navijáku. Přece jenom je to plast (ta lajna) a jak jí narušíš tak je na prd. Takže si tam kousek vůle nech.

                            NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 14:49:54

                            Worezpruti, kam ma sahat lajna v navijaku? Neco po okraj, nebo radeji mene?

                              NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 14:45:14

                              Marsip >> neboj, rozhodně spěchat nebudu :o)
                              Došly nymfové háčky :o)))))

                                NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 14:42:48

                                Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Celkem jo, ta baba tomu rozumela vic nez ja. Ostrileny muskar se obslouzi sam. :) Jeden tam prisel, vysypal tam z kazdeho suplicku neco musek a zase zmizel.

                                  NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 14:40:06

                                  Ledňáček (Iceman) 31,05 >> S tema muskama nemusis pospichat. :) Jeste mam doma nedotknutou obalku od teho sikovneho Liberecaka. :))

                                    NLedňáček (Iceman) 31,05 - Profil | Pá 3.7.2009 14:40:04

                                    Marsip >> hele jak jsi byl spokojený s ochotou personálu?

                                      NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 14:38:40

                                      Ledňáček (Iceman) 31,05 >> Jojo, A2, meli slevu, ze maj novou A3. Ja na ni, jestli ji za ty prachy nemaj i v kombiku.? Cumela jak vejr.

                                        NMarsip - Profil | Pá 3.7.2009 14:37:46

                                        Wright >> Jasne, budu je s ni uvazovat za prsni ploutvicku a chodit s nima po brehu na prochazky.

                                          Červené karty: Szimona