Jihočeská bašta nejen pro jihočechy

Po dohodě s některými kolegy jsem se tedy uvolil a zakládám tímto jihočeskou baštu. Tak doufám a věřím, že nezapadne do propadliště dějin MRKu a bude v něm vždy dostatečně živo.
Tak Vás tu tedy vítám. Přístupno je zde pro všechny bez ohledu k rybářskému vyznání a bydlišti.
Autor diskuse: profo - Profil , 24.10.2006 všeobecné - ostatní

Termín srazu jihočeské bašty

A) 22.-24.5.201560%

B) 29.-.31.5.201520%

C) 5.-7.6.201520%

Od 24.2.2015 hlasovalo 35 čtenářů.

Ncertbert - Profil | Ne 19.11.2006 17:54:05

Kolči-no ale je to voda kde se dá chytat-:o))a dědkové potřebujou určitě vyškolit-:o))tak jim tam choď brnkat na nerv aby to neměli masaři jednoduchý-:o))

    NKolči - Profil | Ne 19.11.2006 17:48:20

    certbert: to ne, ale nemám auto a na ty místní rybníky patřící naší prolhaný MO nemám náladu...

      Ncertbert - Profil | Ne 19.11.2006 17:40:10

      halo halo-opět malý kapříci občas karas po 15-tym jsem je přestal počítat jinak záběrů hafo a pěkná rybačka-:o)))Jinak zdravim všechny Vydry-:o))Kolči takle toho moc nelapneš-:o)))

        NKolči - Profil | Ne 19.11.2006 14:13:11

        Georgino: jo, to určitě...:-)

          NGeorgino - Profil | Ne 19.11.2006 14:11:16

          Kolči:Páč jsou všichni na velrybách.

            NKolči - Profil | Ne 19.11.2006 14:07:50

            Sander: pěkný woblery
            all: jak je možný, že tu zas nikdo není?

              Ncertbert - Profil | So 18.11.2006 22:05:17

              Sander-dobrý,já je kdysi taky vyráběl z balsy,nořítka jsem dělal z pet flašek když si uváz tak se ohnulo a neprasklo,barvy vodovky dobře se dělaji přechody.jo to už je hodně let-:o)))

                NSander - Profil | So 18.11.2006 21:47:14

                Nemá to chybu :-)
                Mají cca 3cm.

                  NSander - Profil | So 18.11.2006 21:46:07

                  Vase zprava

                    Ncertbert - Profil | So 18.11.2006 21:42:36

                    Sander-zdar draku no prý je to tím že máme víc jak 1000 příspěvků-:o)))pěkná štika.hoď sem fotku toho woblera.

                      NSander - Profil | So 18.11.2006 21:34:50

                      certbert > dnešní, na voblera vlastní výroby + ještě dalších osm a tloušťáka. Nemělo to chybu:-)))

                        NSander - Profil | So 18.11.2006 21:30:59

                        certbert > já ti dam že tu chcíp pes :-))
                        Je to tím, že se v pravém sloupci (v tom "Kde to žije") toto fórum nezobrazuje - takže jedině ho vyhledat.

                          Ncertbert - Profil | So 18.11.2006 21:05:56

                          hraji-tak přeci někdo-:o))zítra jim to půjdu opět nandat teda nakrmit je-:o))

                            Nhraji - Profil | So 18.11.2006 19:57:37

                            certbert: dneska několik okounů, ale opravdu jen několik, max 12 kousků, bylo to těžké, ryby malé a neochotně braly, nedobíraly ani mrtvou rybku

                              Ncertbert - Profil | So 18.11.2006 19:55:40

                              nojo tady opravdu chcíp pes tak co jste dnes nachytali?já dneska nebyl ale zítra to třeba klapne-:o)))

                                NKolči - Profil | So 18.11.2006 19:55:34

                                hraji: to se uvidí:-) já už musím jít taky pryč, páč se sem zas cpe bratr :-)

                                  Nhraji - Profil | So 18.11.2006 19:53:34

                                  Kolči: ano to je možná druhý důvod, že jejich "pracovní" internet jim zprostředkuje spojení s MRKem a doma je k tomu nepustí děti, jako někdy mě.

                                    NKolči - Profil | So 18.11.2006 19:49:51

                                    hraji: což to jo, ale že taky občas nezajdou třeba sem...:-) No, však oni se tu zjeví v týdnu, až budou "pracovat" :-)

                                      Nhraji - Profil | So 18.11.2006 19:47:12

                                      Kolči: no jo, někdo ten Budvar pít musí, když ho nevozí k nám do Brna. Ale občas zajdou i na rybky.

                                        NKolči - Profil | So 18.11.2006 19:41:41

                                        hraji: připadá mi, že jihočeši jsou na pívu nějak často a vždy po celý den...:-)