Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

Nhraji - Profil | Po 20.11.2006 8:29:33

profo: přesně tak, dokonce jsem ke svému překvapení zjistil, že i ti malí hrouzci, jak se ochladí voda, mají nádherné barvy, až jsme byli překvapení, jak ocelově modře zářili. Kapra samozřejmě na revíru máme, ale není ho to tolik, aby se chytal celý rok a navíc, voda má již jen 7 stupňů

    Nprofo - Profil | Po 20.11.2006 8:27:15

    hraji : jj tak v tomhle s tebou souhlasím víc jak na 200%. Taky si raději zalapu i když jsou to menší velikosti než čekat na jeden potah za celej víkend. Kapra ani nemusím. Moc se mi ta ryba nelíbí a raději mám podoustve, plotice, cejny líny atd....

      Nhraji - Profil | Po 20.11.2006 8:22:01

      profo: když ona naše Svitava je taová jistota, ryb je tam mraky, jen nejsou ty nej, nej, nej..., ale raději budu celé dopoledne honit plotice a podoustve a občas chytím parmu, než čekat dva dny na jeden záběr od kapra.

        Nprofo - Profil | Po 20.11.2006 8:19:22

        Fugas : já vím vždyť jsme se už párkrát viděli...;-)))

        hraji : hm to ti docela závidím, poslední dobou se u vody docela trápim, ale všemu se jednou povede udělat konec a obrátí se to k lepšímu. Naděje umírá jako poslední, tak se toho budu držet a ono se to jistě povede už tenhle víkend co bude...:o))

          Nhraji - Profil | Po 20.11.2006 8:17:13

          Fugas: a co máš za problém se stahováním fotek?

            NFugas | Po 20.11.2006 8:06:52

            profo: já proti těm botám nic nemam, naopak se mi líbí. Já taky nosim na nohou ledacos:-). nepotrpím si na to být od hlavy až k patě v goretexu.
            hraji: Já bych sem i něco dal, ale nedovedu dostat fotky z foťáku a bez nich mi to přijde o ničem... stejně asi nebudou moc kvalitní, bylo mlhavo a šero.Ale ryby kousaly celkem pěkně.

              Nhraji - Profil | Po 20.11.2006 8:01:29

              profo: já byl v pátek na Svitavě, takže klasika, směs podouství, plotic, jelců, cejnů a hrouzků v počtu asi 60 kusů ve dvou rybářích, v sobotu jsme byli s drdou na Dalešické přehradě, a to bylo trošku trápení s okouny, ale nějakou desítku jsme jich taky chytili a včerajsme zůstal raději doma a odpočíval

                Nprofo - Profil | Po 20.11.2006 7:55:17

                hraji : též tě zdravím a rád tě tu vidím. Bohužel není možné tu sedět porád, páč pak se nikam nedostanu (jako lenokol Kolči...:-)) )Radši jsem vyrazil, ale nestalo se nic co by stálo za to psát do ML. Spíše bych řakl, že podrůměrem jsem zaostal víc než hodně...:o)))

                  Nhraji - Profil | Po 20.11.2006 7:47:00

                  Krásné dobré ráno jihočeši, vy jste to o tom prodlouženém víkendu ale pěkně ošidili, nikde žádné úlovky v ML, ani řádka, s takovou těch 44 000 příspěvků nedoženete :-)))

                    Nprofo - Profil | Po 20.11.2006 7:35:46

                    Fugas : jak to myslíš parde?......:-))))

                      NFugas | Po 20.11.2006 7:30:48

                      Kolči: k těm profovo botám, jsou to ony! akorát nemůžu najít obrázek...

                        Nprofo - Profil | Po 20.11.2006 7:20:45

                        Zdar vydry, tak je tu pondělí a zase se vracím....:o))

                        Kolči : nerej zemědělče, mě aspoň do těch gumaček neteče jako někomu do sportovní projebaný a dírami hýřící obuvi viď?....:-))))))

                        certbert : zdar, já na net o víkendu nechodím a když tak jen občas, protože nejsem doma a mám na nej jen velmi omezenou možnost přístupu. Navíc mám víkendy tvrdě pracovní a tak mi ani nezbývá čas na net, protože narozdíl od lenochoda (teda lenokola)...:-)))) si raději zajdu na fišle než na ten net. Jinak příští víkend bych měl mít voplnějc, tak přemýšlím kam na Lužnici si taky zalapat miminka..;-))

                          NKolči - Profil | Ne 19.11.2006 19:08:01

                          František: :-DDD Tak zdar

                            NFrantišek - Profil | Ne 19.11.2006 19:07:15

                            Kolči: Nová doba... vlastní dítě mě vyhazuje od PC, tak se tu mějte.

                              NKolči - Profil | Ne 19.11.2006 19:05:53

                              František: já sice na plavačku chytám nejvíc, ale nedá se říct, že bych něco uměl...:-)

                                NFrantišek - Profil | Ne 19.11.2006 19:04:35

                                Kolči: Přes plavačku je nás doma odborník můj mladší syn, v téhle diciplíně mě pobije s přehledem kdykoliv :-).

                                  NKolči - Profil | Ne 19.11.2006 19:02:21

                                  Georgino: no, to je fakt... Až začnu makat, tak možná začnu i závodit...:-)

                                    NGeorgino - Profil | Ne 19.11.2006 19:01:05

                                    Kolči:A ještě každej víkend na jiným konci republiky, benzín, startovný...taky jsem na to zvědavej :o)

                                      NKolči - Profil | Ne 19.11.2006 19:00:14

                                      František: já kdybych šel k vodě na 2 hodiny, tak z toho chytám tak maximálně 45 minut...:-)

                                        NFrantišek - Profil | Ne 19.11.2006 18:58:32

                                        Kolči: Jóóó snažit to se můžeš, já se minulej tejden snažil dvakrát a h......... , ale je fakt, že hloubku jsem neměřil:-))