Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

Kolči - Profil | Ne 19.11.2006 18:58:05

certbert: na kole nééé...:-)

    certbert - Profil | Ne 19.11.2006 18:55:56

    Kolči-tak už jedině přestěhovat-:o))))ale s vláčákem se dá na kole jo nesmíš sebou vozit moc sardinek v plechovkách na vnazení-:o))

      Kolči - Profil | Ne 19.11.2006 18:55:48

      František: :-))) Myslel jsem to jako že přijdeš a hned se můžeš snažit, a ne jako u plavačky měřit hloubku, navazovat to atd...:-)

        Kolči - Profil | Ne 19.11.2006 18:54:55

        Georgino: nevím, jestli s tím vůbec začnu, páč pořád nemám prachy, a kupovat vláčák+naviják+nástrhy... No, to asi těžko... :-)

          František - Profil | Ne 19.11.2006 18:54:24

          Kolči: Jasňačka prostě přijdeš a chytáš :-))) Já to tak dělám furt a vždycky jednou z deseti pokusů mi to tak funguje.

            Georgino - Profil | Ne 19.11.2006 18:53:38

            Kolči:To nevadí, se budeme scházet jen na závodech :o)

              Kolči - Profil | Ne 19.11.2006 18:51:56

              certbert: jenže zase- když začnu vláčet, potřebuju auto, protože tu nemám normální vodu... ach jo...

                Kolči - Profil | Ne 19.11.2006 18:50:40

                Georgino: tak jo:-) A vůbec to od sebe nebudeme mít daleko, viď?:-)

                  certbert - Profil | Ne 19.11.2006 18:50:19

                  Kolči-jo to začni taky jsem začal po letech big carp něco jiného a nelituji-:o))kort teď když mam míň času.

                    Georgino - Profil | Ne 19.11.2006 18:49:50

                    Kolči:Začni vláčet, my tě vezmem do týmu :o)

                      Kolči - Profil | Ne 19.11.2006 18:46:35

                      certbert: boty nestály jako auto, brčko mi nepřidá a mapu mi sežeň...:-)))
                      František: no jo, s vláčkou je to dobrý, že můžeš jít jen na chvilku.... Prostě přijdeš a chytáš... Sakra, já snad taky začnu vláčet...:-)

                        certbert - Profil | Ne 19.11.2006 18:40:05

                        Kolči-vrať boty a ty prachy ti budou stačit-:o))když brčko rozbije prasátko tak ti přidá a můžete jezdit spolu-:o)))mapu ti seženu-:o))

                          František - Profil | Ne 19.11.2006 18:31:54

                          Zdravím pánové, odpoledne jsem si užil nádherný dvě hodinky na Lužnici. Na gumu šest nádherně vypasenejch okounů a jako třešnička na dortu tlouštík rovných 40cm. Až na dva puberťáky, který tam chvíli na louce tejrali teréní motorky, to byla úplná idyla. Mlžný opar nad vodou, spolupracující rybky co víc si člověk může přát:-)).

                            Kolči - Profil | Ne 19.11.2006 18:31:43

                            cerbert: jo, tak mi dej pár šupů a starý stroj stačit bude...:-) A Profák? Nevim, asi nemá doma net, nevim....

                              certbert - Profil | Ne 19.11.2006 18:26:32

                              Kolči-kde se fláká Profo-on o weekendu má zákaz PC?nebo jak to je?Jo jinak si kup za pár šupů nějaky starý stroj na ryby bude stačit.

                                Kolči - Profil | Ne 19.11.2006 18:17:40

                                certbert: oprašuju je...:-) 2km na kole s věcma, to je kus jak prase...:-)

                                  certbert - Profil | Ne 19.11.2006 18:12:09

                                  Kolči-tak se musíš nacpat k Profovi-:o)))jinak 2 KM na kole to je máček-:o))tak mladej a línej to jsem ještě nežral-:o)))to ti ty pruty zarůstaji mechem nebo je oprašuješ?

                                    Kolči - Profil | Ne 19.11.2006 18:08:07

                                    cerbert: mít auto, jsem na rybách furt, ale takhle... jedině jezdit na kole, a jet na kole víc jak 2km je pro mě daleko... :-))) EDIT: jo, jsem líný prase, vím to o sobě, tak si ze mě nedělej srandu...:-)

                                      certbert - Profil | Ne 19.11.2006 18:04:15

                                      Kolči já taky teď lapal samý mimča ale něco se děje horší by bylo kdyby nic nešlo takle neni nuda ta bude v zimě a to bude dlouhý-:o((((

                                        Kolči - Profil | Ne 19.11.2006 17:59:19

                                        certbert. dědkové mi nevaděj, ty vždycky rád naseru :-) , vadí mi jen ty dva rybníky ve kterých snad neplave žádná ryba 45+ a chytit něco co má aspoň 40 je velkej problém...