Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

milin - Profil | Út 16.6.2026 11:05:20

Kdy hraje ČR

    Bosanac - Profil | Čt 14.5.2026 12:56:07

    plavan >> Trefa z voleje :-)))))

      Knapík - Profil | Čt 14.5.2026 11:14:02

      plavan >> nebyl na stadionu, koukal v TV.

        plavan - Profil | Čt 14.5.2026 10:34:31

        Knapík >> jak se tam dostal ?

          Knapík - Profil | Čt 14.5.2026 9:40:20

          rarach >> kamarád Slávista si lebedil, jak si včera po dlouhé době na fotbale pošmáknul, bez simulujícího Douděry, prasícího Chorýho a bez tribuny sever se naprosto obešel.

            rarach - Profil | Čt 14.5.2026 9:10:07

            iwanhoe >> Já myslím, že to bylo vidět v obou posledních derby, Sparta je fotbalovější a na silové pojetí Slavie je to prostě málo, navíc tu a tam ještě nějakého fotbalistu máme....viz. Chaloupek
            Kuchta je už zřejmě za zenitem a pro Spartu je určitě dobrej, pač Vojta to nedává nicméně jeho lajdáckej přístup v určitých částech nebo celých utkáních je naprosto mimo moje chápání, moc jich tedy neodehrál. Mi se fotbalově líbí Rahmani, ale asi tam taky bude problém s hlavou...Česká liga je takticky těžká soutěž...Nicméně já bych radši kdyby se u nás hrál fotbal, alepoň takovej jako na Letný, na to ale Trpiš rezignoval

              iwanhoe - Profil | St 13.5.2026 22:25:33

              rarach >> dneska jsem cumel jak je pro slavku dulezitej sadilek s chaloupkem (ten se mi libi moc) hned v zavesu chytil s provodem ... jinak zaloha prumer a obrana standard - souper nijak moc neproveril
              nicmene sparta se mi jevi hur celkove - na vsech postech prumer vyjma snad haraslina, ale ten nerad obranu do tela ci zdvojeni .. az prestane hrat a az prestanou jit na nej balony .. kuchtic se solidne probral ale jak se na nej nedostanou prihravky je wotravenej jak slepice bez kohouta

                rarach - Profil | St 13.5.2026 22:03:28

                Takže pane Trpišovský gratuluji k rekordnímu titulu, ale to je tak vše...zabalte si s tím svým ansámblem saky-paky a běžte už jinem......

                  Gigi1893 - Profil | St 13.5.2026 21:54:08

                  rarach >> těžko říct, Před třemi lety ho koupil Ajax z Molde za 6mil eur...tam podle mě dělat fotbal umí,neprosadil se tam, nějaká hostovačka a Sparta ho zkusila na hostování...tohle dělá poměrně často...pokud to nevyšlo, vrátí ho zpátky... těch nepovedených akvizic je v každém klubu dost, podívej se kde je Teah,Ouma,to byly přestupy o kterých se natáčeli videa, složitá jednání a prd z toho...

                    rarach - Profil | St 13.5.2026 20:27:04

                    Gigi1893 >> Fotbalově nic moc...přesně

                      Gigi1893 - Profil | St 13.5.2026 19:49:54

                      rarach >> co znamená to exot ? Trochu jsem se ztratil... fotbalově nic moc po celý rok, teď ke konci už se mi trochu libil, udělal jeden ostrej faul v zápase s Jabloncem...

                        rarach - Profil | St 13.5.2026 9:45:37

                        Gigi1893 >> Myslím exot jako fotbalista, kde jste přišli na to, že potřebujete takového hráče z ciziny? Myslel sem, že přeborníci na zbytečné nákupy jsme my.....

                          kubah - Profil | Út 12.5.2026 19:47:16

                          .

                            Gigi1893 - Profil | Út 12.5.2026 19:38:47

                            Danda05 >> neskutečný... Ale třeba ti slávisté vysvětlí že je to podlouhlé zrcátko...😢

                              Gigi1893 - Profil | Út 12.5.2026 19:35:54

                              rarach >> pardon Rudolfe ale do téma exotismu by se fanoušek týmu který dostane během měsíce asi 6 disciplinárních trestů neměl moc pouštět 😅

                                Danda05 - Profil | Út 12.5.2026 19:29:45

                                Gigi1893 >> tvl co to je za magora s tím nožem.. dyť tam se vlastně nemohlo nic stát jak říkali někteří jedinci 😀 sám nechápu jak by z toho mohl mít někdo trauma , jen lidi co se chystají slavit 😂😂

                                  Pike - Profil | Út 12.5.2026 19:28:31

                                  Pokud Dukla jednou z 2 zápasů vyhraje a nebo Baník příště prohraje, tak Baník jistý sestup. Hm🤔

                                    rarach - Profil | Út 12.5.2026 18:45:16

                                    Gigi1893 >> To určitě, už jste mleli z posledního....navíc i ta psícha, hlavy dole....řeč těla je sviňa...no jo, když tam máte exoty jako Mansverk, to je twl kousek.....

                                      Gigi1893 - Profil | Út 12.5.2026 18:42:34

                                      rarach >> naopak, otočili, viděl jsem tam enormní úsilí a tlak který nemohli domácí ustát...od prohry na hřišti je zachránili fanoušci kteří si toho byly vědomi a zakročili...